Pozycjonowanie Rzeszów

Szukasz dobrej agencji SEO, która wypozycjonuje Twój biznes? Która rozwinie Twoją firmę? Marzą Ci się tłumy nowych klientów, nowe zapytania, a ostatecznie większa sprzedaż? I aby ruch z Google regularnie rósł? Poznaj strategię SEO - pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów, dzięki której Twoja strona zamieni się maszynę do przyciągania klientów. Klientów chętnie płacących za Twoje usługi, za Twój produkt. Klientów precyzyjnie wypozycjonowanych. Czyli dokładnie tych, których interesuje Twój produkt. Którzy uważają Twój produkt za wyjątkowy

Rzeszów: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

trategia ta pomogła osiągnąć spektakularny ruch z wyników organicznych Google poprzez inteligentne pozycjonowanie stron www w Rzeszowie. Pomogła dotrzeć do milionów klientów. Klientów płacących. Strategia ta opiera się na dogłębnej analizie działania Google, poznaniu jego istoty, a nie na przemijających sztuczkach. To plan, dzięki któremu Twoje czyny poskutkują w obfite żniwa.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Rzeszów: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Agencja SEO, która – jak sama nazwa wskazuje – wypozycjonuje Twoją stronę, czyli sprawi, że będzie ona widoczna na frazy kluczowe wpisywane w Google przez Twoich (potencjalnych, ale zrobimy wiele, aby tak nie pozostało!) klientów. Skupiamy się nie tylko na pojedynczych frazach, ale przyjmujemy strategię maksymalnej widoczności, czyli pozycjonujemy na możliwie maksymalną ilość słów kluczowych.

Bo klienci wpisują w Google różne frazy. Na przykład Ty, aby przeczytać ten artykuł, aby znaleźć odpowiednią agencję, wpisałeś w Google być może jedną z tych fraz: pozycjonowanie Rzeszów, pozycjonowanie stron Rzeszów, pozycjonowanie stron www Rzeszów, pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów. Jedne frazy (te krótsze) są konkurencyjne i droższe, ale bardziej ogólne i mniej dopasowane do konkretnego klienta. Jednak dają większy ruch na stronie. Frazy krótsze są z kolei tańsze, dające mniejszy ruch, ale niszowy, pozwalający dobrzeć do klienta, który kupi Twój produkt czy zdecyduje się na Twoją usługę.

Pozyskiwanie idealnych klientów rozpoczynamy od przygotowania długofalowego planu SEO. Jego cel to systematyczne zwiększanie widoczności witryny na frazy kluczowe. Strategia obejmuje nie tylko podstawowe wskazówki optymalizacyjne, ale też kompleksowy audyt SEO polegający na dodawaniu nowych treści – ofertowych oraz poradnikowych, optymalizowaniu treści (pod kątem poprawy pozycji na poszczególne frazy) i pozyskiwaniu linków. Systematyczna praca nad Twoją witryną sprawi, że po kilku miesiącach Twojej współpracy z pozycjonowaniem w Rzeszowie Twoją stronę zacznie odwiedzać coraz więcej klientów. A Ty będziesz generował coraz więcej zysków.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Rzeszów dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Rzeszów

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Rzeszów dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Sądzisz, że masz na tyle wiedzy, żeby samodzielnie wypromować swoją nową stronę internetową? Uważasz, że pozycjonowanie stron to proces szczegółowo opisany i przeanalizowany, bez problemu będziesz więc w stanie samodzielnie stworzyć strategię SEO i szybko ulokować swoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania? Jeżeli nie będziesz zajmował się niczym innym, odpowiedź może brzmieć – tak. Zapomnisz więc o sprawach związanych z Twoim biznesem, o kontrahentach, umowach, zakupach, poszukiwaniu nowych towarów czy projektowaniu nowych usług. Będziesz jedynie specjalistą SEO do spraw własnej strony www. Nie podoba Ci się ta wizja? Słusznie!

Pozycjonowanie strony oraz nieustanne dbanie o widoczność firmy w Google to praca na cały etat. Pozwól nam robić to za Ciebie i dla Ciebie. Jako doświadczona agencja SEO przeprowadzimy audyt SEO, opracujemy strategię SEO i zadbamy zarówno o pozycjonowanie lokalne Twojego biznesu, jak i pozycjonowanie go w całej Polsce.

Co jest celem pozycjonowania w Rzeszowie?

Celem pozycjonowania, jak wiesz, jest wypromowanie Twojej firmy najpierw w Rzeszowie, a w dalszej kolejności na terenie całego kraju. Po pierwsze, trzeba więc skupić się na wygenerowaniu ruchu, który przełoży się na cele biznesowe. Właściwie każda firma potrzebuje pozycjonowania, żeby zdobywać klientów z Google. Przed problemem tym nie stają jedynie biznesy krótkoterminowe i niektóre biznesy niszowe. 

Potrzebna Ci strategia SEO, w ramach której krok po kroku zaplanowane zostaną działania optymalizacyjne, pomagające skierować strumień klientów z Google wprost do Twojej witryny. Klienci staną oko w oko z Twoimi produktami, usługami i marką. My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty zajmiesz się rozwijaniem swojego biznesu. To najlepszy możliwy podział zadań, nie sądzisz?

Od czego zależy pozycja strony w Google? 

Pozycja strony internetowej w Google zależy od wielu czynników. Żeby Twoja strona pojawiała się w Google muszą być spełnione 3 warunki:  

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

Krótka lista, prawda? Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się proste. Kiedy jednak uświadomisz sobie, że słynny algorytm Google to ponad 200 zmiennych, których działanie wspiera sztuczna inteligencja, a dodatkowo różne zmienne są mniej lub bardziej brane pod uwagę w zależności od branży, proste być przestaje. 

Więcej możesz dowiedzieć się w trakcie konsultacji SEO, gdzie dokładnie omówimy cały proces pozycjonowania Twojej strony.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Zwróć uwagę: nie pytamy jak POZYSKAĆ klientów z Google, a jak ich POZYSKIWAĆ. Musisz mieć świadomość, że strona www nie może być WYPOZYCJONOWANA raz na zawsze. Trzeba ją stale POZYCJONOWAĆ. Zależy Ci na tym, żeby Twoja strona POJAWIAŁA się w Google tak długo, jak tego chcesz, a nie POJAWIŁA się i przepadła w czeluściach sieci.

Chcesz stale pozyskiwać klientów z Google? Musisz pamiętać, że wyszukiwarka ta odpowiada na pytania swoich użytkowników. Innymi słowy: internauta zadaje pytanie (wpisuje w wyszukiwarkę słowa kluczowe, które mają zaprowadzić go do celu) a Google odpowiada (kieruje internautę na Twoją stronę). Ale Google nie działa charytatywnie: nie skieruje nikogo na Twoją stron, jeśli nie zostaną spełnione wymienione wyżej warunki.

Po stworzeniu ruchu na stronie generowanego przez wyszukiwarkę Google zaczyna się proces lead generation, jest to jednak kolejny proces lejka sprzedażowego, na który przychodzi czas po stworzeniu ruchu na naszej stronie.

Czy audyt SEO jest potrzebny? 

Bez względu na to, czy dopiero ruszasz ze swoją pierwszą stroną www, czy strona działa już od dłuższego czasu – audyt SEO jest potrzebny. Łatwiej zacząć od zlecenia profesjonalnego audytu i od razu zaplanować (lub zlecić zaplanowanie) działania optymalizacyjne jeszcze na etapie planowania i projektowania strony, unikając błędów, niż te błędy naprawiać. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie przeprowadzić jednorazowy audyt SEO. Wśród darmowych narzędzi znajdziesz:

Możesz także zlecić taki audyt profesjonalnej agencji SEO.

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Rzeszowa?

Decydując się na zlecenie lokalnego pozycjonowania, które z czasem ma ewoluować w pozycjonowanie na terenie całej Polski, należy wybrać agencję SEO, która:

 • zrobi wszystko, żeby zrozumieć specyfikę Twojej działalności
 • opracuje adekwatną strategię pozycjonowania
 • nie poprzestanie na zdiagnozowaniu błędów technicznych oraz ich usunięciu, ale zadba też o content marketing w oparciu o właściwie dobrane słowa kluczowe

O tym jak wybrać najlepszą agencję SEO z Rzeszowa, pisaliśmy już w naszym artykule poświęconemu wyborze agencji SEO.

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Rzeszów. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo rzeszówdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Rzeszów

H1:
Skuteczna agencja SEO w Rzeszów
pozycjonowanie rzeszów
pozycjonowanie stron rzeszów
pozycjonowanie stron www rzeszów
pozycjonowanie stron internetowych rzeszów
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-rzeszow/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Rzeszów

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Rzeszów
pozycjonowanie sklepów internetowych rzeszów
pozycjonowanie sklepów rzeszów
optymalizacja sklepów rzeszów
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-rzeszowTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Rzeszów

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Rzeszów
audyt SEO rzeszówdomena.pl/oferta/audyt-seo-rzeszowTitle:
Audyt SEO – Rzeszów

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Rzeszów
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu? 

Już wiesz, że możesz i wiesz, że pozycjonowanie strony oraz nieustanne dbanie o widoczność firmy w Google to praca na cały etat. Jeżeli mimo to chcesz spróbować, polecamy Ci skorzystanie z darmowego kursu SEO, który pomoże Ci zdobyć szerszą wiedzę na temat pozycjonowania i pozyskiwania klientów z wyszukiwarek. O wiele lepszy wydaje się jednak układ: profesjonalna agencja SEO zajmuje się pozycjonowaniem, a Ty zajmujesz się rozwijaniem swojego biznesu.

Pozycjonowanie Rzeszów – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Rzeszów?

Cena pozycjonowania w mieście Rzeszów zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Rzeszów?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Rzeszów, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Rzeszów), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics