Sądzisz, że masz na tyle wiedzy, żeby samodzielnie wypromować swoją nową stronę internetową? Uważasz, że pozycjonowanie stron to proces szczegółowo opisany i przeanalizowany, bez problemu będziesz więc w stanie samodzielnie stworzyć strategię SEO i szybko ulokować swoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania? Jeżeli nie będziesz zajmował się niczym innym, odpowiedź może brzmieć – tak. Zapomnisz więc o sprawach związanych z Twoim biznesem, o kontrahentach, umowach, zakupach, poszukiwaniu nowych towarów czy projektowaniu nowych usług. Będziesz jedynie specjalistą SEO do spraw własnej strony www. Nie podoba Ci się ta wizja? Słusznie!

Pozycjonowanie strony oraz nieustanne dbanie o widoczność firmy w Google to praca na cały etat. Pozwól nam robić to za Ciebie i dla Ciebie. Jako doświadczona agencja SEO przeprowadzimy audyt SEO, opracujemy strategię SEO i zadbamy zarówno o pozycjonowanie lokalne Twojego biznesu, jak i pozycjonowanie go w całej Polsce.

Co jest celem pozycjonowania w Rzeszowie?

Celem pozycjonowania, jak wiesz, jest wypromowanie Twojej firmy najpierw w Rzeszowie, a w dalszej kolejności na terenie całego kraju. Po pierwsze, trzeba więc skupić się na wygenerowaniu ruchu, który przełoży się na cele biznesowe. Właściwie każda firma potrzebuje pozycjonowania, żeby zdobywać klientów z Google. Przed problemem tym nie stają jedynie biznesy krótkoterminowe i niektóre biznesy niszowe. 

Potrzebna Ci strategia SEO, w ramach której krok po kroku zaplanowane zostaną działania optymalizacyjne, pomagające skierować strumień klientów z Google wprost do Twojej witryny. Klienci staną oko w oko z Twoimi produktami, usługami i marką. My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty zajmiesz się rozwijaniem swojego biznesu. To najlepszy możliwy podział zadań, nie sądzisz?

Od czego zależy pozycja strony w Google? 

Pozycja strony internetowej w Google zależy od wielu czynników. Żeby Twoja strona pojawiała się w Google muszą być spełnione 3 warunki:  

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

Krótka lista, prawda? Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się proste. Kiedy jednak uświadomisz sobie, że słynny algorytm Google to ponad 200 zmiennych, których działanie wspiera sztuczna inteligencja, a dodatkowo różne zmienne są mniej lub bardziej brane pod uwagę w zależności od branży, proste być przestaje. 

Więcej możesz dowiedzieć się w trakcie konsultacji SEO, gdzie dokładnie omówimy cały proces pozycjonowania Twojej strony.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Zwróć uwagę: nie pytamy jak POZYSKAĆ klientów z Google, a jak ich POZYSKIWAĆ. Musisz mieć świadomość, że strona www nie może być WYPOZYCJONOWANA raz na zawsze. Trzeba ją stale POZYCJONOWAĆ. Zależy Ci na tym, żeby Twoja strona POJAWIAŁA się w Google tak długo, jak tego chcesz, a nie POJAWIŁA się i przepadła w czeluściach sieci.

Chcesz stale pozyskiwać klientów z Google? Musisz pamiętać, że wyszukiwarka ta odpowiada na pytania swoich użytkowników. Innymi słowy: internauta zadaje pytanie (wpisuje w wyszukiwarkę słowa kluczowe, które mają zaprowadzić go do celu) a Google odpowiada (kieruje internautę na Twoją stronę). Ale Google nie działa charytatywnie: nie skieruje nikogo na Twoją stron, jeśli nie zostaną spełnione wymienione wyżej warunki.

Po stworzeniu ruchu na stronie generowanego przez wyszukiwarkę Google zaczyna się proces lead generation, jest to jednak kolejny proces lejka sprzedażowego, na który przychodzi czas po stworzeniu ruchu na naszej stronie.

Czy audyt SEO jest potrzebny? 

Bez względu na to, czy dopiero ruszasz ze swoją pierwszą stroną www, czy strona działa już od dłuższego czasu – audyt SEO jest potrzebny. Łatwiej zacząć od zlecenia profesjonalnego audytu i od razu zaplanować (lub zlecić zaplanowanie) działania optymalizacyjne jeszcze na etapie planowania i projektowania strony, unikając błędów, niż te błędy naprawiać. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie przeprowadzić jednorazowy audyt SEO. Wśród darmowych narzędzi znajdziesz:

Możesz także zlecić taki audyt profesjonalnej agencji SEO.

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Rzeszowa?

Decydując się na zlecenie lokalnego pozycjonowania, które z czasem ma ewoluować w pozycjonowanie na terenie całej Polski, należy wybrać agencję SEO, która:

 • zrobi wszystko, żeby zrozumieć specyfikę Twojej działalności
 • opracuje adekwatną strategię pozycjonowania
 • nie poprzestanie na zdiagnozowaniu błędów technicznych oraz ich usunięciu, ale zadba też o content marketing w oparciu o właściwie dobrane słowa kluczowe

O tym jak wybrać najlepszą agencję SEO z Rzeszowa, pisaliśmy już w naszym artykule poświęconemu wyborze agencji SEO.

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Rzeszów. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo rzeszówdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Rzeszów

H1:
Skuteczna agencja SEO w Rzeszów
pozycjonowanie rzeszów
pozycjonowanie stron rzeszów
pozycjonowanie stron www rzeszów
pozycjonowanie stron internetowych rzeszów
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-rzeszow/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Rzeszów

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Rzeszów
pozycjonowanie sklepów internetowych rzeszów
pozycjonowanie sklepów rzeszów
optymalizacja sklepów rzeszów
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-rzeszowTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Rzeszów

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Rzeszów
audyt SEO rzeszówdomena.pl/oferta/audyt-seo-rzeszowTitle:
Audyt SEO – Rzeszów

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Rzeszów
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu? 

Już wiesz, że możesz i wiesz, że pozycjonowanie strony oraz nieustanne dbanie o widoczność firmy w Google to praca na cały etat. Jeżeli mimo to chcesz spróbować, polecamy Ci skorzystanie z darmowego kursu SEO, który pomoże Ci zdobyć szerszą wiedzę na temat pozycjonowania i pozyskiwania klientów z wyszukiwarek. O wiele lepszy wydaje się jednak układ: profesjonalna agencja SEO zajmuje się pozycjonowaniem, a Ty zajmujesz się rozwijaniem swojego biznesu.

Pozycjonowanie Rzeszów – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Rzeszów?

Cena pozycjonowania w mieście Rzeszów zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Rzeszów?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Rzeszów, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Rzeszów), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.