Pozycjonowanie Łódź

Czy wiesz, że prowadzenie własnej strony internetowej, w tym portalu czy sklepu, to nie tylko duże zarobki, lecz także mnóstwo obowiązków? Jednym z nich jest optymalizacja witryny, czyli dostosowanie jej do wymogów stawianych przez algorytm Google. Dzięki temu Twoja witryna będzie w stanie konkurować z największymi koncernami w wybranej branży!

Łódź: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Co roku tysiące przedsiębiorców zastanawia się nad przeznaczeniem swojego budżetu reklamowego na odpowiednią formę reklamy. Jest jedno rozwiązanie – pozycjonowanie stron w Łodzi, które stanowi fundamentalne działanie wobec każdej strony obecnej w ogólnodostępnym internecie, sprzyja zwiększeniu jej widoczności i w największym stopniu generuje stały, ciągły napływ zainteresowanych klientów.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Łódź: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Czym jest pozycjonowanie w Łodzi? To wieloetapowy i niezwykle skomplikowany proces, w którym chodzi przede wszystkim o spełnienie wszelkich wymagań i wytycznych stawianych przez algorytm Google. Gigant z Mountain View nie ułatwia nam jednak zadania. Nie udostępnia danych na temat szczegółowych warunków, jak i nie pomaga w przeprowadzeniu samego procesu, w rezultacie pozostawiając pozycjonowanie stron WWW w Łodzi wyłącznie specjalistom. Co to oznacza? Że liczy się doświadczenie, którym dysponuje nasza agencja SEO.

Internauta, wpisując frazę w wyszukiwarkę, wysyła do firmy Google żądanie dotyczące wybranych słów, np. „męskie strzyżenie w Warszawie”. Oczekuje, aby jego oczom ukazały się wyłącznie salony fryzjerskie w stołecznym mieście, które mają w ofercie również strzyżenie męskie. Jeśli Twoja strona jest nieobecna w listingu Google i nie pokazuje się w SERP – Search Engine Results Page – to, jak udowadniają badania, tracisz mnóstwo klientów. Warto to zmienić, zlecając pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi naszej firmie, która działania SEO – Search Engine Optimization – zna od podszewki.

Przeprowadzamy pozycjonowanie wieloetapowo i zawsze zgodnie z wytycznymi amerykańskiego Google. Dostosujemy każdą witrynę do wymagań stawianych przez odbiorcę, w tym UX oraz UI, zajmiemy się content marketingiem, stworzymy niezwykle skomplikowaną bazę fraz kluczowych i zadbamy o Twoją stronę pod kątem technicznym. Całą współpracę rozpoczyna audyt SEO, w ramach którego zapoznamy się z obecnym stanem strony i stworzymy plan kolejnych działań w etapie on-site. To klucz do sukcesu – w tym etapie wprowadzimy do kodu źródłowego witryny wszystkie najważniejsze zmiany, które mogą mieć wpływ na uznanie przez algorytm Google Twojej witryny za istotną. Całe pozycjonowanie w Łodzi wieńczą działania off-site, w ramach których zajmiemy się głównie pozyskiwaniem linków zwrotnych, prowadzących do Twojej witryny. Zleć nam pozycjonowanie stron w Łodzi już dziś – zadbamy o to, abyś rezultaty zauważył tak szybko, jak to możliwe.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Łódź dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Łódź

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Łódź dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Podejmując działania optymalizacyjne czyli wdrażając SEO (ang. Search Engine Optimization), bądź, jak wolisz: pozycjonując swoją stronę www, dajesz sobie szansę na płynny rozwój wymarzonego biznesu w sieci. 

SEO to planowe, precyzyjne działania mające na celu wygenerowanie ruchu z wyszukiwarki, który przełoży się na Twoje cele biznesowe, czyli inaczej strona ma pozyskiwać klientów, którzy pozostawią kontakt i zostaną objęci naszym procesem lead generation. Google oraz inne wyszukiwarki to jedno z najlepszych źródeł ruchu! Dlaczego? Ponieważ TYLKO w wyszukiwarkach potencjalni klienci wpisują to, czego konkretnie potrzebują. Jeśli ktoś czegoś szuka, to tego potrzebuje. Jeśli potrzebuje – to pyta. A Google pomaga mu znaleźć odpowiedź. Cały dowcip polega na tym, żeby odpowiedzią na pytanie Twojego potencjalnego klienta była Twoja strona www, bądź jak wolisz: jej zawartość. 

Co jest celem pozycjonowania w Łodzi?

Wiesz już, co jest  ogólnym  celem pozycjonowania każdej strony www – to po prostu dążenie do stanu, aby Google zaufało Twojej stronie i prezentowało ją Twoim potencjalnym klientom możliwie wysoko w ICH wynikach wyszukiwania.

A co jest celem pozycjonowania firmy z Łodzi? Oczywiście, w pierwszej kolejności pozycjonowanie lokalne, czyli wypromowanie tej firmy w Łodzi, a w dalszej – w całej Polsce i wszędzie indziej. Wszak sieć www nie ma granic. 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Widoczność firmy w Google zależy od ponad 200 zmiennych. Słynny algorytm Google jest po prostu skomplikowany. Nie łudź się, że jakakolwiek agencja SEO zna go na wylot, czyli zna wszystkie zmienne wpływające na widoczność strony w Google. Dlaczego? 

 • Po pierwsze, jest ich za dużo.
 • Po drugie, często się zmieniają.
 • Po trzecie, Google coraz częściej używa sztucznej inteligencji, która uczy się poznawać zachowania użytkowników i prezentować im wyniki najlepsze możliwe wyszukiwania.
 • Po czwarte, inne zmienne brane są pod uwagę przy pozycjonowaniu strony na urządzenia stacjonarne, inne na urządzenia mobilne.

A jednak pozycjonowanie stron jest możliwe! Żeby Twoja strona pojawiała się w Google muszą być spełnione 3 warunki:  

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

W gruncie rzeczy, pomimo tych wszystkich komplikacji zasadę działania Google można sprowadzić do jednego prostego zdania: Google odpowiada na pytania swoich użytkowników. Musi więc zaufać Twojej stronie i pokazać ją jako odpowiedź na pytanie Twojego potencjalnego klienta. 

Zaufać stronie. Jak to łatwo powiedzieć…. 

Załóżmy, że twoja strona spełniła już wymienione wyżej 3 warunki zaistnienia w „świadomości wyszukiwarki”. Teraz zależy Ci na tym, żeby roboty indeksujące Google zaufały Twojej stronie www i podczas wpisywania frazy przez potencjalnego klienta skierowały go właśnie do Twojego sklepu. Oto kolejne warunki do spełnienia:  

 • Twoja strona musi się w ogóle wyświetlać na konkretną frazę.
 • Pozycja tej frazy powinna być w miarę wysoka.
 • Treść wyniku wyszukiwania powinna zachęcać do kliknięcia w wynik wyszukiwania.
 • Wynik wyszukiwania powinien kierować do odpowiedniej (pod)strony docelowej.
 • (Pod)strona docelowa powinna być zoptymalizowana pod kątem Twoich celów biznesowych – tak się stanie, gdy wdrożone zostanie SEO, czyli optymalizacji strony internetowej zwana potocznie pozycjonowaniem.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Aby pozyskiwać klientów z Google musisz wyobrazić sobie, że…

 • Twoim zadaniem jest zaplanowanie, zaprojektowanie i, ostatecznie, wybudowanie drogi, którą szedł będzie Twój potencjalny klient od chwili, gdy wpisze słowo kluczowe do wyszukiwarki, do momentu wykonania pożądanej akcji (np. zakupu produktu czy usługi) na Twojej stronie www. Proces powstania takiej drogi do pozyskania realnego klienta najeżony jest pułapkami, które starasz się omijać wdrażając audyt SEO, a potem konkretne działania optymalizacyjne.
 • Strona www Twojej firmy pojawia się jako odpowiedź na frazę wpisaną przez Klienta w Google, a jest to strona tak zoptymalizowana pod kątem technicznym i tak atrakcyjna merytorycznie dla poszukującego, że potraktuje ją jako stronę docelową. Pomyśli: tak, znalazłem to, czego szukałem. Zostaję na tej stronie. Przeglądam jej zasoby. Tak, tu kupię towar/zamówię usługę. I tak oto klient potencjalny przedzierzga się w klienta realnego.

Czy audyt SEO jest potrzebny?

Audyt SEO to sprawdzenie strony pod kątem indeksowania, struktury i błędów technicznych. Dzięki niemu otrzymasz szczegółowe instrukcje zmian na stronie, które są niezbędne, by zdobywać wartościowy ruch przekładający się na sprzedaż. Profesjonalny audyt SEO, bez względu na to, czy robisz go sam, czy zlecasz wyspecjalizowanej agencji, opiera się głównie o RĘCZNE analizy strony, słów kluczowych i konkurencji. To czasochłonny proces (waha się od 20 do 40 godzin), ale jego przeprowadzenie gwarantuje opracowanie najlepszej możliwej strategii SEO i planu działania. 

Jeśli chcesz samodzielnie przeprowadzić jednorazowy audyt SEO, będziesz potrzebował pewnego zestawu narzędzi, z których część posiada darmowe okresy testowe. Wśród darmowych narzędzi znajdziesz:

 • Google Search Console (podstawowe, a zarazem najlepsze narzędzie do analizy widoczności strony w Google)
 • Google Analytics (narzędzie do analizy ruchu na stronie)
 • Google Keyword Planner (narzędzie przydatne w analizach słów kluczowych)
   

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Łodzi?

Możesz zdecydować się na początkującego freelancera, który na pewno nie policzy sobie za pozycjonowanie Twojej strony tyle, co profesjonalna agencja, ale pod warunkiem, że zada on sobie trud zdobycia wiedzy o ofercie Twojej firmy oraz całym biznesie. Jeżeli osoba oferująca darmową pomoc nie spróbuje zrozumieć Twojej działalności, nie uda jej się przygotować dla Ciebie rekomendacji dotyczące treści strony. A sama lista błędów technicznych wykrytych na Twojej stronie oraz naprawa tych błędów bez zoptymalizowania treści nie poskutkuje zwiększeniem widoczności strony. Gdyby tak było, content marketing nie byłby jedną z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin marketingu!

Możesz też wybrać profesjonalną agencję SEO. Agencja SEO poza swoimi usługami pozycjonowania stron może też zaoferować konsultację SEO, które są również bardzo pomocne przy zdobywaniu ruchu z Google.

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w Łodzi. Ta łódzka agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

 • pozycjonowanie stron dla firm z Łodzi
 • pozycjonowanie sklepów internetowych
 • pozycjonowanie zagraniczne
 • audyty SEO
 • itp

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Łódź. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo Łódźdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Łódź

H1:
Skuteczna agencja SEO w Łódź
pozycjonowanie Łódź
pozycjonowanie stron Łódź
pozycjonowanie stron www Łódź
pozycjonowanie stron internetowych Łódź
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-lodz/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Łódź

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Łódź
pozycjonowanie sklepów internetowych Łódź
pozycjonowanie sklepów Łódź
optymalizacja sklepów Łódź
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-lodzTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Łódź

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Łódź
audyt SEO Łódźdomena.pl/oferta/audyt-seo-lodzTitle:
Audyt SEO – Łódź

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Łódź
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu?

Oczywiście możesz zostać specjalistą SEO do spraw własnej strony internetowej. Wystarczy, że poświęcisz na to trochę czasu i przejdziesz krok po kroku wszystkie etapy związane z analizą oraz planowaniem. Staną przed Tobą m. in. takie zadania jak:

 • zbadanie widoczności strony
 • analiza słów kluczowych
 • analiza struktury strony
 • indeksowanie strony
 • poprawa i optymalizacja treści na stronie
 • analiza problemów technicznych związanych z budową strony, które m. in. wpływają na szybkość jej działania

Darmowy kurs SEO pomoże Ci zdobyć wiedzę na temat pozycjonowania i pomoże Ci pozyskiwać klientów z wyszukiwarek.

Pozycjonowanie Łódź – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Łódź?

Cena pozycjonowania w mieście Łódź zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Łódź?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Łódź, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Łódź), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics