Twój potencjalny klient właśnie korzysta z Google. Szuka konkretnej usługi, którą masz w swojej ofercie. Jesteś świetny w tym, co robisz i mógłbyś w 100% zaspokoić potrzeby tego klienta, ale… Strona internetowa Twojej firmy nie pojawia się w wynikach wyszukiwania Google! Klient trafia do konkurencji, tracąc szansę na doskonałej jakości usługę zrealizowaną przez Ciebie, a Ty tracisz kolejnego potencjalnego klienta. Czas to zmienić! Widoczność Twojej strony www w wynikach wyszukiwania Google zależy od właściwie zaprojektowanej i poprawnie wdrożonej strategii SEO

Zainwestuj w optymalizację swojego biznesu w sieci, zapewnij sobie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i zacznij skutecznie pozyskiwać klientów z Google! 

Co jest celem pozycjonowania w Gdyni? 

Twoja firma działa wyłącznie w Gdyni lub w Trójmieście? Postaw na pozycjonowanie lokalne, które zapewni Ci widoczność firmy w Google. Przekonasz się, że to najlepszy sposób na pozyskanie klientów, dzięki którym zrealizujesz swoje plany biznesowe. Celem pozycjonowania w Gdyni będzie wypromowanie Twojej firmy w Trójmieście i okolicach w taki sposób, by wygenerować ruch na stronie i jak najwyższą konwersję. Już wkrótce będziesz skutecznie docierać do Gdynian i Gdynianek, zatrzymywać ich na swojej stronie www doskonałym content marketingiem oraz ułatwiać podejmowanie decyzji i składanie zamówień. 

Od czego zależy pozycja strony w Google? 

Pozycjonowanie strony w Google to złożony proces, a finalna pozycja strony w wynikach wyszukiwania zależy przede wszystkim od klarownej i odpowiednio rozbudowanej struktury Twojej witryny, jej unikalnej i merytorycznej treści oraz zaufania Google. 

Chcesz dostać się na pierwsze strony organicznych wyników wyszukiwania? Cieszymy się, że do nas trafiłeś/aś! Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu strategii SEO, które opracowujemy indywidualnie dla każdego z naszych klientów. Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez proces optymalizacji Twojej strony pod kątem SEO, pokażemy Ci błędy strategiczne, treściowe i techniczne, które uniemożliwiają Ci wskoczenie na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania oraz zaproponujemy konkretne rozwiązania. Przeskanujemy Twoją konkurencję, przeanalizujemy słowa kluczowe i zaprojektujemy strukturę witryny w taki sposób, by kolejne podstrony były odpowiedzią na realne potrzeby Twoich klientów. 

Pozycja strony www w wynikach wyszukiwania zależy od zaufania Google, a to… nie bierze się znikąd! Musisz na nie zapracować przejrzystą i czytelną dla robotów Google architekturą informacji oraz unikatowymi i wartościowymi treściami (np pozycjonowanie bloga). Daj nam czas! To długofalowa inwestycja, której pierwsze efekty zobaczysz już w ciągu kilku miesięcy. 

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google? 

Pierwsza pozycja w Google to nie wszystko! Nawet najlepszymi statystykami nie opłacisz przecież rachunków. Dlatego celem wszystkich działań realizowanych w ramach strategii SEO powinno być nie tyle wysokie pozycje strony w wynikach wyszukiwania, ile skuteczne pozyskiwanie klientów, którzy będą kupować Twoje produkty lub zamawiać Twoje usługi. O czym mowa? O konwersji, oczywiście! 

Pomożemy Ci! Po przeanalizowaniu i pogrupowaniu fraz kluczowych dla Twojego biznesu zaproponujemy Ci optymalną strukturę strony. Każda podstrona będzie stanowiła kompleksową odpowiedź na konkretne potrzeby Twoich klientów i poprowadzi ich za rękę przez proces podejmowania decyzji i realizacji zakupów czy składania zamówień. Klienci będą podejmować decyzje tu i teraz lub wracać do Ciebie, dzięki rozbudowanym treściom poradnikowym proponowanym im w ramach Twojego firmowego bloga. Jesteś specjalistą w swojej branży? Podpowiemy Ci, jak to pokazać w Google. 

Zaprojektujemy dla Ciebie plan długofalowego zwiększania widoczności firmowej strony www w darmowych wynikach wyszukiwania Google oraz dodatkowo za pomocą płatnej reklamy Google Ads i Lead Generation.  

Czy audyt SEO jest potrzebny? 

Tak! Audyt SEO jest rozbudowanym procesem, w ramach którego analizujemy krok po kroku wszystkie aspekty Twojej strony internetowej w kontekście optymalizacji pod SEO. To baza, na której możemy zbudować profesjonalną strategię SEO dla Twojego biznesu. 

W ramach audytu SEO weźmiemy pod lupę strukturę i treść Twojej witryny, przeprowadzimy pogłębioną analizę słów kluczowych oraz sprawdzimy, jak działa w sieci Twoja konkurencja. Już na tym etapie zaproponujemy Ci rozwiązania najważniejszych błędów oraz nakreślimy strategię SEO wraz z optymalną dla Twojego biznesu strukturą strony internetowej. Zaproponujemy Ci także rozwój treści, od unikalnych title i description dla podstron i Twoich usług, po specjalistyczne treści na bloga. Przeprowadzimy również audyt w zakresie technicznym, analizując m.in. crawlowanie strony i indeksowanie Twojej domeny (Google Search Console). 

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Gdyni?

Usługi SEO dobrze jest powierzyć sprawdzonej i godnej zaufania agencji SEO. Jak znaleźć właśnie taką? Zdecyduj się na współpracę z firmą specjalizującą się w SEO, dla której będziesz jednym z kilku lub kilkunastu klientów – duże agencje, dla których będziesz jednym z kilkudziesięciu lub kilkuset klientów mogą Cię po prostu… stracić z oczu. 

Upewnij się, że konsultacje SEO prowadzi z Tobą specjalista, a nie handlowiec czy account. Pamiętaj, że uczciwy i odpowiedzialny specjalista SEO nie będzie się zasłaniał tajemnicą know how! Wybierz agencję, której specjalista będzie dzielił się z Tobą swoją wiedzą i na każdym etapie współpracy dokładnie tłumaczył Ci, co aktualnie się dzieje, rzetelnie informując Cię o akcjach realizowanych w ramach pozycjonowania Twojej witryny. Upewnij się, że zakres usług SEO jest kompleksowy i nie będziesz skazany np. na samodzielne szukanie copywriterów czy zdobywanie linków. Sprawdź, jaką formę umowy oferuje agencja – najkorzystniejsza będzie dla Ciebie umowa na czas nieokreślony, gwarantująca Ci bardzo krótki okres wypowiedzenia.

Jesteśmy tą agencją, której szukasz! Oferujemy Ci profesjonalne i specjalistyczne usługi SEO w pełnym zakresie, których efekty są widoczne w rewelacyjnych wynikach naszych Klientów. 

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

  • potrzeby biznesowe firmy
  • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
  • analizę konkurencji
  • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
  • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Gdynia. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo gdyniadomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Gdynia

H1:
Skuteczna agencja SEO w Gdynia
pozycjonowanie gdynia
pozycjonowanie stron gdynia
pozycjonowanie stron www gdynia
pozycjonowanie stron internetowych gdynia
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-gdynia/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Gdynia

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Gdynia
pozycjonowanie sklepów internetowych gdynia
pozycjonowanie sklepów gdynia
optymalizacja sklepów gdynia
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-gdyniaTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Gdynia

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Gdynia
audyt SEO gdyniadomena.pl/oferta/audyt-seo-gdyniaTitle:
Audyt SEO – Gdynia

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Gdynia
itditditd

Pozycjonowanie Gdynia – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Gdynia?

Cena pozycjonowania w mieście Gdynia zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Gdynia?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Gdynia, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Gdynia), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.