Kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads (AdWords) to doskonały sposób na natychmiastowe dotarcie do klientów szukających Twoich produktów czy usług. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie.

Skuteczna reklama z Google Ads

Dzięki skutecznie poprowadzonej kampanii linków sponsorowanych w systemie Google Ads prawie natychmiast zyskasz klientów szukających Twoich usług w wyszukiwarce Google. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie. Skuteczna kampania przyniesie zyski, dzięki którym rozwiniesz skrzydła!

Reklamy Twojej firmy pojawią się w wyszukiwarce zaraz po uruchomieniu kampanii. Google Ads (AdWords) to doskonałe narzędzie, gdy chcesz pozyskać klientów w szybkim czasie. W przeciwieństwie do pozycjonowania, nie musisz czekać wielu miesięcy aż pojawisz się w wynikach wyszukiwania.

Linki sponsorowane dają nam pełną kontrolę nad treścią poszczególnych reklam oraz zasad według jakich są budowane. To Ty wybierasz słowa, które opisują Twój biznes, i które mogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

W Google Ads płacisz tylko gdy użytkownik zainteresuje się Twoją reklamą i rzeczywiście wejdzie na Twoją stronę w poszukiwaniu Twoich produktów czy usług. Płacisz tylko za efekt!

To Ty decydujesz jaką kwotę możesz przeznaczyć na kampanie linków sponsorowanych i jakie stawki są dla Ciebie maksymalne. Możesz określić limity dzienne oraz jaka jest maksymalna kwota przeznaczona na pozyskanie klienta.

Jak wygląda współpraca?

1

Rozmowa o Twoim biznesie

Zaczynamy od konsultacji, by poznać Twój biznes i ocenić obecną sytuację. Tutaj odpowiemy na wszystkie pytania związane z reklamą płatną i wybierzemy odpowiednią formę promocji.

2

Analiza słów i konkurencji

Znajdziemy właściwe słowa kluczowe, na które warto będzie promować Twoją firmę. Sprawdzimy też jak reklamują się Twoi konkurencji by wyciągnąć najlepsze wnioski.

3

Przygotowanie kampanii

Zbudujemy profesjonalną kampanię o właściwej strukturze. Przygotujemy niezbędne treści reklam oraz zaprojektujemy niezbędne grafiki. Stworzymy też strony docelowe, na które będą trafiać potencjalni klienci. Będą one dedykowane dla kampanii, co znacząco zwiększa ilość sprzedaży.

4

Opieka nad kampanią

Będziemy się opiekować całą kampanią w modelu abonamnetowycm. Cyklicznie optymalizuejmy kampanie, maksymalizować Twoje zyski.

Zakres usług - Google Ads

01

Konsultacje Google Ads

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z płatną reklamą w Google. Dowiesz się jaka forma promocji będzie optymalna dla Twojego biznesu.

02

Keyword Research

Znajdziemy wszystkie możliwe frazy kluczowe związane z Twoim biznesem, na jakie warto pojawiać się w Google. Dowiesz się czego i w jakich miesiącach szukają Twoi potencjalni klienci. Na podstawie tych danych możesz zaplanować rozwój firmy.

03

Audyt Google Ads

Jeśli prowadziłeś już działania reklamowe, sprawdzimy Twoje konto pod względem struktury kampanii, odpowiedniego doboru słów kluczowych oraz zastosowanych typów stawek.

04

Przygotowanie Kampanii

Zbudujemy profesjonalną kampanię o właściwej strukturze. Przygotujemy niezbędne treści reklam oraz zaprojektujemy niezbędne grafiki.

05

Przygotowanie stron docelowych

Stworzymy strony docelowe, na które będą trafiać potencjalni klienci. Będą one dedykowane dla kampanii, co znacząco zwiększa ilość sprzedaży.

06

Optymalizacja kampanii

Będziemy optymalizować kampanię pod kątem konkretnych słów kluczowych (także tych wykluczających) oraz używanych stawek. Dzięki temu kampanie będą coraz lepsze.

07

Optymalizacja konwersji

Będziemy optymalizować strony docelowe, tak aby zmaksymalizować ilość zapytań, telefonów czy sprzedaży.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Pełną transparentność

Współpraca z nami jest klarowna, a wszystkie nasze działania są jawne — chętnie dzielimy się naszym know-how z klientami. Będziesz mieć nieograniczony dostęp do wiedzy o Google Ads oraz o tym, co dzieje się z Twoją kampanią.

Bezpośredni kontakt ze specjalistą

Będziesz mięć bezpośredni kontakt do osoby, która zajmuje się Twoim biznesem. Działamy tak, ponieważ opiekunowie klienta czy inni pośrednicy utrudniają komunikację. Nawet podczas wstępnych rozmów czy konsultacji będziesz rozmawiać z doświadczonym specjalistą, nie z handlowcem.

Usługi adekwatne do potrzeb

Początek współpracy to usługi, za które płacisz tylko raz. Są to konsultacje czy przygotowanie kampanii. Dopiero gdy Twoja kampania jest gotowa, zajmiemy się jej cykliczną optymalizacją.

Proste raporty

Po każdym miesiącu otrzymujesz raport, z którego dowiesz się jak wyglądała sprzedaż oraz ile wydałeś na jej wygenerowanie.

Potrzebujesz jednorazowych konsultacji? Zapisz się.

Konsultacje SEO

Napisz do nas

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.
Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin roboczych.

* Nigdy nie wykorzystamy Twojego adresu do celów marketingowych.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics