Pozycjonowanie Kielce

Zależy Ci na większym ruchu na Twojej stronie internetowej? Sprawdzonym na to sposobem jest jej pozycjonowanie. Kielce jako stolica województwa świętokrzyskiego są miejscem rozwoju wielu biznesów, więc bez wsparcia agencji SEO, Twoja firma może zgubić się w tłumie.

Kielce: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Dzięki pozycjonowaniu na Twoją stronę trafią nie przypadkowe osoby, a takie, których potrzeby są zbieżne z tym, co oferujesz. Dzięki temu łatwo przekształcą się one w klientów.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Kielce: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Wszyscy codziennie wyszukujemy interesujących nas treści. Pozycjonowanie może wydawać się banalne, jednak diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli nie jesteś specjalistą z doświadczeniem w firmie, takiej jak agencja SEO czy marketingowa, nie będzie Ci łatwo oszacować takich parametrów jak:

 • słowa i frazy kluczowe, np. „pozycjonowanie stron Kielce”;
 • ich odpowiednia odmiana;
 • nasycenie fraz w tekście, na przykład raz na 1000 znaków;
 • umiejętne ich rozmieszczenie, na przykład nie w pierwszym zdaniu akapitu.

Trzeba też zaznaczyć, że wiedza z zakresu algorytmów Google, pod które agencje SEO tworzą treści jest zmienna. Na bieżąco trzeba sprawdzać, co się zmieniło i dostosowywać kampanię pod te parametry. Zmienia się też społeczeństwo, zwroty językowe i grupy docelowe. Specjalista SEO powinien więc umieć zdeterminować i doradzić przedsiębiorcy charakterystykę klienta biznesowego.

Kielce to spore miasto, a sprawdzając mapy Google i działających tam przedsiębiorców możesz się nieco przerazić konkurencją. Pierwszym naszym krokiem we współpracy z nowym klientem jest skuteczny audyt SEO. Jako eksperci, nie jest dla nas problemem pozycjonowanie stron internetowych. Kielce i ich podbój rynkowy to wyzwanie, któremu możemy sprostać. Jesteśmy rozeznani w trendach rynkowych w wielu dziedzinach. Dokonamy korekty treści widniejących na Twojej stronie internetowej, a następnie stworzymy rzetelny plan działania, aby kolejne artykuły na stronach czy posty w mediach społecznościowych przyciągnęły nowych klientów.

Warto zaznaczyć, że pozycjonowanie opiera się na systematyczności i długofalowości. Istnieją reguły co do częstotliwości publikacji, których należy przestrzegać. Zbyt wysoka częstotliwość może być uznana przez algorytmy za spam i przez to obniżyć Twoją pozycję w wyszukiwarce. Naszym zadaniem jest więc dobór treści, doradztwo, monitorowanie postępów oraz ciągła edukacja pracowników.

Wybieraj transparentne firmy, które będą raportować swoje postępy w pozycjonowaniu.  Cały proces wcale nie musi być przytłaczającym zadaniem, jeśli zdecydujesz się na zaufanych ekspertów.

Z doświadczoną agencją SEO, twoja firma będzie i pozostanie na wysokiej pozycji tak jak i twoje zarobki. Zainwestuj w pozycjonowanie stron www. Kielce dzięki skutecznej kampanii mogą dostrzec Twój potencjał.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Kielce dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Kielce

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Kielce dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Termin pozycjonowanie bardzo precyzyjnie odzwierciedla istotę całego procesu: kiedy Twój potencjalny Klient wpisuje konkretne zapytanie (frazę) do wyszukiwarki, Google już tylko czeka – bo ma wcześniej przygotowane wszystkie wyniki (frazy) oraz ich kolejność. A Tobie zależy na tym, żeby fraza, dzięki  której potencjalny Klient znajdzie właśnie Twoją stronę www znajdowała się wysokiej pozycji, bo wtedy jest duża szansa, że nie będzie szukał dalej, tylko zajrzy do twojego sklepu czy zakładu usługowego.

Dla potencjalnego Klienta fakt, że Twoja strona www wyświetla się bardzo wysoko jest ważny i znaczący. Ale to jeszcze nie koniec. Równie ważna jest pozycja Twojej strony rozumiana tak, jak rozumiemy naszą pozycję społeczną: Twoja strona powinna aspirować do miana strony eksperckiej. Kiedy staje się wartościowym źródłem informacji w internecie, w naturalny i niewymuszony sposób kieruje ruch do Twojego sklepu.

Co jest celem pozycjonowania?

Celem pozycjonowania nie jest zatem nic innego jak wypromowanie danej firmy np. w  Kielcach. Istotą działania jest skupienie się na wygenerowaniu ruchu, który przełoży się na Twoje konkretne cele biznesowe.

Każda firma potrzebuje pozycjonowania, żeby zdobywać klientów z Google, a sama obecność nawet na pierwszym miejscu Google nie oznacza jeszcze sukcesu i zakończenia działań: chodzi przecież o to, żeby na podstawie szczegółowych analiz stworzyć długofalową strategię pozyskiwania wartościowych klientów.

Jeżeli strona nie jest przygotowana do generowania sprzedaży, nawet największy ruch na niej nie przełoży się na Twoje konkretne cele biznesowe, czyli na sprzedaż produktów i usług.

Jak działa Google?

Nie wszyscy wiedzą i umieją sobie zwizualizować jak działa Google w kontekście biznesowym. Kluczowe są trzy kwestie:

 • Google nie działa w czasie rzeczywistym (już wiesz: kiedy Twój potencjalny Klient wpisuje konkretne zapytanie do wyszukiwarki, Google już tylko czeka – bo ma wcześniej przygotowane wszystkie wyniki oraz ich kolejność)
 • Google działa lokalnie
 • Roboty Google nieustannie skanują strony w poszukiwaniu informacji, które mogą się kiedyś przydać do wyświetlenia pytającym

Żeby Twoja strona pojawiała się w Google muszą być spełnione 3 warunki:  

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje – jeśli robot nie sprawdzi wcześniej Twojej strony, to nigdy nie trafi ona na listę wyników wyszukiwania.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich podstron – jeżeli nawigacja Twojej strony będzie źle zaprojektowana, to robot może nigdy nie trafić do podstrony z konkretnym produktem, którego ktoś właśnie szuka. Nie da się wypozycjonować strony, jeżeli jej struktura jest niezrozumiała dla Google.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony – to właśnie “zaufanie” odpowiada za kolejność wyników wyszukiwania i właśnie pozycjonowanie. Jakim stronom ufa Google? Takim, które zna i po których umie się poruszać.

Pozycjonowanie sprowadza się do tych 3 punków powyżej.

Czym jest algorytm Google

Najprościej rzecz ujmując: algorytm Google jest mieszanką wszystkich czynników wpływających na SEO. Google przelicza czynniki związane z treścią strony, linkami, technikaliami oraz innymi czynnikami, by ostatecznie ocenić wartość danego adresu URL – sensowność wyświetlenia go w odpowiedzi na zadane pytanie. Ważność poszczególnych czynników SEO wpływających na pozycje konkretnych stron www zmienia się wraz z branżą czy tematyką. 

Zasady, jakimi kierują się algorytmy Google są skomplikowane, a ich dogłębne poznanie utrudnia dodatkowo fakt, że Google coraz częściej używa sztucznej inteligencji, która uczy się poznawać zachowania użytkowników i prezentować im wyniki najlepsze możliwe wyszukiwania. To, że w Twoim komputerze strona znajduje się na pierwszym miejscu, nie oznacza, że wszyscy tak mają!
 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Podsumowując:

Istnieje ponad 200 czynników, które wpływają na pozycję strony w Google, ale nie wszystkie one są równie ważne. Niektóre wprost zależą od branży.  

Czynniki związane z treścią na stronie i jej działaniem, o których koniecznie musisz pamiętać to:

 • struktura strony oraz linkowanie wewnętrzne pomiędzy podstronami
 • ilość oraz jakość treści na stronie, a także częstotliwość dodawania nowej treści
 • występowanie słów kluczowych oraz słów wspierających w tekście i nagłówkach
 • ogólne zaufanie Google do witryny
 • unikalność treści na stronie (czy nie są skopiowane z innych źródeł)
 • szybkość ładowania strony
 • odpowiednia optymalizacja kodu HTML strony

Czynniki związane z popularnością strony internetowej opierają się głównie na linkach (odnośnikach), które prowadzą do naszej strony www z innych stron. Przykładowe czynniki to np.:

 • ilość różnych stron internetowych, które zamieszczają odnośniki do naszej strony
 • łączna ilość linków z innych stron www 
 • wzmianki o domenie 

Właściwie dobrana strategia SEO

Aby zwiększyć ilość ruchu, który będzie zamieniał odwiedzających w klientów potrzebne jest skuteczne pozycjonowanie stron. Nie zależnie do tego czy pozycjonujesz firmę w całej polsce czy lokalnie (na przykład w Krakowie) – potrzebujesz właściwej strategii SEO. 

Strategia pozycjonowania to przede wszystkim zaplanowanie właściwych słów kluczowych oraz stron, na jakie ma trafić użytkownik. Nie da się wypozycjonować na wszystkie frazy kluczowe jednej strony lub podstrony. Musisz zdecydować jakie adresy URL będą optymalizowane na konkretne słowa.

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w Krakowie. Ta krakowska agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

 • pozycjonowanie stron dla firm z krakowa
 • pozycjonowanie sklepów internetowych
 • pozycjonowanie zagraniczne
 • audyty SEO
 • itp

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Kielce. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo kielcedomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Kielce

H1:
Skuteczna agencja SEO w Kielce
pozycjonowanie kielce
pozycjonowanie stron kielce
pozycjonowanie stron www kielce
pozycjonowanie stron internetowych kielce
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-kielce/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Kielce

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Kielce
pozycjonowanie sklepów internetowych kielce
pozycjonowanie sklepów kielce
optymalizacja sklepów kielce
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-kielceTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Kielce

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Kielce
audyt SEO kielcedomena.pl/oferta/audyt-seo-kielceTitle:
Audyt SEO – Kielce

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Kielce
itditditd

Pozycjonuj swój biznes, a nie wyłącznie stronę www

Choć cały czas mówimy o pozycjonowaniu Twojej strony www, nie możesz zapominać, że Twoim ostatecznym celem biznesowym nie jest sama obecność nawet na pierwszym miejscu Google, ale pozyskiwanie Klientów wprost z wyszukiwarki. Klientów, którzy nie tylko klikną, by przejść na Twoją stronę, ale zostaną na niej na dłużej, a w konsekwencji — sfinalizują transakcję zakupu produktów czy usług.  

Już wiesz: dobra strona w Internecie to podstawa, ale to od jej pozycjonowania zależy, czy tę perfekcyjną wizytówkę Twojego biznesu zobaczy wystarczająca liczba potencjalnych Klientów. Im szersze jest grono odbiorców, do których trafi Twoja oferta (którym się ona wyświetli, kiedy zadają Google konkretne pytanie), tym większa szansa, że któryś z nich zechce przejść od oglądania do zakupu czy zamówienia usługi. To czysta statystyka.

Pamiętaj: eksperci od pozycjonowania stron docierają do klientów, którzy są prawdopodobnie zainteresowani Twoją ofertą. To dzięki temu odzwierciedlenie pozycjonowania dostrzeżesz również w wynikach sprzedażowych. Pozycjonowanie stron internetowych i SEO to skuteczna forma promocji, która niesie za sobą niewielkie wydatki – zwłaszcza gdy przyjrzysz się przełożeniu wydanych sum na ruch na stronie www. 

Pozycjonowanie Kielce – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Kielce?

Cena pozycjonowania w mieście Kielce zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Kielce?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Kielce, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Kielce), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics