Akademia pozyskiwania klientów z Google

Szukasz dobrze poukładanej i ustrukturyzowanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Dobrze trafiłeś! Wiedza z naszej akademii, pokaże Ci jak podejść do widoczności w Google i jak tę widoczność zamienić na klientów.

Dołącz do wielu osób zapisanych do Akademii i dowiedz się, jak zbudować stronę, która będzie generować wartościowy ruch przekładający się na klientów.

Zapisz się do akademii

Pełny dostęp otrzymasz w ciągu kilku minut. Dołącz do wielu osób, które już się zapisały.

Uwaga! Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery "spam" i "oferty". Bez tego nie otrzymasz dostępu do naszych darmowych materiałów.

Otrzymasz dostęp do wszystkich naszych darmowych kursów

Ciągle rozwijamy nasze kursy i dodajemy nowe, dlatego do akademii możesz zaglądać co jakiś czas.

Podstawy SEO

Nasz darmowy kurs SEO pokaże Ci jak podejść do widoczności w Google i jak tę widoczność zamienić na klientów. Zupełnie za darmo dowiesz się jak zbudować stronę, która będzie generować ruch z Google.

9 błędów, przez które Twoja strona nie pozyskuje klientów z Google

Zobacz, jak zmienić swoją niewidoczną w Google stronę internetową, w skuteczną maszynę do pozyskiwania klientów. A to wszystko bez wiedzy technicznej i stosowaniu dziwnych trików!

Co zyskasz dzięki akademii?

Dowiesz się, jak zdobywać klientów z Google

Nauczysz się podejścia do SEO, dzięki któremu będziesz w stanie zdobywać klientów, zamiast skupiać się tylko na ruchu. Wysokie pozycje są potrzebne, ale w większości branż to za mało, żeby sprzedawać produkty czy usługi.

Pokażemy Ci, jak analizować sytuację strony w Google

Zanim zaczniesz działania, musisz wiedzieć, jaka jest Twoja obecna sytuacja. Dzięki wiedzy z akademii dowiesz się, jak analizować widoczność domeny na bazie danych z darmowego Google Search Console. Ta wiedza może Ci się przydać, nawet jeśli zlecasz SEO.

Będziesz w stanie wybrać właściwe słowa kluczowe

Twoja strona powinna pojawiać się na wszystkie słowa kluczowe związane z Twoim biznesem — bezpośrednio i pośrednio. Nasza akademia, pomoże Ci znaleźć każde słowo, które może przyczynić się do sprzedaży.

Dowiesz się, jak zaplanować właściwą strategię SEO

Większość naszych materiałów, mówi o tym jak zbudować i wdrożyć właściwą strategię SEO. Dzięki dokładnemu planowi i regularnym działaniom będziesz w stanie stopniowo zwiększać widoczność swojego biznesu.

Nauczysz się budować treści, które przyciągają klientów

Treści w SEO to absolutna podstawa. Dzięki akademii, dowiesz się jak planować oraz pisać treści, które generują ruch przekładający się na wyniki sprzedażowe.

Poznasz błędy, które mogą blokować wzrost ruchu

Wykonaliśmy już bardzo dużo audytów stron naszych klientów. Większość z nich zawierała te same lub podobne błędy, które blokowały ich biznesy przez wzrostem widoczności i większą sprzedażą. Jedna z lekcji kursu SEO poświęcona jest tym błędom.

Otrzymasz też dostęp do zamkniętej społeczności

Publikujemy tam dodatkowe, unikalne materiały i odpowiadamy na pytania członków związane z obecnością w Google.

platforma społecznościowa

Zapisując się do akademii zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail wszystkich informacji związanych z webinarem oraz informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami octamedia.pl oraz bizneswwyszukiwarkach.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie OCMD sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Willowej 18/21, KRS: 0000941320. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na octamedia.pl/polityka-prywatnosci.