Pozycjonowanie lokalne - docieraj do klientów ze Swojej okolicy

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu lokalnemu dotrzesz do klientów z Twojej okolicy. Pokaż się na lokalnym rynku w Twoim regionie, wyprzedź konkurencję i zacznij rozwijać firmę!

Chcesz dotrzeć do klientów z Twojej okolicy? Większość z nich szuka Cię w Google — wyjdź im naprzeciw i pokaż swoją lokalną firmę z jak najlepszej strony. SEO pozwoli Ci dotrzeć do klientów z Twojego regionu, miasta, dzielnicy czy nawet ulicy. Wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu.

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii pozycjonowania w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz może pracować również dla Ciebie.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Mamy tylko jeden cel: dowozić wyniki

Spojrzymy na Twój biznes z lotu ptaka i przeanalizujemy całą ścieżkę, którą pokonuje Twój klient od problemu do zakupu. Następnie pozbywamy się słabych punktów, które obniżają szansę na pozyskanie klienta dzięki pozycjonowaniu.

Największy nacisk kładziemy na pomoc w przygotowaniu skutecznej pod względem SEO strony internetowej. Dzięki pozycjonowaniu stanie się ona Twoim pracownikiem, który...

 • jest skuteczny w zamienianiu użytkowników na klientów,
 • nigdy nie choruje,
 • nigdy nie bierze urlopu,
 • i działa przez całą dobę, nawet gdy śpisz.

Nie, strona internetowa nie odbierze telefonu. Ale dzięki jej pozycjonwaniu telefon będzie dzwonił. Dobrze wykonane działania SEO przekierują klientów do Twojej witryny i umieszczą ich oczy tuż przed Twoimi produktami, usługami i marką.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Jak pomagamy?

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO / pozycjonowanie)

Zwiększ widoczność swojej witryny i nawiąż kontakt z ludźmi, którzy szukają tego, co oferujesz.

Płatna reklama w systemie Google Ads

Jedna z najbardziej opłacalnych form marketingu cyfrowego. Zapewnij sobie natychmiastowy ruch i klientów w Twojej witrynie.

Optymalizacja strony pod realizację celów

Skutecznie przekształć odwiedzających Twoją witrynę w płacących klientów dzięki strategicznym zmianom na stronie.

Jak wygląda proces współpracy:

1
1

Wstępna rozmowa

Krótka rozmowa, podczas której będziemy mówić o Twoich oczekiwaniach oraz celach biznesowych, a także o naszej propozycji ich osiągnięcia.

2
2

Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną ofertę skrojoną na potrzeby Twojej firmy. Zaproponujemy rozwiązania, które przybliżą Cię do Twoich celów biznesowych.

3
3

Opracowanie strategii

Na początku współpracy przygotujemy strategię działania dostosowaną do Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych

4
4

Wdrożenie strategii

Z zatwierdzoną strategią zabierzemy się do pracy. Jej wdrożenie jest w bezpiecznych rękach naszych doświadczonych specjalistów.

5
5

Edukacja

Uważamy, że jeśli klient chce, powinien rozumieć Google. Nie chcemy robić w Twoim imieniu niczego, czego nie rozumiesz. Wytłumaczymy Ci, co i dlaczego robimy w celu zwiększenia widoczności Twojej firmy w internecie.

6
6

Analityka i raportowanie o wynikach

Przedstawimy Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokazujemy postępy prac i efekty prowadzonych działań.

Dołącz do elitarnego grona naszych klientów

Zapewnienie wyjątkowej obsługi i dynamicznego rozwoju oznacza ograniczenie liczby firm, z którymi współpracujemy.

Nasi klienci są naszymi partnerami: wdrażamy im strategię, gwarantujemy transparentność i poważnie traktujemy ich cele, aby mogli zdominować wyniki wyszukiwania, a w efekcie swoją niszę.

Możemy przyjąć do współpracy maksymalnie 1 firmę w miesiącu. Jeśli więc potrzebujesz przewidywalnego strumienia nowych klientów i jesteś gotów zainwestować we współpracę przynajmniej miesięcznie, to umów się na rozmowę wideo, a otrzymasz dedykowaną i solidnie przygotowaną propozycję współpracy.

Sprawdź, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości zapytań

Umówimy się na rozmowę wideo, podczas której ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Współpracuj z nami →
Footer CTA

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Pozycjonowanie lokalne - jak to działa?

Chcesz dotrzeć do klientów z Twojej okolicy? Większość z nich szuka Cię w Google — wyjdź im naprzeciw i pokaż swoją lokalną firmę z jak najlepszej strony. SEO pozwoli Ci dotrzeć do klientów z Twojego regionu, miasta, dzielnicy czy nawet ulicy. Wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu.

Twoja firma w Google

Wyszukiwarki internetowe to jedno z największych źródeł pozyskiwania klientów. Dotarcie do odpowiedniego klienta na lokalnym rynku zwiększa szanse na jego pozyskanie oraz sprzedaż Twojego produktu czy usługi.

Pokaż się w mapach

Coraz większa liczba osób szuka firm, używając map Google. Odpowiednia optymalizacja Twojej wizytówki w Google Maps pozwoli nie tylko dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, ale także pomoże zbierać pozytywne opinie o Twojej firmie.

Pozycjonowanie lokalne – przepis na sukces na małym rynku

Jeżeli Twoja firma działa na lokalnym rynku to pokazanie jej w Google powinno być dla Ciebie priorytetem. Wielu potencjalnych klientów szuka Twoich usług czy produktów używając do tego wyszukiwarki Google.

Na pozycjonowaniu lokalnym skorzystają głównie lokale gastronomiczne, sklepy stacjonarne czy wszelkiego rodzaju firmy usługowe. Klienci używają Google nie tylko do wyszukiwania produktów czy usług, w Google sprawdzają również opinie, menu restauracji oraz cenniki..

Co wpływa na widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania?

Istnieje kilka głównych czynników wpływających na pojawienie się Twojej strony w lokalnych wynikach wyszukiwania oraz mapach Google. Aby pozyskać dodatkowy, cenny ruch lokalny, który przyniesie Ci nowych klientów, należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki i odpowiednio je zoptymalizować.

Google Moja Firma

GMF to usługa Google, która pozwala na dodanie Twojego biznesu do Google Maps. Dzięki dobrze zoptymalizowanej wizytówce będziesz w stanie skutecznie zwiększyć widoczność Twojej firmy. Najważniejsze elementy optymalizacyjne na jakie zwracamy uwagę to:

 • nazwa firmy
 • kategorie działalności
 • adres
 • opis firmy
 • zdjęcia

Opinie

Opinie to kolejny, bardzo ważny czynnik wpływający na siłę marki. Google zwraca uwagę nie tylko na opinie pozostawione na profilu GMF, ale także coraz częściej brane są pod uwagę inne serwisy cieszące się dużym zaufaniem. Są to m.in.: Facebook, Booking, TripAdvisor, AirBNB i inne. Dzięki pozytywnym opiniom Twoja firma może zdobyć nowych klientów, dlatego warto dbać o wysoki poziom obsługi. Zadbaj o to żeby zadowoleni klienci zostawili Ci pozytywną opinię.

Wzmianki o Twojej firmie na innych stronach

Fakt, że na innych stronach, które Google uznaje za wiarygodne znajdują się informacje o Twojej firmie sprawia, że jest ona traktowana jako godna zaufania. Ważnym jest, aby dane teleadresowe był prawdziwe i zgadzały się z tymi podanymi w Wizytówce Google. Obecność na portalach typu Panorama Firm czy PKT to idealny sposób na umieszczanie wzmianek o firmie w internecie, a im będą to portale bardziej znane, tym lepiej dla Twojego biznesu.

Optymalizacja strony firmowej

Optymalizacja Twojej właściwej strony firmowej również wpływa na widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania. Zawsze dążymy by używać odpowiednich mikroformatów oraz umieszczać adres strony w widocznym miejscu.

Pokaż się lokalnie i zacznij zdobywać więcej klientów

Dzięki pozycjonowaniu lokalnym możesz zyskać więcej klientów, którzy zwiększą Twoje dochody. Obecność w wyszukiwarkach to istotny aspekt promocji lokalnej firmy, dlatego zacznij już dziś!

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics