Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie stron www w Katowicach warto zlecić dobrej agencji. Dobrej, czyli takiej, która doskonale orientuje się w strategiach SEO, dysponuje profesjonalnymi narzędziami, nigdy nie działa w ciemno, ponieważ przeprowadza audyt oraz doskonale orientuje się w lokalnym rynku handlu i usług.

Katowice: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Strategia ta pomogła dotrzeć do milionów użytkowników Google na przestrzeni ostatnich lat, a następie skutecznie zamienić ich w płacących klientów. I, co najważniejsze, nie opiera się na szybko przemijających „sztuczkach”, czy „hackach”.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Katowice: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Pozycjonowanie stron www nie działa w ten sposób, że wypozycjonowana strona www nieskończenie długo pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania Twoich potencjalnych klientów. To proces, który trzeba od czasu do czasu ponawiać. Na SEO (ang. Search Engine Optimization) składają się precyzyjne i czasochłonne działania, dlatego ich wdrożenie najlepiej zlecić profesjonalistom. Obejmują one:

 • eliminowanie błędów technicznych, które ograniczających widoczność strony w Google,
 • poprawianie struktury strony,
 • nasycanie strony treściami dostosowanymi do wymagań robotów Google oraz uwzględniającymi potrzeby i zainteresowania Twoich potencjalnych klientów,
 • pozyskiwanie linków, które są dodatkowym sygnałem dla Google o wartości Twojej strony (mają one zazwyczaj formę artykułów sponsorowanych publikowanych na portalach branżowych lub informacyjnych).

Jeśli zależy Ci na pozycjonowaniu Twojej strony www w Katowicach, podejmij współpracę z naszą agencją. Łączy ona najlepsze cechy charakteryzujące duże agencje SEO oraz styl pracy freelancerów. Oznacza to, że nasi pracownicy będą w stanie poświęcić Ci dużo czasu, a zrobiony przez nich audyt SEO będzie stanowił trafne rozpoznanie potrzeb i umożliwi stworzenie efektywnej strategii pozycjonowania.

Jeśli zależy Ci na dotarciu do klientów i wygenerowaniu ruchu z darmowych wyników wyszukiwania (to bardzo duża część ogółu ruchu, jaki generuje Google!) pozwól działać specjalistom z agencji SEO. Nie stosują oni żadnych sztuczek – mają profesjonalne narzędzia, wiedzę i doświadczenie, które przekładają się na efektywne pozycjonowanie.

Audyt SEO oraz dobrze opracowana strategia SEO są równie skuteczne zarówno w przypadku nowo powstałych stron, a często nawet jeszcze na etapie ich projektowania, jak i stron, które działają już od lat i notują zmniejszenie ruchu z wyszukiwarek. Podejmując współpracę z agencją, której możesz zlecić pozycjonowanie strony www w Katowicach masz gwarancję, że strona stanie się rozpoznawalna tak na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Regularna praca nad Twoją stroną sprawi, że po kilku miesiącach współpracy zacznie ona pozyskiwać coraz więcej klientów z Google.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Katowice dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Katowice

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Katowice dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Twój biznes ma mocne, śląskie korzenie? Działasz w Katowicach lub okolicach? Chcesz poprawić swoją widoczność w sieci lub dopiero rozkręcasz internetową stronę swojej firmy? Doskonale trafiłeś! Z przyjemnością, w maksymalnie przystępny sposób, pokażemy Ci jak działa Google i na czym polega to całe pozycjonowanie. Zaprojektujemy dla Twojej firmy strategię SEO, która pozwoli Ci skutecznie przebić się przez konkurencję i zajść naprawdę wysoko, nie tylko w wynikach wyszukiwania Google! 

Co jest celem pozycjonowania?

Głównym celem pozycjonowania jest zawsze podniesienie widoczności danej strony internetowej i zagwarantowanie jej ja najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w Google. Celem naszej strategii SEO dla Twojego biznesu będzie wypromowanie firmy w Katowicach i okolicach lub szerzej – tutaj wszystko zależy od Ciebie, Twoich oczekiwań oraz planów biznesowych.

W ramach strategii SEO zaplanujemy i przeprowadzimy szereg prac, zarówno w obrębie Twojej strony www, jak i poza nią, koncentrując się na generowaniu ruchu i pozyskiwaniu zainteresowania potencjalnych Klientów. Będziemy dążyć do tego, żeby Twoja firma pojawiała się, jak najczęściej i jak najwyżej, jako odpowiedź na frazy i pytania wpisywane w wyszukiwarce Google. Musisz mieć świadomość, że pozycjonowanie jest procesem rozłożonym w czasie, a na jego efekty trzeba z reguły poczekać minimum kilka miesięcy. Warto? Zdecydowanie tak! 

Jak działa Google?

Wyszukiwarka Google to najpopularniejsze narzędzie do wyszukiwania informacji oraz interesujących nas produktów i usług. W Polsce z Google korzysta ponad 90% internautów. Jesteś jednym z nich, prawda? I choć zdecydowana większość z nas pyta Wujka Google o rozmaite sprawy, to najczęściej nie mamy pojęcia, jak działa ten flagowy produkt amerykańskiego potentata informatycznego i dlaczego wyświetla nam te, a nie inne strony. 

Musisz wiedzieć, że Google nie działa w czasie rzeczywistym. Co to oznacza? Nawet jeśli na Twojej stronie www znajdują się odpowiedzi na pytania zadane przez internautów, ale roboty Google (tzw. spidery) nie sprawdziły jej wcześniej, to nie pojawi się ona w wynikach wyszukiwania. Google po prostu nie wie o jej istnieniu lub nie zaufał jej na tyle, by pokazać ją internautom. 

Roboty Google skanują strony internetowe nieustannie, zapisując i porządkując informacje. Musimy sprawić, żeby spidery chciały i mogły dokładnie przeskanować Twoją stronę (łącznie z wszystkimi podstronami) oraz musimy… zasłużyć na ich zaufanie (oferując rzetelne i unikatowe treści). Tutaj warto podkreślić, że Google działa lokalnie, co jest bardzo ważne w kontekście promowania Twojego biznesu w Katowicach i okolicach. 

Czym jest algorytm Google?

Algorytm to po prostu przepis, określający dokładnie sposób realizacji konkretnego zadania. Algorytm Google jest przepisem na tworzenie wartościowych systemów rankingowych, które skutecznie i bardzo precyzyjnie porządkują informacje znajdujące się w Internecie, w oparciu o szczegółowe analizy stron www. Żeby jednak nie było zbyt łatwo, składowe tego przepisu, czyli zasady i zależności rządzące algorytmem Google, wymykają się wszelkim próbom ich określenia i zdefiniowania. Dodatkowo Google, raz na jakiś czas, wprowadza do sposobu działania algorytmów zmiany, które dodatkowo komplikują sprawę. No i nie waha się przed sięganiem po sztuczną inteligencję, która efektywnie wspiera tworzenie rankingów. 

Dla nas i dla Ciebie najważniejsze jest to, że wiemy, co algorytmy Google sprawdzają i analizują. To z jednej strony m.in. treści zapytań internautów, ich lokalizacja oraz spersonalizowane ustawienia, a z drugiej: trafność i przydatność stron internetowych oraz ich wiarygodność. Wiemy jak powinna być skonstruowana Twoja strona i jakie treści powinny się na niej znaleźć, żebyś mógł zdobyć wysokie noty w rankingach Google. 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Pozycja Twojej strony www w wynikach wyszukiwania Google zależy od ponad 200 różnych czynników, wśród których znajdują się zarówno czynniki o charakterze ogólnym, jak i czynniki specyficzne, dotyczące wyłącznie Twojej branży.  Co ważne, poszczególne czynniki nie są równoważne. Co to znaczy? Dla różnych stron internetowych i różnych firm / rodzajów działalności biznesowej, waga poszczególnych czynników może się znacząco różnić. Właśnie dlatego nie ma jednego, uniwersalnego przepisu na skuteczne pozycjonowania, a strategia SEO powinna być każdorazowo konstruowana dla konkretnego Klienta. My tak właśnie działamy!

Próba przedstawienia i przeanalizowania tutaj wszystkich czynników SEO byłoby zadaniem karkołomnym. Dlatego prezentujemy Ci kilka najważniejszych czynników ogólnych, które w większości przypadków mają kluczowy wpływ na pozycjonowanie.

Czynniki związane z treścią na stronie i jej działaniem

Aby móc w ogóle myśleć o pozycjonowaniu strony www, konieczne jest wypełnienie jej treścią. Ważna jest zarówno jakość, jak i ilość unikatowych treści znajdujących się na stronie internetowej. Mówiąc o unikatowości treści, mamy na myśli autorskie, oryginalne teksty, które nie zostały skopiowane z innych źródeł. Istotna jest także ilość zawartych w treści strony słów kluczowych i słów wspierających (zarówno w tekstach, jak i w nagłówkach) oraz częstotliwość dodawania nowych tekstów (wpisów blogowych, artykułów specjalistycznych). 

Nie da się wypromować samego adresu lub pustego szablonu witryny! Każdy produkt lub usługa powinny być profesjonalnie opisane, a wszystkie podstrony (adresy URL) powinny posiadać oryginalne tytuły oraz teksty, w którym maksymalnie rzetelnie zostanie zaprezentowana ich zawartość – w większości przypadków to właśnie fragmenty tych tekstów będą się pojawiać w wynikach wyszukiwania! 

Istotna w kontekście pozycjonowania jest również optymalizacja kodu HTML Twojej strony internetowej i szybkość ładowania strony, a także dobra nazwa i świetnej jakości grafika. Budowa / struktura strony i wszystkich jej podstron powinna być nie tylko czytelna i intuicyjna w obsłudze dla internautów, ale również umożliwiać płynne poruszanie się po witrynie robotom Google. Maksymalne ułatwienie skanowania zawartości strony www spiderom to pierwszy krok do zdobycia zaufania Google, które, o czym wspominaliśmy już wcześniej, jest kolejnym czynnikiem wpływającym na skuteczność strategii SEO. 

Tutaj warto podkreślić, że na zaufanie Google naprawdę trzeba sobie zasłużyć, a jego zdobycie zazwyczaj zajmuje trochę czasu. Gra jest jednak warta przysłowiowej świeczki! Strona, do której Google ma zaufanie, będzie osiągała zdecydowanie wyższe pozycje w naturalnych / organicznych wynikach wyszukiwania i coraz częściej będzie się pojawiać jako odpowiedź na różnego rodzaju pytania internautów. Kluczem do sukcesu jest konsekwentne dbanie o jakość i oryginalność tekstów, które najczęściej pojawiają się jako wpisy na specjalistycznym, firmowym blogu prowadzonym w ramach strony www. To najprostsza droga do zbudowania pozycji branżowego specjalisty i stania się godnym zaufania partnerem dla Google. 

Czynniki związane z popularnością strony internetowej 

Im popularniejsza jest Twoja strona www, tym łatwiej będzie zdobyć zaufanie Google. Popularność witryny mierzy się w tym przypadku przede wszystkim ilością i jakością linków / odnośników, które prowadzą do niej z innych stron w Internecie. Im więcej odnośników i im bardziej zaufane strony linkują do naszej witryny, wzmiankują o niej lub wskazują jako źródło treści, z którymi warto się zapoznać – tym lepiej dla nas! 

Strategia pozycjonowania dla Twojej firmy w Katowicach

Każda strategia SEO powinna mieć na celu: zwiększenie widoczności strony www w sieci, zwiększenie ruchu na stronie oraz zdobywanie zdecydowanych (a nie tylko potencjalnych!) Klientów z Google. W ramach strategii pozycjonowania, którą możemy przygotować dla Twojej witryny, oferujemy Ci kompletny plan, obejmujący wszelkie działania, krok po kroku: od analizy słów kluczowych, przez budowę strony, po zapełnienie jej najwyższej jakości treściami. Możesz liczyć na kompleksową i kompetentną obsługę na każdym etapie zlecenia! Sprawdź, jak wysoko możesz z nami zajść! 

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Katowice. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo katowicedomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Katowice

H1:
Skuteczna agencja SEO w Katowice
pozycjonowanie katowice
pozycjonowanie stron katowice
pozycjonowanie stron www katowice
pozycjonowanie stron internetowych katowice
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-katowice/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Katowice

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Katowice
pozycjonowanie sklepów internetowych katowice
pozycjonowanie sklepów katowice
optymalizacja sklepów katowice
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-katowiceTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Katowice

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Katowice
audyt SEO katowicedomena.pl/oferta/audyt-seo-katowiceTitle:
Audyt SEO – Katowice

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Katowice
itditditd

Podsumowanie

Pozycjonowanie Twojej strony internetowej, przeprowadzone w oparciu o właściwie skonstruowaną strategię SEO, może w stosunkowo krótkim czasie przynieść spektakularne efekty biznesowe. Tutaj nic nie stanie się z dnia na dzień, ale w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy wytężonej współpracy i konsekwentnego realizowania kolejnych działań zauważysz ogromne zmiany: wysokie pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google, wzmożony ruch na stronie, zwiększoną liczbę Klientów przychodzących właśnie do Ciebie, prosto z Google. 

Jesteśmy przekonani, że skuteczne pozycjonowanie to klucz do sukcesu! 

Pozycjonowanie Katowice – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Katowice?

Cena pozycjonowania w mieście Katowice zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Katowice?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Katowice, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Katowice), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics