Twoi potencjalni klienci właśnie korzystają z Google, ale Twoja strona internetowa nie pokazuje się w wynikach wyszukiwania? Czas to zmienić! Skuteczne pozyskiwanie klientów z Google jest możliwe! Widoczność firmy w wynikach wyszukiwania najpopularniejszej wyszukiwarki w Internecie zależy od perfekcyjnie zaprojektowanej i wdrożonej strategii SEO. Zainwestuj w profesjonalne pozycjonowanie stron, by w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy zoptymalizować swój biznes i zapewnić naprawdę wysokie pozycje Twojej strony internetowej. 

Co jest celem pozycjonowania w Toruniu?

Twoja firma działa w Toruniu lub okolicach? Postaw na pozycjonowanie lokalne, które ułatwi Ci realizację celów biznesowych i rozwój firmy dokładnie tam, gdzie najbardziej Ci się to opłaca i tak, jak tego potrzebujesz. Celem pozycjonowania będzie wypromowanie Twojej firmy w Toruniu lub w całej Polsce w taki sposób, by wygenerować ruch na stronie, który przełoży się na satysfakcję z osiągania kolejnych celów biznesowych. Pozycjonowane strony pojawiają się na wysokich pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania, zatrzymują klientów doskonałej jakości content marketingiem, maksymalnie ułatwiają podejmowanie decyzji zakupowych oraz ich realizację. 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Pozycja Twojej strony w Internecie zależy od kilku kluczowych czynników: struktury serwisu, jakości i unikalności treści oraz zaufania Google. 

Chcesz cieszyć się pierwszą pozycję w Google? Możemy Ci pomóc! W ramach audytu SEO dokładnie przeanalizujemy Twoją witrynę i przeskanujemy Twoją konkurencję, przeanalizujemy słowa kluczowe i zaprojektujemy optymalną strukturę (z podstronami będącymi odpowiedzią na konkretne potrzeby Twoich klientów). Zaproponujemy Ci również rozwój treści poradnikowych (pozycjonowanie bloga), dzięki którym w oczach Google i potencjalnych klientów będziesz godnym zaufania specjalistą w swojej branży. 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, od wstępnej konsultacji SEO i profesjonalnego audytu, przez opracowanie i wdrożenie strategii SEO, po edukację, ewaluację i raportowanie. 

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Wysokie pozycje strony to nie wszystko! Twoim celem jest przecież skuteczne pozyskiwanie klientów z Google, którzy zdecydują się na zakup Twoich produktów lub usług. Możemy Ci pomóc! Zaprojektujemy dla Ciebie działania, dzięki którym Twoja strona internetowa będzie nie tylko maksymalnie czytelna i intuicyjna w obsłudze, ale również zapewni Ci wysoką konwersję. 

Twoi potencjalni Klienci będą wchodzić na podstrony, które będą prowadzić ich za rękę przez procesy podejmowania decyzji i realizacji zakupów / składania zamówienia tu i teraz. Każda podstrona będąca odpowiedzią na konkretną potrzebę klienta powinna być przyjemna dla oka, czytelna i intuicyjna w obsłudze. 

Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy plan długofalowego zwiększania widoczności Twojej strony internetowej w darmowych wynikach wyszukiwania Google, oraz w ramach dopełnienia pozyskiwania klientów za pomocą płatnej reklamy Google Ads.

Czy audyt SEO jest potrzebny? 

Zdecydowanie! Żeby móc zaprojektować strategię SEO dla Twojego biznesu – musimy wiedzieć na czym stoimy! Audyt SEO pozwala zweryfikować jakość struktury strony oraz jej zawartość / treść, a także zaplanować wszelkie działania optymalizujące. 

Na czym polega audyt SEO? To precyzyjna robota, w ramach której wykonujemy m.in. analizę wyjściowej widoczności strony w Google, pogłębioną analizę słów kluczowych dla Twojego biznesu oraz analizę Twojej konkurencji (w kontekście rozwiązań strategicznych i treści). Frazy kluczowe są grupowane zgodnie z intencjami / potrzebami Twoich potencjalnych klientów, co z kolei stanowi bazę do stworzenia listy podstron, zaplanowania dla nich unikalnych title i description, a także zaprojektowania planu treści poradnikowych na firmowego bloga. 

Czas na indeksowanie Twojej strony! Proces indeksowania polega na skanowaniu wszystkich podstron Twojej witryny przez robota Google. GoogleBot  będzie czytał treści znajdujące się na poszczególnych podstronach i dodawał je do swojego indeksu. Opracowujemy strategię indeksowania Twojego serwisu w taki sposób, by strona internetowa była całkowicie dostępna i czytelna dla Google. Ilość zaindeksowanych adresów URL możesz sprawdzić korzystając z Google Search Console. 

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Torunia? 

Dobra agencja SEO powinna zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie, dzięki którym widoczność Twojej firmy w Google wzrośnie, przekładając się na zwiększony ruch na stronie oraz wysoką konwersję. Jak wybrać taką agencję? Analizując oferty firmy działających w sektorze SEO zwróć uwagę na następujące aspekty:

  • bezpośredni kontakt ze specjalista SEO – wybierz agencję, w której już podczas pierwszej rozmowy masz bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO, a nie handlowcem czy accountem, dzięki temu zyskasz pewność, że wstępne konsultacje SEO będą rzeczowe i profesjonalne
  • umowa – wybierz agencję, która oferuje Ci umowę na czas nieokreślony, zapewniając Ci równocześnie bardzo krótki okres wypowiedzenia, taka agencja będzie maksymalnie zmotywowana do wytężonej pracy nad projektowaniem i wdrażaniem strategii SEO dla Twojego biznesu
  • transparentność – wybierz agencję, która dzieli się swoją wiedzą i tzw. know how, rzetelnie informuje Cię o wszystkich działaniach realizowanych w ramach pozycjonowania Twojej strony internetowej i potrafi klarownie wytłumaczyć kolejne kroki
  • zakres usług SEO – wybierz agencję, która oferuje Ci kompleksowe usługi SEO, w ramach których wykonuje: audyt SEO oraz analizę słów kluczowych, projektuje strategię SEO z szeroko rozumianą optymalizacją strony www w zakresie jej struktury i treści oraz zdobywania wysokiej jakości linków.

Octamedia jest dokładnie tą agencją, której szukasz! Oferujemy Ci profesjonalną i specjalistyczną obsługę, opartą na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz popartą rewelacyjnymi wynikami naszych Klientów. 

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

  • potrzeby biznesowe firmy
  • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
  • analizę konkurencji
  • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
  • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Toruń. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo toruńdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Toruń

H1:
Skuteczna agencja SEO w Toruń
pozycjonowanie toruń
pozycjonowanie stron toruń
pozycjonowanie stron www toruń
pozycjonowanie stron internetowych toruń
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-torun/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Toruń

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Toruń
pozycjonowanie sklepów internetowych toruń
pozycjonowanie sklepów toruń
optymalizacja sklepów toruń
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-torunTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Toruń

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Toruń
audyt SEO toruńdomena.pl/oferta/audyt-seo-torunTitle:
Audyt SEO – Toruń

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Toruń
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu?

Możesz próbować, ale bądźmy szczerzy… jeśli nie jesteś w danym obszarze specjalistą, zasięg Twoich działań będzie mocno ograniczony. Tutaj nie wystarczy zwykły kurs SEO! Potrzebna jest pogłębiona wiedza i bogate doświadczenie, dzięki którym działania podejmowane w ramach pozycjonowania będą wyróżniać się skutecznością. 

Tym, co na pewno możesz zrobić samodzielnie, jest zadbanie o maksymalnie profesjonalne treści na stronie internetowej, dokładne i rzeczowe opisy wszystkich oferowanych przez Ciebie produktów i usług oraz w 100% czytelną dla potencjalnego klienta witrynę, po której będzie poruszał się z łatwością, bez problemów znajdując potrzebne mu informacje.

Masz to wszystko? To doskonały początek do współpracy, której pierwsze soczyste owoce będziesz konsumował najprawdopodobniej już za kilka miesięcy. Struktura i treści Twojej strony www nie są najwyższej jakości? Dobrze, że do nas trafiłeś! Zbudujmy Twój sukces w sieci (i w Toruniu!) od podstaw! 

Pozycjonowanie Toruń – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Toruń?

Cena pozycjonowania w mieście Toruń zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Toruń?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Toruń, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Toruń), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.