Prowadzimy skuteczne kampanie Google Ads, które realnie pozyskują nowych klientów

Kampanie Google Ads (AdWords) to doskonały sposób na natychmiastowe dotarcie do klientów szukających Twoich produktów czy usług. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie.

Rozwijaj biznes dzięki Google Ads

Reklama płatna w Google, to promocja firmy za pomocą systemu Google Ads, która polega na pokazywaniu reklam firmy nad standardowymi wynikami wyszukiwania.

Firma, która się reklamuje, płaci Google, dopiero gdy potencjalny klient wejdzie na stronę docelową. Koszt pojedynczego kliknięcia ustalany jest przez Gogole, głównie na podstawie stawek oferowanych przez konkurencję.

Dzięki skutecznie poprowadzonej kampanii linków sponsorowanych w systemie Google Ads prawie natychmiast zyskasz klientów szukających Twoich usług w wyszukiwarce Google. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie. Skuteczna kampania przyniesie zyski, dzięki którym rozwiniesz skrzydła!

Reklamy Twojej firmy pojawią się w wyszukiwarce zaraz po uruchomieniu kampanii. Google Ads (AdWords) to doskonałe narzędzie, gdy chcesz pozyskać klientów w szybkim czasie. W przeciwieństwie do pozycjonowania, nie musisz czekać wielu miesięcy aż pojawisz się w wynikach wyszukiwania.

Linki sponsorowane dają nam pełną kontrolę nad treścią poszczególnych reklam oraz zasad według jakich są budowane. To Ty wybierasz słowa, które opisują Twój biznes, i które mogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

W Google Ads płacisz tylko gdy użytkownik zainteresuje się Twoją reklamą i rzeczywiście wejdzie na Twoją stronę w poszukiwaniu Twoich produktów czy usług. Płacisz tylko za efekt!

To Ty decydujesz jaką kwotę możesz przeznaczyć na kampanie linków sponsorowanych i jakie stawki są dla Ciebie maksymalne. Możesz określić limity dzienne oraz jaka jest maksymalna kwota przeznaczona na pozyskanie klienta.

Główne zalety systemu Google Ads:

  • Szybkie działanie — strona zyskuje ruch już po jednym dniu działa kampanii.
  • Dokładne targetowanie słów kluczowych — w Google Ads, można ściśle wybrać słowa kluczowe.
  • Lokalizacja — możliwość określenia obszarów, w których reklama się pojawia.
  • Możliwość optymalizacji pod konkretne działania — po kilku tygodniach trwania kampanii, można ją nakierować na promocje wśród klientów, którzy są najbardziej zainteresowanie ofertą.
  • Dokładna analityka — analiza opłacalności działania kampanii jest dość łatwa do wykonania.

Jak wygląda współpraca?

1

Rozmowa o Twoim biznesie

Zaczynamy od konsultacji, by poznać Twój biznes i ocenić obecną sytuację. Tutaj odpowiemy na wszystkie pytania związane z reklamą płatną i wybierzemy odpowiednią formę promocji.

2

Analiza słów i konkurencji

Znajdziemy właściwe słowa kluczowe, na które warto będzie promować Twoją firmę. Sprawdzimy też jak reklamują się Twoi konkurencji by wyciągnąć najlepsze wnioski.

3

Przygotowanie kampanii

Zbudujemy profesjonalną kampanię o właściwej strukturze. Przygotujemy niezbędne treści reklam oraz zaprojektujemy niezbędne grafiki. Stworzymy też strony docelowe, na które będą trafiać potencjalni klienci. Będą one dedykowane dla kampanii, co znacząco zwiększa ilość sprzedaży.

4

Opieka nad kampanią

Będziemy się opiekować całą kampanią w modelu abonamnetowycm. Cyklicznie optymalizuejmy kampanie, maksymalizować Twoje zyski.

Cennik prowadzenia kampanii Google Ads

Z klientami rozliczamy się co miesiąc, na zasadzie prowizji od kwoty wydanej w systemie Google Ads. Poniższa tabela pokazuje, ile zapłacisz nam w zalezności od budżetu przeznaczonego na reklamy.

budżet od:
1 000 zł
budżet do:
3 000 zł
cena:
500 zł
budżet od:
3 001 zł
budżet do:
4 000 zł
cena:
600 zł
budżet od:
4 001 zł
budżet do:
5 000 zł
cena:
700 zł
budżet od:
5 001 zł
budżet do:
10 000 zł
cena:
15% budżetu
budżet od:
10 001 zł
budżet do:
20 000 zł
cena:
14% budżetu
budżet od:
20 001 zł
budżet do:
30 000 zł
cena:
13% budżetu
budżet od:
30 001 zł
budżet do:
40 000 zł
cena:
12% budżetu
budżet od:
40 001 zł
budżet do:
50 000 zł
cena:
11% budżetu
budżet od:
50 001 zł
budżet do:
100 000 zł
cena:
10% budżetu

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Pełną transparentność

Współpraca z nami jest klarowna, a wszystkie nasze działania są jawne — chętnie dzielimy się naszym know-how z klientami. Będziesz mieć nieograniczony dostęp do wiedzy o Google Ads oraz o tym, co dzieje się z Twoją kampanią.

Bezpośredni kontakt ze specjalistą

Będziesz mięć bezpośredni kontakt do osoby, która zajmuje się Twoim biznesem. Działamy tak, ponieważ opiekunowie klienta czy inni pośrednicy utrudniają komunikację. Nawet podczas wstępnych rozmów czy konsultacji będziesz rozmawiać z doświadczonym specjalistą, nie z handlowcem.

Usługi adekwatne do potrzeb

Początek współpracy to usługi, za które płacisz tylko raz. Są to konsultacje czy przygotowanie kampanii. Dopiero gdy Twoja kampania jest gotowa, zajmiemy się jej cykliczną optymalizacją.

Proste raporty

Po każdym miesiącu otrzymujesz raport, z którego dowiesz się jak wyglądała sprzedaż oraz ile wydałeś na jej wygenerowanie.

Zakres usług - Google Ads

01

Konsultacje Google Ads

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z płatną reklamą w Google. Dowiesz się jaka forma promocji będzie optymalna dla Twojego biznesu.

02

Keyword Research

Znajdziemy wszystkie możliwe frazy kluczowe związane z Twoim biznesem, na jakie warto pojawiać się w Google. Dowiesz się czego i w jakich miesiącach szukają Twoi potencjalni klienci. Na podstawie tych danych możesz zaplanować rozwój firmy.

03

Audyt Google Ads

Jeśli prowadziłeś już działania reklamowe, sprawdzimy Twoje konto pod względem struktury kampanii, odpowiedniego doboru słów kluczowych oraz zastosowanych typów stawek.

04

Przygotowanie Kampanii

Zbudujemy profesjonalną kampanię o właściwej strukturze. Przygotujemy niezbędne treści reklam oraz zaprojektujemy niezbędne grafiki.

05

Przygotowanie stron docelowych

Stworzymy strony docelowe, na które będą trafiać potencjalni klienci. Będą one dedykowane dla kampanii, co znacząco zwiększa ilość sprzedaży.

06

Optymalizacja kampanii

Będziemy optymalizować kampanię pod kątem konkretnych słów kluczowych (także tych wykluczających) oraz używanych stawek. Dzięki temu kampanie będą coraz lepsze.

07

Optymalizacja konwersji

Będziemy optymalizować strony docelowe, tak aby zmaksymalizować ilość zapytań, telefonów czy sprzedaży.

Potrzebujesz jednorazowych konsultacji? Zapisz się.

Konsultacje SEO

Napisz do nas

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.
Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin roboczych.

* Nigdy nie wykorzystamy Twojego adresu do celów marketingowych.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics