Pozycjonowanie Szczecin

Czy pozycjonowanie się opłaca? Czy jest efektywne? Czy jest nieodzowną częścią współczesnego biznesu? Na wszystkie pytania jest tylko jedna odpowiedź – zdecydowanie tak. Pozycjonowanie w Szczecinie stanowi podstawę i fundament w działaniach każdej firmy, w której liczy się szybki rozwój, lecz także konkurencyjność na rynku.

Szczecin: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron w Szczecinie polega na zwiększeniu jej widoczności i dotarciu do jak największej liczby klientów potencjalnie zainteresowanych jej zawartością. Proces ten uchodzi za jeden z najtrudniejszych w sieci. Wymaga mnóstwa wiedzy i równie dużego doświadczenia, które to właśnie my – agencja OCTAMEDIA – jesteśmy w stanie zaproponować współczesnym przedsiębiorcom.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Szczecin: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Współpracę z nami opieramy zawsze na najważniejszych wartościach w biznesie – wspólnym zaufaniu oraz wysokiej efektywności naszych działań. Od lat jako największa agencja SEO realizujemy pozycjonowanie stron WWW w Szczecinie, docierając do internautów z całego kraju. Czym tak naprawdę jest ten proces i w jakim celu służy?

Pozycjonowanie stron internetowych w Szczecinie polega na zwiększeniu jej widoczności w wyszukiwarce Google, którą to wykorzystuje praktycznie każdy internauta w celu przeszukiwania zasobów internetu. Jedni wykorzystują Google do poszukiwania sklepów internetowych, inni do wyszukania ciekawych nowinek ze świata technologii, a jeszcze inni do poszukiwania nowych wyspecjalizowanych portali. Wszystkie te firmy łączy jedno – potrzeba uzyskania jak największej liczby wejść na stronę. Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest pozycjonowanie, nie artykuły sponsorowane czy reklama w mediach społecznościowych.

Pozycjonowanie w Szczecinie polega na zmodyfikowaniu kodu źródłowego witryny w taki sposób, aby algorytm Google mógł ją ocenić jako przydatną dla osoby wpisującej w Google konkretną frazę kluczową, np. „ubrania dla mężczyzny”. Wówczas internauta liczy na to, że w listingu na samej górze pojawią się wyniki adekwatne do frazy, zatem sklepy, w których oferowana jest poszukiwana przez klienta odzież.

W naszej agencji SEO przeprowadzamy wszystkie najważniejsze czynności, dzięki którym pozycjonowanie stron w Szczecinie jest tak proste. Przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO, dzięki któremu poznamy stan Twojej witryny pod kątem optymalizacji, po czym przeprowadzimy dwie kolejne czynności – działania on-site i działania off-site, na które tak naprawdę składa się nawet kilkaset pojedynczych kroków. Zaplanujemy strategię fraz kluczowych, po czym wprowadzimy na witrynę wszystkie zmiany, mogące mieć jakikolwiek wpływ na pozycjonowanie stron WWW w Szczecinie. Jesteśmy specjalistami – naszym celem jest wysoka efektywność przy korzystnych nakładach finansowych.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Szczecin dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Szczecin

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Szczecin dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Wydaje ci się, że optymalizacja stron www pod wyszukiwarki to tajemniczy i skomplikowany proces, dzięki któremu garstka speców od pozycjonowania trzyma w garści cały ruch w sieci? Wydaje ci się, że tylko ta grupa wtajemniczonych jest w stanie sprawić, by dana strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania? Jesteś w błędzie! 

SEO (ang. Search Engine Optimization) polega na takim przygotowaniu strony internetowej, aby ta wyświetlała się na jak najwięcej słów kluczowych używanych przez potencjalnych klientów w danym biznesie. To po prostu dążenie do stanu, aby Google zaufało Twojej stronie i prezentowało ją Twoim potencjalnym klientom możliwie wysoko w ich wynikach wyszukiwania. SEO, pozycjonowanie strony www czy optymalizacja strony www pod wyszukiwarki to sformułowania synonimiczne – możesz używać ich zamiennie i każdy, kto zajmuje się świadczeniem tego rodzaju usług, będzie wiedział, co masz na myśli. 

Wiesz już, co jest  ogólnym, można rzec: globalnym celem pozycjonowania każdej strony www, a…

Co jest celem pozycjonowania w Szczecinie?

Pozycjonowanie lokalne, a pozycjonowanie firmy ze Szczecina w Szczecinie to ten właśnie przypadek, pozwoli Ci skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów z najbliższej okolicy. Kiedy planujesz pojawić się na lokalnym rynku, a masz świadomość, że w obecnych czasach obowiązuje zasada, zgodnie z którą w świadomości klientów istnieje tylko to, co można znaleźć w sieci, nie możesz zrezygnować z budowania własnej strony www. 

Przyciągnięcie i zatrzymanie klientów dzięki stronie www to proces długotrwały, ale dający bardzo dobre efekty. Jeśli stworzysz stronę, która nie będzie widoczna dla wyszukiwarek, jej jedynym walorem będzie sam fakt istnienia. Ale to, że Twoja strona „wisi” w sieci nie sprawi, że dotrą do niej roboty indeksujące wyszukiwarek i zostanie ona zaindeksowana w Google. A jeśli nie dotrą, potencjalni klienci nie dowiedzą się o jej istnieniu. Dlatego właśnie potrzebujesz pozycjonowania swojej strony w Szczecinie. Każdy biznes jest lokalny zanim stanie się globalny. 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Pozycja strony w Google zależy od tego, czy Google jej zaufa, uzna ją za wartościową i zaprezentuje Twoim potencjalnym klientom w wynikach ich wyszukiwania. Pytanie brzmi: KIEDY Twoja strona będzie godna zaufania, wartościowa i będzie miała szansę wyświetlić się jako odpowiedź na pytanie potencjalnego klienta. 

Po pierwsze, Google musi w ogóle wiedzieć o istnieniu Twojej strony, a dowie się wtedy, kiedy ją zaindeksuje. Warunkiem zaindeksowania, czyli trafienia do zbioru dostępnych w wyszukiwarce adresów, a tym samym uzyskania widoczności po wpisaniu odpowiednich fraz, jest umożliwienie robotom Google systemowej analizy plików HTML przez specjalnie zaprogramowane do tego narzędzia. Innymi słowy: Google musi mieć możliwość zeskanowania wszystkich podstron Twojej strony. Kiedy skanowanie oraz indeksowanie wypadnie pomyślnie? Kiedy Twoja strona będzie zbudowana prawidłowo pod względem technicznym.

Po drugie, Google zaufa Twojej stronie, kiedy uzna, że jest ona wartościowa dla Twoich klientów pod wspomnianym już względem technicznym, ale także pod względem merytorycznym – tak: stale rosnąca popularność content marketingu nie bierze się znikąd!

Mimo tych wszystkich komplikacji, zasadę działania Google można sprowadzić do jednego prostego zdania: Google odpowiada na pytania swoich użytkowników. Powinno Ci zatem zależeć, aby Twoja strona odpowiadała na wszelkie pytania Twoich potencjalnych użytkowników. Te „pytania” to nic innego jak „słowa kluczowe” lub „frazy kluczowe”.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Jeśli chcesz skutecznie pozyskiwać klientów dzięki Google (a ruch z Google to dobry ruch…), musisz doprowadzić swoją stronę www do takiego stanu technicznego i merytorycznego, że kiedy Twój potencjalny klient wpisze swoje pytanie (słowo kluczowe, frazę kluczową) w wyszukiwarkę, ta bez namysłu wyświetli mu Twoją stronę. A kiedy klient na nią wejdzie, pomyśli: tak, znalazłem to, czego szukałem. Tak, zostaję na tej stronie. Tak, przeglądam jej zasoby. Tak, tu kupię towar/zamówię usługę.

 I tak oto klient z potencjalnego stanie się klientem realnym. Możesz śmiało powiedzieć: pozyskałem klienta z Google!

Czasami ten proces jest bardziej skomplikowany i klient, zamiast dokonywać od razu konwersji, pozostawia kontakt, a tym samym trafia do naszego lead generation, aby w późniejszym czasie mógł skorzystać z naszej oferty.

Czy audyt SEO jest potrzebny?

Tak, audyt SEO jest potrzebny. Jeśli naprawdę zależy Ci na rozwoju biznesu, możesz zlecić jego przeprowadzenie (albo przeprowadzić go samodzielnie) jeszcze ZANIM rozpoczną się prace nad Twoją stroną www – zawsze łatwiej stawiać stronę w oparciu o konkretne „badania terenowe” i przygotowaną strategię SEO, niż poprawiać, przebudowywać stronę źle zaprojektowaną. Ale, oczywiście, audyt SEO można wykonać na każdym etapie funkcjonowania Twojego biznesu w sieci.  

Jak wybrać dobrą agencję SEO ze Szczecina?

Jak wybrać najlepszą agencję SEO ze Szczecina? Z Twojego punktu widzenia najważniejsze jest, aby profesjonalna agencja SEO, którą wybierzesz, nie pracowała w takim trybie, że jeden specjalista opiekuje się nawet kilkudziesięcioma projektami na raz. W takim przypadku możesz nie być w stanie zweryfikować kompetencji pracownika agencji i czeka Cię szereg problemów z komunikacją – w dużych firmach brak bezpośredniego kontaktu ze specjalistą, kontaktujesz się albo z handlowcem, albo z tzw. accountem. Dobrym sposobem jest skorzystanie z konsultacji SEO, pozwoli to zweryfikować zarówno wiedzę naszego rozmówcy i podejście do klienta.

Możesz też zdecydować się na początkującego freelancera, który na pewno nie policzy sobie za pozycjonowanie Twojej strony tyle, co profesjonalna agencja, ale pod warunkiem, że zada on sobie trud zdobycia wiedzy o ofercie Twojej firmy oraz całym biznesie. Jeżeli osoba oferująca darmową pomoc nie spróbuje zrozumieć Twojej działalności, nie uda jej się przygotować dla Ciebie rekomendacji dotyczące treści strony.

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w Szczecinie. Ta szczecińska agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

 • pozycjonowanie stron dla firm ze Szczecina
 • pozycjonowanie sklepów internetowych
 • pozycjonowanie zagraniczne
 • audyty SEO
 • itp

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Szczecin. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo szczecindomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Szczecin

H1:
Skuteczna agencja SEO w Szczecin
pozycjonowanie szczecin
pozycjonowanie stron szczecin
pozycjonowanie stron www szczecin
pozycjonowanie stron internetowych szczecin
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-szczecin/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Szczecin

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Szczecin
pozycjonowanie sklepów internetowych szczecin
pozycjonowanie sklepów szczecin
optymalizacja sklepów szczecin
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-szczecinTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Szczecin

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Szczecin
audyt SEO szczecindomena.pl/oferta/audyt-seo-szczecinTitle:
Audyt SEO – Szczecin

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Szczecin
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu?

Tak, możesz sam pozycjonować swoją stronę www. Lepiej zrezygnować z darmowego audytu SEO przy pomocy narzędzi dostępnych online i wykonać taki audyt na własną rękę. Zwłaszcza gdy dysponuje się stosowną wiedzą i umiejętnościami oraz podstawowym narzędziem do pozycjonowania, jakim jest Google Search Console – który pozwoli sprawdzić efekty naszych działań, np. pozycję strony w Google.

Jak zostać specjalistą SEO do spraw własnej strony internetowej? Możesz np. skorzystać z darmowego kursu SEO

Pozycjonowanie Szczecin – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Szczecin?

Cena pozycjonowania w mieście Szczecin zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Szczecin?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Szczecin, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Szczecin), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics