Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Opinie naszych klientów

Jestem bardzo zadowolony z całej wykonywanej pracy, chłopaki naprawdę pomogli mi rozwinąć biznes. Zdecydowana większość nowych zapytań pochodzi od klientów, którzy znaleźli nas w Google. Do momentu podjęcia współpracy byłem obsługiwany przez firmy od SEO , które tylko wyciągały ode mnie pieniądze. Obecna współpraca to zupełnie inny poziom. Przede wszystkim zostałem dobrze wysłuchany, a strategia pozyskiwania klientów uwzględniała wszystkie aspekty mojego biznesu. To co mi się bardzo podobała to nastawienie na cel oraz dużo fajnych propozycji, które przyczyniały się do zwiększenia zapytań ze strony, a ostatecznie coraz większej sprzedaży.
Dziękuję bardzo – działajcie tak dalej:)

Marcin Taczalski, activeline.eu

Solidna, nowocześnie i prężnie działająca firma. Trafiliśmy do Octamedia z polecenia i już od pierwszego spotkania, było potwierdzone przekonanie, że trafiliśmy do odpowiednich ekspertów. Fachowe i rzeczowe doradztwo w zakresie strony i całej niewidocznej zawiłej obsługi strefy online związanej ze stroną internetową i jej funkcjonowaniem. Na każdym etapie współpracy kontakt z firmą jest realizowany sprawnie i terminowo. Sporo poświęconego czasu ze strony zespołu Octamedia na zrozumienie specyfiki naszego biznesu i dopasowanie do tego optymalnych rozwiązań. Przy okazji rozwianie naszych błędnych przekonań co do funkcjonowania marketingu internetowego, wytłumaczenie ważnych kwestii i zaproponowanie konkretnych niezbędnych prac do zrealizowania. Efekty współpracy są dla nas już bardzo bardzo zadowalające. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie Octamedia przyczyni się do realnych wzrostów w naszej firmie. Szczerze POLECAMY!

Konrad Gancarczyk, GancMed

Chłopaki spisali się na medal! Od początku do końca, cały proces projektowania strategii oraz budowy nowego wyglądu bloga przebiegał zgodnie z założeniami, zero opóźnień. I to co najważniejsze – wszystkie prace wykonywane zgodnie z wytycznymi Google dla Webmasterów oraz zgodnie ze sztuką SEO! Z całego serca, jako specjalista SEO polecam Octamedia!

Wojtek Tyluś, crolove.pl

Ogólna ocena to 5/5 na podstawie 3 opinii naszych klientów.