Skuteczna reklama z AdWords

Dzięki skutecznie poprowadzonej kampanii linków sponsorowanych w systemie Adwords prawie natychmiast zyskasz klientów szukających Twoich usług w wyszukiwarce Google. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie. Skuteczna kampania przyniesie zyski, dzięki którym rozwiniesz skrzydła!

Reklamuj się natychmiast

Reklamuj się natychmiast

Reklamy Twojej firmy pojawią się w wyszukiwarce zaraz po uruchomieniu kampanii. AdWords to doskonałe narzędzie, gdy chcesz pozyskać klientów w szybkim czasie. W przeciwieństwie do pozycjonowania, nie musisz czekać wielu miesięcy aż pojawisz się w wynikach wyszukiwania.

Zachowaj pełną kontrolę

Zachowaj pełną kontrolę

Linki sponsorowane dają nam pełną kontrolę nad treścią poszczególnych reklam oraz zasad według jakich są budowane. To Ty wybierasz słowa, które opisują Twój biznes, i które mogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Płać tylko za kliknięcia

Płać tylko za kliknięcia

W AdWords płacisz tylko gdy użytkownik zainteresuje się Twoją reklamą i rzeczywiście wejdzie na Twoją stronę w poszukiwaniu Twoich produktów czy usług. Płacisz tylko za efekt!

Kontroluj budżet

Kontroluj budżet

To Ty decydujesz jaką kwotę możesz przeznaczyć na kampanie linków sponsorowanych i jakie stawki są dla Ciebie maksymalne. Możesz określić limity dzienne oraz jaka jest maksymalna kwota przeznaczona na pozyskanie klienta.

Zamów darmową wycenę!

Chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poświęć kilka chwil: wypełnij formularz i przekonaj się, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz.

Wypełnij formularz →

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy partnerem a nie usługodawcą

Twój sukces biznesowy jest naszym najważniejszym celem. Dlatego stawiamy na transparentne i partnerskie warunki współpracy – z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje win-win.

Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie

Marketing internetowy znamy od podszewki. Nieustannie się rozwijamy, by naszym Klientom oferować niezawodne i innowacyjne narzędzia e-marketingu, które dają mierzalne efekty.

Profesjonalnie podchodzimy do zadania

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i przygotowujemy dopiętą na ostatni guzik strategię działania. To konieczne, ponieważ wiemy, że Ty nie oczekujesz obietnic, ale rezultatów.

Jesteśmy nastawieni na Twój sukces

Twoje zwycięstwo jest również naszą wygraną. Właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by skutecznie wesprzeć Cię w przestrzeni Internetu. Z nami łatwiej zbudujesz silną pozycję, także offline.

Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb

Dla nas to więcej niż utarty slogan. Naprawdę rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy: ma określone cele, oczekiwania i funkcjonuje w specyficznych warunkach rynkowych. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę.

Doradzamy na każdym etapie projektu

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji. Chcemy się z Tobą dzielić naszą wiedzą i informacjami o przebiegu kampanii reklamowej. Nie bój się więc pytać, prosić o uszczegółowienie, konkretne wyliczenia… Nasi doradcy są z Tobą na każdym kroku.

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w tym mieście lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i przy kawie omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Co nowego na blogu?

Strony mobilne i responsywne (RWD)

Mobilne i responsywne strony internetowe – dlaczego warto?

Nie wiele osób z poza branży zdaje sobie sprawę że strona mobilna i responsywna to zupełnie dwa inne pojęcia. Obie wersje mają takie same zadanie, ale cel ten osiągany jest w różny sposób w zależności od wersji.

strona internetowa za darmo

Darmowa strona internetowa – czy na pewno warto?

Wielu właścicieli firm, zazwyczaj tych początkujących, zadaje sobie pytanie – Jak założyć stronę internetową za darmo? Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że start biznesu wymaga sporych nakładów finansowych, a nowi przedsiębiorcy szukają oszczędności wszędzie gdzie to tylko możliwe.

ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Wiele osób nie wie jak skomplikowany jest proces tworzenia strony www, oraz co tak naprawdę wpływa na jej cenę. Koszt zaprojektowania nowoczesnej wizytówki różni sie od zbudowania dużego serwisu, na cenę wpływają też inne czynniki.