Pozycjonujemy Twój biznes, nie stronę internetową

W pozycjonowaniu nie chodzi wyłącznie o zwiększenie ruchu na Twojej stronie. Naszym celem jest umożliwienie Ci pozyskania klienta wprost z wyszukiwarki. Takiego, który nie tylko kliknie, by przejść na stronę, ale zostanie na niej na dłużej, a w konsekwencji – sfinalizuje transakcję.

Aby go osiągnąć, działamy kompleksowo i według przemyślanej strategii. Dzięki temu pomagamy Ci wzmocnić pozycję na rynku – na długo i skutecznie.

Patrzymy na Twoją stronę szeroko

Rozumiemy, że Twój biznes, bez względu na branżę, ma wiele różnych aspektów. Podobnie jest z naszą pracą. Pozycjonowanie rozpoczynamy od dogłębnej analizy: Twojej sytuacji rynkowej oraz konkurencji oraz od dookreślenia kluczowej dla Twojego biznesu grupy docelowej.

To dla nas absolutna podstawa – fundament, na którym budujemy strategię na długo. Zapomnij o kilku frazach, na które prowadzone jest pozycjonowanie i powitaj to działające szeroko. Tzw. długi ogon pozwala na dotarcie do tych klientów, na których najbardziej Ci zależy.

Dlaczego warto?

Dobra strona w Internecie to podstawa. Ale jeżeli jej odpowiednio nie wypromujesz, nikt nie zobaczy nawet najlepiej przygotowanej wizytówki Twojego biznesu. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie o to, jak przyciągnąć odbiorców na Twoją stronę www, zatrzymać ich tam na dłużej, a co najważniejsze – zachęcić do interakcji (czyt. zakupu) – zastanów się, jak Ty szukasz informacji.

Czy pamiętasz dokładnie adresy witryn, które odwiedzasz? A może wolisz nie zaprzątać swojej głowy takimi informacjami. Jasne, że tak. Przecież wystarczy, że wpiszesz odpowiednią frazę w Google, a wyskoczą Ci informacje, których potrzebujesz, prawda? Tak, ale… algorytm, o jaki oparte jest działanie wyszukiwarki jako pierwsze pokazuje strony, które są najchętniej odwiedzane przez internautów po wpisanej przez Ciebie frazie.

I tu w grę wchodzi właśnie pozycjonowanie oraz optymalizacja. To dzięki nim zwiększasz swoją widoczność w sieci, bo Twoja strona wyświetla się na wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. A większa widoczność to większy ruch.

Większy ruch = większy zysk

Na tym, że ktoś odwiedzi stronę Twojej firmy raczej jeszcze nie zarobisz. No, chyba że w witrynie umieścisz reklamy, za wyświetlenie których reklamodawca zapłaci. To jednak nie jedyna forma zarabiania na większym ruchu.

Mówiąc najprościej: do im szerszego grona odbiorców trafi Twoja oferta, tym większa szansa, że któryś z nich zechce przejść od oglądania do zakupu czy zamówienia usługi. To czysta statystyka. Oczywiście zwiększysz swoje szanse, jeśli dodatkowo zadbasz o nowoczesny i komunikatywny layout strony.

Docierasz do klientów posiadających motywacje zakupowe

To możliwe dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym obecnie w branży SEO. Odpowiednio dobrane narzędzia połączone z planem działania opracowanym na podstawie analizy Twojej pozycji rynkowej.

Tak właśnie eksperci od pozycjonowania docierają do klientów, którzy są prawdopodobnie zainteresowani Twoją ofertą. To dzięki temu odzwierciedlenie pozycjonowania dostrzeżesz również w wynikach sprzedażowych.

Relatywnie niski koszt

Pozycjonowanie i SEO to forma promocji, która niesie za sobą niewielkie wydatki – zwłaszcza, gdy przyjrzysz się przełożeniu wydanych sum na ruch na stronie www.

Za ułamek kosztów, które poniósłbyś np. na reklamę w mediach tradycyjnych – np. na billboardach, w telewizji czy prasie – zyskujesz sprawdzone narzędzie, które pozwala Ci być tam, gdzie Twoi Klienci.

SEO to długoterminowe korzyści

Inteligentna, dopracowana w każdym detalu strategia uwzględniająca tzw. długi ogon to najlepsza gwarancja, że wysoką pozycję w rankingach Google utrzymasz nie przez kilka dni czy tygodni, ale znacznie dłużej.

Tak właśnie zbudujesz prestiż swojej marki, rozpoznawalność wśród klientów oraz wzmocnisz sprzedasz produktów na długo.

Co możesz zyskać dzięki usłudze SEO?

  • Twoja firma będzie widoczna na szereg fraz związanych z Twoim biznesem. Zoptymalizujemy stronę pod szczegółowe zapytania, które charakteryzują się większym współczynnikiem sprzedaży czy większa ilością wysłanych zapytań i/lub telefonów,
  • Twoja strona zyska wartościowych ruch, bo trafiasz do osób, na których Ci zależy. Przełoży się to na efekty biznesowe,
  • Twoja marka będzie bardziej rozpoznawalna oraz wzbudzisz zaufanie wśród potencjalnych klientów,
  • Poznasz lepiej swoich klientów i dowiesz się czego szukają, co pomoże Ci rozwijać firmę.

Co oferujemy w ramach współpracy?

  • Przygotujemy dedykowaną strategię marketingu w wyszukiwarkach przeznaczoną dla Twojego biznesu. Będzie ona miała na celu zdobywanie jak największej ilości potencjalnych klientów,
  • Udoskonalimy Twoją stronę technicznie, tak aby ułatwić jej indeksowanie przez wyszukiwarki,
  • Zoptymalizujemy stronę treściowo i strukturalnie, tak aby mogła pojawiać się w wyszukiwarkach internetowych na jak najwięcej haseł związanych z Twoim biznesem,
  • Wdrożymy narzędzia analityczne pozwalające mierzyć ruch oraz zainteresowanie ofertą,
  • Wykonana zostanie promocja na zewnętrznych portalach branżowych, umożliwiająca dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów,
  • Zwiększymy użyteczność Twojej strony. Będzie łatwiejsza w nawigowaniu dla użytkowników, jak również dla wyszukiwarek,

Zacznij rozwijać swój biznes już dziś!

Daj się dostrzec swoim potencjalnym klientom, sięgając po siłę tkwiącą w nowoczesnym pozycjonowaniu. Chcesz się dowiedzieć, co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić? Skontaktuj się z naszym doradcą i pytaj. Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich informacji, a później wspólnie opracujemy plan, dzięki któremu Twoja marka stanie się znana tak online, jak i offline.