Opinie naszych klientów

Octamedia - opinia: Erwin Jasiński, właściciel firmy Erton

Polecam, pozycjonowanie oraz reklama płatna przyczyniły się do znacznego zwiększenia przychodów mojej firmy. Bardzo podoba mi się strategiczne podejście do wszelkich działań. Od ponad roku ruch na stronie z wyników wyszukiwania regularnie rośnie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż tak dobrego przełożenia na biznes. Zdecydowanie najlepsza firma od SEO w Lublinie!

Erwin Jasiński, właściciel firmy Erton
Octamedia - opinia: Marcin Krakowiak, współwłaściciel firmy D-pos

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Odpowiada nam metodyczność i konsekwencja działań. Daje się odczuć, że Panowie z Octamedia nie kluczą, nie improwizują zasłaniając się holistycznym zakresem działań a wdrażają rozwiązania, których sprawiają wrażenie być pewnymi i skutecznymi. Po podjęciu współpracy Poczuliśmy, że mamy merytoryczne i techniczne wsparcie w zakresie optymalizacji strony, mamy możliwość dynamicznie zmieniać stronę, dostosowując się do zapotrzebowania rynku. Mamy znacznie więcej zapytań od potencjalnych Klientów.

Cenimy sobie, że Octamedia ma odwagę powiedzieć “To nie jest dobry pomysł, nie powinniśmy tego robić”. Czujemy, że nasz biznes rozwija się, że mamy wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony Octamedia. To duży kontrast wg naszych dotychczasowych doświadczeń z firmami o podobnym profilu.

Marcin Krakowiak, współwłaściciel firmy D-pos
Octamedia - opinia: Sonia Droździewicz, Specjalista ds. marketingu

Współpraca z Octamedia to czysta przyjemność. Poprzez stworzenie dla nas strony internetowej oraz kompleksowe działania reklamowe w Google, nasza rozpoznawalność znacznie wzrosła, co z kolei miało bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedaży. Świetny kontakt, czas reakcji na powierzone zadania jest natychmiastowy. Dzięki konkretnie zaplanowanej strategii i dobrym pomysłom, ruch na stronie rośnie z dnia na dzień! Co wyróżnia Octamedia? Systematyczna analiza naszych potrzeb, która daje nam pewność, że wszelkie działania są zoptymalizowane i skrojone na miarę! Polecam!

Sonia Droździewicz, Specjalista ds. marketingu
Octamedia - opinia: Piotr Łukasik, współwłaściciel firmy Synteza OZE

Nie sądziłem, że współpraca może się tak szybko przełożyć na rozwój firmy. Handlowcy, zamiast sami szukać potencjalnych klientów, zajmują się odbieraniem telefonów i podpisywaniem umów. Dzięki reklamie w Google, w pół roku rozbudowaliśmy firmę, o odziały w każdym województwie.

Piotr Łukasik, współwłaściciel firmy Synteza OZE
Octamedia - opinia: Łukasz Chomicz

Ostatni sezon był bardzo udany, wszystko dzięki dużej liczbie klientów, którzy trafili do nas z Google. Polecam wszystkim współpracę z Octamedia, zwłaszcza w zakresie pozycjonowania w wynikach organicznych.

Łukasz Chomicz
Octamedia - opinia: Marcin Taczalski, właściciel firmy Activeline

Jestem bardzo zadowolony z całej wykonywanej pracy, chłopaki naprawdę pomogli mi rozwinąć biznes. Zdecydowana większość nowych zapytań pochodzi od klientów, którzy znaleźli nas w Google. Do momentu podjęcia współpracy byłem obsługiwany przez firmy od SEO , które tylko wyciągały ode mnie pieniądze. Obecna współpraca to zupełnie inny poziom.
Przede wszystkim zostałem dobrze wysłuchany, a strategia pozyskiwania klientów uwzględniała wszystkie aspekty mojego biznesu. To co mi się bardzo podobała to nastawienie na cel oraz dużo fajnych propozycji, które przyczyniały się do zwiększenia zapytań ze strony, a ostatecznie coraz większej sprzedaży.

Marcin Taczalski, właściciel firmy Activeline
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics