Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Profesjonalna agencja marketingowa

Jesteśmy niestandardową agencją interaktywną, która wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Całe nasze doświadczenie i energię wykorzystujemy by pomóc rozwinąć Twój biznes. Twój cel, to nasz cel – chcesz spróbować naszych możliwości? Użyj formularza i napisz czego potrzebujesz.

Wypełnij brief →
Reklama

Reklama to nasza specjalność

Zdajemy sobie sprawę, że skuteczna reklama to droga do osiągnięcia sukcesu i zwiększenia obrotów Twojej firmy. Jako profesjonalna agencja specjalizujemy się we wszelakich formach promocji internetowej.

Marketing

Naszą pasją jest marketing

Agencja Octamedia powstała z pasji do marketingu internetowego. Sieć daje wiele możliwości do promocji firmom takim jak Twoja. Współpraca z nami to marketingowa przewaga nad konkurencją!

Kreatywność

Kreatywnie podchodzimy do problemów

Uwielbiamy nieszablonowe rozwiązania, które przynoszą zdumiewające efekty. Kreatywne podejście rozwiąże nawet najtrudniejsze problemy Twojej firmy.

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w Lublinie lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Kompetencje naszej agencji

SEO

Doświadczenie zdobyte w branży SEO pozwala nam skutecznie pozycjonować zarówno sklepy internetowe jak i małe lokalne biznesy.

SEM

Dzięki skutecznym kampaniom PPC w systemie Adwords oraz Facebook Ads zwiększymy obroty Twojej firmy. Optymalizacja Twojego ROI to nasza codzinność.

Social Media

Pomożemy Ci zaistnieć w różnych mediach społecznościowych takich jak Facebook, LinkedIn czy Instagram. Z nami dotrzesz do setek potencjalnych klientów.