Opinie naszych klientów

Octamedia - opinia: Piotr Łukasik, współwłaściciel firmy Synteza OZE

Nie sądziłem, że współpraca może się tak szybko przełożyć na rozwój firmy. Handlowcy, zamiast sami szukać potencjalnych klientów, zajmują się odbieraniem telefonów i podpisywaniem umów. Dzięki reklamie w Google, w pół roku rozbudowaliśmy firmę, o odziały w każdym województwie.

Piotr Łukasik, współwłaściciel firmy Synteza OZE
Octamedia - opinia: Erwin Jasiński, właściciel firmy Erton

Polecam, pozycjonowanie oraz reklama płatna przyczyniły się do znacznego zwiększenia przychodów mojej firmy. Bardzo podoba mi się strategiczne podejście do wszelkich działań. Od ponad roku ruch na stronie z wyników wyszukiwania regularnie rośnie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż tak dobrego przełożenia na biznes. Zdecydowanie najlepsza firma od SEO w Lublinie!

Erwin Jasiński, właściciel firmy Erton
Octamedia - opinia: Marcin Taczalski, właściciel firmy Activeline

Jestem bardzo zadowolony z całej wykonywanej pracy, chłopaki naprawdę pomogli mi rozwinąć biznes. Zdecydowana większość nowych zapytań pochodzi od klientów, którzy znaleźli nas w Google. Do momentu podjęcia współpracy byłem obsługiwany przez firmy od SEO , które tylko wyciągały ode mnie pieniądze. Obecna współpraca to zupełnie inny poziom.
Przede wszystkim zostałem dobrze wysłuchany, a strategia pozyskiwania klientów uwzględniała wszystkie aspekty mojego biznesu. To co mi się bardzo podobała to nastawienie na cel oraz dużo fajnych propozycji, które przyczyniały się do zwiększenia zapytań ze strony, a ostatecznie coraz większej sprzedaży.

Marcin Taczalski, właściciel firmy Activeline
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics