Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Opinie naszych klientów

Jestem zadowolona z audytu seo, który otrzymałam w ramach współpracy. Wszystko dokładnie i jasno wytłumaczone. W przyszłości planuję skorzystać z oferty pozycjonowania.

Aleksandra

Chłopaki spisali się na medal! Od początku do końca, cały proces projektowania strategii oraz budowy nowego wyglądu bloga przebiegał zgodnie z założeniami, zero opóźnień. I to co najważniejsze – wszystkie prace wykonywane zgodnie z wytycznymi Google dla Webmasterów oraz zgodnie ze sztuką SEO! Z całego serca, jako specjalista SEO polecam Octamedia!

Wojtek

Audyt Google Analytics wykonany przez Octamedia był bardzo dobrze przygotowany. Każdy błąd został dokładnie wyjaśniony, zaproponowano konkretne rozwiązania. W cenie dostałem też bardzo przydatny dashboard. Polecam!!

Jacek

Specjaliści, są świetnie zorientowani w realiach rynku. Usługi reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.

Marcin

Strona wykonana w nowoczesnym stylu, według mojego życzenia. Otrzymałem pomoc w kwestiach, o których nawet nie miałem pojęcia. Dodatkowo strona jest też dobrze widoczna w Google.

Artur

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej stony, projekt został wykonany sprawnie i szybko. Zostałem przeszkolony z obsługi WordPress.

Waldemar

Profesjonalne podejście i szybkie wykonanie strony, bezproblemowy kontakt. Jestem w pełni zadowolony z usługi, którą polecam!

Paweł

Ogólna ocena to 5/5 na podstawie 7 opinii naszych klientów.