O kliencie

Firma Erton to lubelski producent wysokiej jakości mebli na wymiar. Najważniejszymi produktami firmy są wszelkiego rodzaju systemy szaf pod zabudowę oraz pełne wyposażenie kuchni. Firma oferuje meble w bardzo dobrej jakości, a do tego wszystkiego pomaga w urządzaniu przestrzeni czy nawet pełnych metamorfozach wnętrz.

Problem

Najważniejszym problemem firmy Erton był brak zapytań ze strony internetowej. Klienci z internetu nie pytali o wykonywanie szaf czy innych mebli na wymiar. Strona nie była zoptymalizowana zarówno pod Google, jak i pod generowanie zapytań. Powodowało to brak możliwości dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów za pomocą wyszukiwarek internetowych.

Rozwiązanie

Po dokładnej analizie słów kluczowych zaplanowaliśmy i wdrożyliśmy strategię zwiększania ruchu z Google. W efekcie powstała nowa, bardziej rozbudowana strona, która zawierała strony docelowe na każdy rodzaj, typ i przeznaczenie mebli na wymiar. 

Strona została przygotowała w taki sposób, by maksymalnie ułatwić zamówienie najważniejszych z punktu biznesu produktów — szaf oraz kuchni. Dodatkowo rozpoczęliśmy publikację treści na firmowym blogu oraz na portalach zewnętrznych.

Efekty

Ruch z wyszukiwarki Google w trzecim kwartale zwiększył się o 1379% (w porównaniu do analogicznego okresu w 2018 roku).

Porównanie trzeciego kwartału do analogicznego okresu z poprzedniego roku.

Ilość słów kluczowych będących w TOP10 zwiększyła się z 3 do 243.

Ilość słów kluczowych w TOP10 w narzędziu Senuto

Strona pojawia się na wiele fraz kluczowych związanych z szafami na wymiar.

Druga pozycja na istotną frazę

Ilość wysłanych formularzy zwiększyła się o ponad 1144% (112 w porównaniu do 9 w poprzednim kwartale).

ilość wysłanych formularzy w trzecim kwartale 2019 (VS 2018)

Opinia klienta

Polecam, pozycjonowanie oraz reklama płatna przyczyniły się do znacznego zwiększenia przychodów mojej firmy. Bardzo podoba mi się strategiczne podejście do wszelkich działań. Od ponad roku ruch na stronie z wyników wyszukiwania regularnie rośnie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż tak dobrego przełożenia na biznes. Zdecydowanie najlepsza firma od SEO w Lublinie!

Erwin Jasiński, właściciel firmy Erton

Chciałbyś, aby Twoja firma zyskała więcej klientów z Google i zwiększyła sprzedaż? Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o tym, co możesz osiągnąć dzięki reklamie w Google.