Pozycjonowanie Kraków

Szukasz agencji, która zaproponuje Ci strategię SEO dopasowaną do Twoich potrzeb? Zleć pozycjonowanie strony internetowej w Krakowie profesjonalistom, którzy zaoferują Ci fachowe wsparcie oparte na rzetelnej wiedzy i bogatym doświadczeniu. To klucz do sukcesu Twojej witryny w sieci!

Kraków: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Nasza strategia SEO to sposób na dotarcie do milionów użytkowników Google i skuteczne pozyskanie płacących klientów dla Twojego biznesu. Działamy długofalowo! Strategia nie opiera się na "sztuczkach", których działanie skończy się po zmianie algorytmu Google.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Kraków: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych w naszej agencji SEO?

Celem pozycjonowania jest doprowadzenie do sytuacji, w której Twoja witryna będzie na wysokich pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy kluczowe używane przez Twoich potencjalnych klientów. Nie skupiamy się na pojedynczych frazach (np. „pozycjonowanie stron Kraków” czy „pozycjonowanie stron www Kraków”), ale na szerokim wachlarzu słów i zwrotów stosowanych przez grupę docelową Twojego biznesu.

Strategia SEO – Kraków

Właściwie zaprojektowana strategia SEO, holistyczne podejście do pozycjonowania i systematyczność działań przełoży się na optymalną widoczność Twojej strony internetowej w Google, wzrost ruchu na witrynie i wzrost sprzedaży.

Od czego zaczynamy? Od przygotowania kompleksowej strategii SEO, w ramach której zaplanujemy wszystkie działania kampanijne. W strategii SEO zaprojektowanej dla Twojej firmy otrzymasz merytoryczną wiedzę m.in. na temat optymalizacji struktury strony internetowej oraz szczegółowy raport dotyczący fraz kluczowych i sposobu ich wykorzystania w kampanii.

Audyt SEO – Kraków

Wykonamy dla Ciebie kompleksowy audyt SEO, w ramach którego krok po kroku sprawdzimy wszystkie elementy strony i jej indeksowanie. Jeśli Twoja witryna ma błędy techniczne, które negatywnie wpływają na widoczność Twojej strony www w Google – znajdziemy je!

Kampania SEO – Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie ma przełożyć się na budowanie wartościowego ruchu organicznego oraz systematyczne zwiększanie ilości klientów z Googla. Dlatego po audycie, opracowaniu strategii przystąpimy do regularnej pracy nad kampanią.

Co będziemy robić, jako Twoja agencja SEO:

 1. Dodawanie nowych treści — przygotowywanie i publikowanie treści ofertowych (opisy Twoich usług / produktów) oraz treści poradnikowych (profesjonalny blog, który umożliwi budowanie widoczności Twojej strony na frazy poradnikowe)
 2. Optymalizacja treści znajdujących się na Twojej stronie internetowej — analiza istniejących opisów i tekstów oraz ich optymalizacja na podstawie danych z Google Search Console pod kątem poprawy pozycji poszczególnych słów kluczowych.
 3. Pozyskiwanie linków — budowanie wartości Twojej strony www dla wyszukiwarki Google poprzez artykuły sponsorowane publikowane na portalach branżowych lub informacyjnych.

Nasza współpraca w ciągu kilku miesięcy przełoży się na wzrost widoczności Twojej strony i przypływ nowych klientów z Google.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Kraków dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Kraków

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Kraków dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie to takie działania, które polegają na zwiększeniu widoczności danej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Stronę można pozycjonować jednakowo w całym kraju, na całym świece lub nawet lokalnie — na przykład w Krakowie.

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO/Search Engine Optimization) jest integralną częścią współczesnych biznesów. Dzięki zwiększeniu widoczności swojej strony w wynikach wyszukiwarki Google, zdobywasz rozpoznawalność swojej marki, autorytet i zaufanie użytkowników. W ostatecznym rozrachunku przyciągasz klientów, którzy korzystając z Twoich usług lub kupując Twoje produkty zostawiają Ci swoje pieniądze.

Masz już świadomość, że spora część Twoich potencjalnych klientów znajduje się w Internecie? Internauci nie są w stanie przeglądać wszystkich stron oferujących interesujący ich produkt bądź usługę – większość z nich zobaczy tylko kilka najwyższych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwań. Dlatego musisz zadbać o to, żeby Twoja strona znajdowała się właśnie wśród nich!

SEO to nie koszt, lecz inwestycja

Zalet wynikających z pozycjonowania strony jest bardzo dużo, główną jest działanie długofalowe. Co prawda na zwrot z inwestycji poczekasz, jednak będziesz go generował znacznie dłużej, niż w przypadku reklamy płatnej takiej jak Google Ads. Pozycjonowanie zapewni Ci utrzymanie ruchu bezpłatnego przez dłuższy czas.

Dzięki SEO zdobędziesz wysokiej jakości ruch organiczny, dotrzesz do nowych klientów za pomocą wielu słów kluczowych związanych z Twoją branżą (Long Tail). Skutecznie zwiększysz widoczność swojej marki i zbudujesz wizerunek eksperta w swojej branży. Ostatecznie zwiększysz swoje zyski, bo w ogólnym rozrachunku o to chodzi wszystkim przedsiębiorcom.

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Kraków. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo krakówdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Kraków

H1:
Skuteczna agencja SEO w Kraków
pozycjonowanie kraków
pozycjonowanie stron kraków
pozycjonowanie stron www kraków
pozycjonowanie stron internetowych kraków
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-krakow/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Kraków

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Kraków
pozycjonowanie sklepów internetowych kraków
pozycjonowanie sklepów kraków
optymalizacja sklepów kraków
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-krakowTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Kraków

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Kraków
audyt SEO krakówdomena.pl/oferta/audyt-seo-krakowTitle:
Audyt SEO – Kraków

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Kraków
itditditd

Pozycjonowanie Kraków – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Kraków?

Cena pozycjonowania w mieście Kraków zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Kraków?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Kraków, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Kraków), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics