Twoi potencjalni klienci korzystają z Google? Czas zadbać o to, by trafili na Twoją stronę internetową i skorzystali z Twojej oferty! Efektywne pozyskiwanie klientów z Google jest możliwe. Profesjonalne pozycjonowanie stron www opiera się na odpowiednio zaprojektowanej i profesjonalnie wdrożonej strategii SEO. To długofalowa inwestycja, która w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy pozwoli Ci zoptymalizować biznes i zapewnić Twojej firmowej witrynie internetowej naprawdę wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Będziesz dokładnie tam, gdzie będą Cię potrzebować Twoi potencjalni klienci! 

Co jest celem pozycjonowania w Opolu? 

Działasz w Opolu? Chcesz zaistnieć w sieci i skutecznie docierać do potencjalnych klientów z województwa opolskiego? Postaw na pozycjonowanie lokalne, dzięki któremu rozwiniesz skrzydła właśnie tutaj! Celem pozycjonowania będzie zwiększenie widoczności Twojego biznesu w wynikach wyszukiwania dla mieszkańców Opolu i okolic. Dołożymy wszelkich starań, by wygenerować ruch na stronie, zatrzymać na niej odwiedzające Twoją stronę osoby i zaproponować im intuicyjne rozwiązania zakupowe, dzięki którym zostaną Twoimi klientami. 

Od czego zależy pozycja strony w Google? 

Pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google zależy od wielu czynników. Na większość z nich masz wpływ! Kluczowe są: treść strony i jej budowa oraz zaufanie Googla. 

Na treść strony składają się opisy Twoich produktów lub usług oraz specjalistyczne artykuły (możesz je zamieszczać w ramach pozycjonowanie firmowego bloga lub poradnika). Wszystkie treści powinny być unikatowe i merytoryczne. To one stanowią odpowiedź na problemy, potrzeby i zapytania potencjalnych klientów. 

Budowa Twojej witryny powinna skutecznie prezentować Twoją ofertę na dedykowanych podstronach, zapewniając bezproblemowy dostęp do nich robotom Google. Tylko sprawdzony / przeskanowana przez nie strona może zostać odpowiednio zaindeksowana, a następnie pokazana w wynikach wyszukiwania. 

Zaufanie Google? Musisz sobie na nie zapracować! Google musi Ci mieć pewność, że treści, które zamieszczasz na stronie www są wartościowe i będą spełniać oczekiwania osób, które wpisują odpowiednie pytania czy frazy kluczowe w okienko wyszukiwarki. Zdobycie dobrej reputacji może potrwać kilka lub kilkanaście miesięcy, ale bez tego ani rusz… Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google przyznaje wyłącznie stronom, którym zaufało! 

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google? 

Twoim celem jest pozyskanie klientów, którzy wybiorą Twoje produkty lub usługi. Właśnie dlatego nie obiecujemy Ci przysłowiowych gruszek na wierzbie i nie robimy dużego hałasu o nic! 

Działamy metodycznie i strategicznie. Chcemy, żeby za zwiększonym ruchem na Twojej stronie stała wysoka konwersja, która bezpośrednio przełoży się na Twoje cele biznesowe. Wszystko po to, by zapewnić Ci satysfakcjonującą widoczność strony w wynikach wyszukiwania oraz klientów, którzy na odpowiednio zaprojektowanych podstronach będą podejmować decyzje zakupowe tu i teraz.  

Przygotujemy dla Ciebie kompleksową strategię długofalowego zwiększania widoczności witryny w darmowych wynikach wyszukiwania Google oraz pozyskiwania klientów za pomocą płatnej reklamy Google Ads. Stworzone w ramach naszej współpracy struktury i treści będą już zawsze działały na korzyść Twojego biznesu.

Czy audyt SEO jest potrzebny?

Tak! To podstawa wszelkich działań, które będziemy podejmować w ramach optymalizacji Twojej strony pod wyszukiwarkę Google. W ramach audytu SEO przeprowadzimy szereg analiz, biorąc pod lupę przede wszystkim:

 • aktualną widoczność Twojej strony w Google
 • słowa kluczowe w kontekście Twojego biznesu i potrzeb potencjalnych klientów
 • strukturę strony www – zaproponujemy podstrony odpowiadające pogrupowanym frazom kluczowym oraz schemat linkowania wewnętrznego
 • treść strony – zaproponujemy wysokiej jakości treści (content, meta tagi: title i description) oraz sprawdzimy błędy opierające się na duplikacji i kanibalizacji treści
 • łatwość skanowania / crawlowania strony przez robota Google
 • indeksowanie domeny (z wykorzystaniem Google Search Console)
 • poprawność kodów, danych strukturalnych, szybkość strony.

Przyjrzymy się również Twojej konkurencji, by wiedzieć z kim stajemy do walki o pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania! 

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Opola?

Współpracowałeś już z jakąś firmą, która miała Ci pomóc w temacie SEO i zadbać o Twój content marketing? Niewiele z tego wyszło? A może zleciłeś wykonanie audytu SEO i zaprojektowanie odpowiedniej dla Twojego biznesu strategii freelancerowi, który… zniknął bez śladu? Czas na znalezienie agencji, która zapewni Ci specjalistyczne usługi na najwyższym poziomie!

Zastanawiasz się właśnie, jakimi kryteriami kierować się podczas wybierania agencji? Zwróć uwagę na cztery kluczowe elementy:

 • bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO – to gwarancja rzeczowości i profesjonalizmu na każdym etapie współpracy
 • transparentność działań – SEO nie jest wiedzą tajemną, a dobry specjalista będzie potrafił Ci wyjaśnić krok po kroku, co robi i jakie działania planuje w ramach strategii SEO dla Twojej firmy
 • umowa korzystna dla Ciebie – postaw na umowę na czas nieokreślony zapewniającą Ci bardzo krótki okres wypowiedzenia, dzięki temu agencja będzie dokładała wszelkich starań, by utrzymać Cię jako swojego klienta
 • kompleksowe usługi SEO – wybierz agencję, która w ramach usług SEO oferuje profesjonalny audyt SEO oraz projektowanie i wdrażanie strategii SEO (z uwzględnieniem tworzenia treści, lead generation, zdobywania wysokiej jakości linków oraz Google Ads).

Octamedia jest agencją, której szukasz! Na dobry początek oferujemy Ci wstępne konsultacje SEO ze specjalistą! U nas nie będziesz rozmawiał z handlowcem czy tzw. opiekunem klienta / accountem. Po konsultacjach możemy dla Ciebie wykonać profesjonalny audyt oraz zaproponować Ci sprawdzone rozwiązania strategiczne, treściowe i techniczne. Proces wdrażania strategii SEO zajmie kilka miesięcy, po których powinieneś zobaczyć wyraźny wzrost ruchu na swojej stronie oraz satysfakcjonującą konwersję, dzięki której zrealizujesz swoje cele biznesowe.  

Czy można pozycjonować się samemu?

Można próbować! Pozycjonowanie stron internetowych jest złożonym procesem, a jego sukces w znacznej mierze opiera się na szczegółowym audycie SEO oraz umiejętności analizowania oraz planowania. Wysokie pozycje strony internetowej są efektem doskonale zaprojektowanej i skutecznie wdrożonej strategii SEO, uwzględniającej strukturę Twojej witryny i jej treść. 

Nie znasz się na SEO lub Twoja wiedza jest powierzchowna? Jesteś we właściwym miejscu! Z przyjemnością pomożemy Ci pozyskać klientów z Google. Mamy specjalistyczną wiedzę i ogromne doświadczenie w optymalizowaniu stron internetowych dla wyszukiwarek internetowych. W naszej pracy skupiamy się oczywiście na najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie, z której na co dzień korzysta ponad 90% dorosłych użytkowników. 

Zbudujmy Twój sukces w sieci i… w Opolu! Dokładnie tak, jak tego potrzebujesz i tam, gdzie będzie to dla Ciebie najkorzystniejsze. 

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Opole. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo opoledomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Opole

H1:
Skuteczna agencja SEO w Opole
pozycjonowanie opole
pozycjonowanie stron opole
pozycjonowanie stron www opole
pozycjonowanie stron internetowych opole
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-opole/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Opole

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Opole
pozycjonowanie sklepów internetowych opole
pozycjonowanie sklepów opole
optymalizacja sklepów opole
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-opoleTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Opole

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Opole
audyt SEO opoledomena.pl/oferta/audyt-seo-opoleTitle:
Audyt SEO – Opole

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Opole
itditditd

Pozycjonowanie Opole – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Opole?

Cena pozycjonowania w mieście Opole zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Opole?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Opole, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Opole), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.