Opinie naszych klientów

erton.pl

Z firmą Erton współpracujemy w zakresie zdobywania klientów na wykonywanie szaf oraz kuchni na wymiar. Oto opinia Pana Erwina Jasińskiego, właściciela firmy:

Polecam, pozycjonowanie oraz reklama płatna przyczyniły się do znacznego zwiększenia przychodów mojej firmy. Bardzo podoba mi się strategiczne podejście do wszelkich działań. Od ponad roku ruch na stronie z wyników wyszukiwania regularnie rośnie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż tak dobrego przełożenia na biznes. Zdecydowanie najlepsza firma od SEO w Lublinie!.

Erwin Jasiński, Właściciel firmy Erton

Jeśli chcesz zobaczyć efekty naszej współpracy z firmą Erton, zobacz case study: Jak zwiększyliśmy ilość zapytań ze strony o ponad 1100% w firmie Erton?

activeline.eu

Dla firmy Activeline działamy kompleksowo w zakresie wyszukiwarek internetowych. Dodatkowo zbudowaliśmy oraz zarządzamy stroną internetową. Oto opinia Marcina, właściciela firmy ActiveLine:

Jestem bardzo zadowolony z całej wykonywanej pracy, chłopaki naprawdę pomogli mi rozwinąć biznes. Zdecydowana większość nowych zapytań pochodzi od klientów, którzy znaleźli nas w Google. Do momentu podjęcia współpracy byłem obsługiwany przez firmy od SEO , które tylko wyciągały ode mnie pieniądze. Obecna współpraca to zupełnie inny poziom. Przede wszystkim zostałem dobrze wysłuchany, a strategia pozyskiwania klientów uwzględniała wszystkie aspekty mojego biznesu. To co mi się bardzo podobała to nastawienie na cel oraz dużo fajnych propozycji, które przyczyniały się do zwiększenia zapytań ze strony, a ostatecznie coraz większej sprzedaży. Dziękuję bardzo – działajcie tak dalej:)

Marcin Taczalski, ActiveLine

Jeśli chcesz zobaczyć efekty naszej współpracy z firmą Activeline, zobacz case study: Jak zwiększyliśmy sprzedaż firmy Activeline?

gancmed.pl

Dla firmy Ganc-Med przygotowaliśmy stronę przygotowaną na realizację celów biznesowych oraz zoptymalizowaną pod wyszukiwarki internetowe. Oto opinia Konrada, właściciela firmy Ganc-Med:

Solidna, nowocześnie i prężnie działająca firma. Trafiliśmy do Octamedia z polecenia i już od pierwszego spotkania, było potwierdzone przekonanie, że trafiliśmy do odpowiednich ekspertów. Fachowe i rzeczowe doradztwo w zakresie strony i całej niewidocznej zawiłej obsługi strefy online związanej ze stroną internetową i jej funkcjonowaniem. Na każdym etapie współpracy kontakt z firmą jest realizowany sprawnie i terminowo. Sporo poświęconego czasu ze strony zespołu Octamedia na zrozumienie specyfiki naszego biznesu i dopasowanie do tego optymalnych rozwiązań. Przy okazji rozwianie naszych błędnych przekonań co do funkcjonowania marketingu internetowego, wytłumaczenie ważnych kwestii i zaproponowanie konkretnych niezbędnych prac do zrealizowania. Efekty współpracy są dla nas już bardzo bardzo zadowalające. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie Octamedia przyczyni się do realnych wzrostów w naszej firmie. Szczerze POLECAMY!

Konrad Gancarczyk, GancMed

crolove.pl

Dla Wojtka przygotowaliśmy nowy wygląd bloga — crolove.pl:

Chłopaki spisali się na medal! Od początku do końca, cały proces projektowania strategii oraz budowy nowego wyglądu bloga przebiegał zgodnie z założeniami, zero opóźnień. I to co najważniejsze – wszystkie prace wykonywane zgodnie z wytycznymi Google dla Webmasterów oraz zgodnie ze sztuką SEO! Z całego serca, jako specjalista SEO polecam Octamedia!

Wojtek Tyluś, CroLove
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics