Pozycjonowanie Bielsko-Biała - Skuteczna Agencja SEO

Szukasz oferty pozycjonowanie stron www? Samo pozycjonowanie to za mało, by zdobywać klientów z darmowych wyników wyszukiwania

Co z tego, że Twoja strona będzie wysoko skoro i tak nikt na nią nie wejdzie? A jeśli już wejdzie, to czy na pewno kupi właśnie od Ciebie? SEO to trochę bardziej skomplikowany proces. Istnieje wiele stron, które mimo wysokich pozycji, nie mają z tego zupełnie nic.

Chcesz być tylko na wysokich pozycjach, które nie gwarantują nowych klientów? Czy jednak wolisz sprzedawać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem darmowych wyników wyszukiwania?

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii pozycjonowania w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz może pracować również dla Ciebie.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Mamy tylko jeden cel: dowozić wyniki

Spojrzymy na Twój biznes z lotu ptaka i przeanalizujemy całą ścieżkę, którą pokonuje Twój klient od problemu do zakupu. Następnie pozbywamy się słabych punktów, które obniżają szansę na pozyskanie klienta dzięki pozycjonowaniu.

Największy nacisk kładziemy na pomoc w przygotowaniu skutecznej pod względem SEO strony internetowej. Dzięki pozycjonowaniu stanie się ona Twoim pracownikiem, który...

 • jest skuteczny w zamienianiu użytkowników na klientów,
 • nigdy nie choruje,
 • nigdy nie bierze urlopu,
 • i działa przez całą dobę, nawet gdy śpisz.

Nie, strona internetowa nie odbierze telefonu. Ale dzięki jej pozycjonwaniu telefon będzie dzwonił. Dobrze wykonane działania SEO przekierują klientów do Twojej witryny i umieszczą ich oczy tuż przed Twoimi produktami, usługami i marką.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Jak pomagamy?

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO / pozycjonowanie)

Zwiększ widoczność swojej witryny i nawiąż kontakt z ludźmi, którzy szukają tego, co oferujesz.

Płatna reklama w systemie Google Ads

Jedna z najbardziej opłacalnych form marketingu cyfrowego. Zapewnij sobie natychmiastowy ruch i klientów w Twojej witrynie.

Optymalizacja strony pod realizację celów

Skutecznie przekształć odwiedzających Twoją witrynę w płacących klientów dzięki strategicznym zmianom na stronie.

Jak wygląda proces współpracy:

1
1

Wstępna rozmowa

Krótka rozmowa, podczas której będziemy mówić o Twoich oczekiwaniach oraz celach biznesowych, a także o naszej propozycji ich osiągnięcia.

2
2

Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną ofertę skrojoną na potrzeby Twojej firmy. Zaproponujemy rozwiązania, które przybliżą Cię do Twoich celów biznesowych.

3
3

Opracowanie strategii

Na początku współpracy przygotujemy strategię działania dostosowaną do Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych

4
4

Wdrożenie strategii

Z zatwierdzoną strategią zabierzemy się do pracy. Jej wdrożenie jest w bezpiecznych rękach naszych doświadczonych specjalistów.

5
5

Edukacja

Uważamy, że jeśli klient chce, powinien rozumieć Google. Nie chcemy robić w Twoim imieniu niczego, czego nie rozumiesz. Wytłumaczymy Ci, co i dlaczego robimy w celu zwiększenia widoczności Twojej firmy w internecie.

6
6

Analityka i raportowanie o wynikach

Przedstawimy Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokazujemy postępy prac i efekty prowadzonych działań.

Dołącz do elitarnego grona naszych klientów

Zapewnienie wyjątkowej obsługi i dynamicznego rozwoju oznacza ograniczenie liczby firm, z którymi współpracujemy.

Nasi klienci są naszymi partnerami: wdrażamy im strategię, gwarantujemy transparentność i poważnie traktujemy ich cele, aby mogli zdominować wyniki wyszukiwania, a w efekcie swoją niszę.

Możemy przyjąć do współpracy maksymalnie 1 firmę w miesiącu. Jeśli więc potrzebujesz przewidywalnego strumienia nowych klientów i jesteś gotów zainwestować we współpracę przynajmniej miesięcznie, to umów się na reozmo wideo, a otrzymasz dedykowaną i solidnie przygotowaną propozycję współpracy.

Sprawdź, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości zapytań

Umówimy się na rozmowę wideo, podczas której ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Współpracuj z nami →
Footer CTA

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Jeśli przeglądasz ofertę naszej firmy to albo wydaje ci się, że optymalizacja stron www pod wyszukiwarki to tajemniczy proces, dzięki któremu garstka speców od pozycjonowania trzyma w garści cały ruch w sieci, albo masz wrażenie, że pozycjonowanie stron to proces szczegółowo opisany i przeanalizowany, zatem bez problemu będziesz w stanie samodzielnie stworzyć strategię SEO i szybko ulokować swoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania. Oba podejścia są błędne. W pierwszym przypadku ulegasz spiskowej teorii dziejów, w drugim – przeceniasz swoje możliwości.

Sytuacja bowiem wygląda tak: SEO, pozycjonowanie strony www czy optymalizacja strony www pod wyszukiwarki (wszystko jedno, którego sformułowania użyjesz) to takie przygotowanie strony internetowej, aby ta wyświetlała się na jak najwięcej słów kluczowych używanych przez potencjalnych klientów w danym biznesie. Tak, to proces, ale nie tajemniczy, tylko czasochłonny i wymagający konkretnych działań. Jesteś w stanie pozycjonować się sam, ale nie ma opcji, żebyś SZYBKO osiągnął zamierzone rezultaty. Pozycjonowanie to praca na cały etat! To co: przestajesz zajmować się firmą i zabierasz się za optymalizację swojej strony pod wyszukiwarki, czy zlecasz to nam?

Co jest celem pozycjonowania w Bielsku-Białej?

Pozycjonowanie lokalne to punkt wyjścia do pozycjonowania w całej Polsce. Dla każdego biznesu, na początku jego działalności, najważniejsze jest zaistnienie i ugruntowanie pozycji na rynku lokalnym. Wyobraź sobie: najpierw pozycjonujemy Twoją firmę w Bielsku-Białej, a kiedy interes kręci się już zgodnie z planem, ruszamy na podbój rynku krajowego. Ty skupiasz się na swojej działalności, szukasz nowych dróg rozwoju firmy, a my dbamy o to, żeby Twoi klienci jak najszybciej dowiadywali się o tym, co robisz. Innymi słowy: pracujemy nad wygenerowanie ruchu, który przełoży się na Twoje cele biznesowe.

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Google to wyjątkowo twardy przeciwnik – słynny algorytm Google uwzględnia ponad 200 zmiennych i jest po prostu skomplikowany, a od jakiegoś czasu wspiera do sztuczna inteligencja. Nie oznacza to jednak, że wysoka pozycja Twojej strony w wyszukiwarce jest niemożliwa do zdobycia. To właśnie doświadczenie pozycjonera, jego wiedza oraz, co tu kryć, intuicja, pozwalają podjąć działania sprawiające, że Twoja strona pojawi się tak wysoko w wynikach wyszukiwania, jak to możliwe.

Co zrobić, żeby Twoja strona pojawiał się w Google i zaczęła piąć w rankingu?

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

Zasadę działania Google można sprowadzić do jednego prostego zdania: Google odpowiada na pytania swoich użytkowników. Pozycjonowanie prowadzi do tego, że Twoja strona odpowiada na wszelkie pytania Twoich potencjalnych użytkowników. Te „pytania” to nic innego jak „słowa kluczowe” lub „frazy kluczowe”.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Ruch z Google to bardzo dobry ruch i warto mieć świadomość, że na dobrze wypozycjonowanej stronie trwał będzie jeszcze długo po zaprzestaniu działań związanych z pozycjonowaniem strony. Można powiedzieć, że doczekasz chwili, w której strona będzie przez jakiś czas „chodzić” sama, ale za nim to się stanie, trzeba włożyć sporo pracy w jej budowę i zawartość merytoryczną.

Długofalowe działania SEO doprowadzają stronę www do takiego stanu technicznego i merytorycznego, że kiedy Twój potencjalny klient wpisze swoje pytanie w wyszukiwarkę, ta bez namysłu wyświetli mu Twoją stronę. A kiedy klient na nią wejdzie, pomyśli: tak, znalazłem to, czego szukałem. Tak, zostaję na tej stronie. Tak, przeglądam jej zasoby. Tak, tu kupię towar/zamówię usługę.

I jeszcze jedno: choć doczekasz chwili, w której strona będzie przez jakiś czas „chodzić” sama, kiedyś znowu potrzebne będzie pozycjonowanie. Żadna strona www nie może być WYPOZYCJONOWANA raz na zawsze. Trzeba ją od czasu do czasu POZYCJONOWAĆ. Zależy Ci przecież na tym, żeby Twoja strona POJAWIAŁA się w Google tak długo, jak tego chcesz, a nie POJAWIŁA się i przepadła w czeluściach sieci.

Pozyskanie klientów za pomocą strony i ruchu, jaki generuje to początek drogi do sprzedaży usług lub produktów. Po pozyskaniu ruchu koniecznie trzeba zacząć pracę nad lead generation.

Czy audyt SEO jest potrzebny?

Audyt SEO potrzebny jest i kiedy ruszasz ze swoją pierwszą stroną www (łatwiej zacząć od zlecenia profesjonalnego audytu i od razu zaplanować działania optymalizacyjne jeszcze na etapie planowania i projektowania strony, unikając błędów, niż te błędy naprawiać), i kiedy strona działa już od dłuższego czasu (na pewno zauważysz, kiedy przestanie „chodzić” sama i ruch z Google ulegnie wyraźnemu spowolnieniu…). 

Audyt SEO można wykonać na każdym etapie funkcjonowania Twojego biznesu w sieci.  

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Bielska-Białej?

Poszukując dobrej agencji SEO z Bielska-Białej, postaw na taką, która oferuje:

 • bezpłatną konsultację SEO (wstępny audyt, rozpoznanie potrzeb Klienta)
 • stworzenie strategii dostosowanej do profilu Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych
 • wdroży stworzoną strategię
 • wytłumaczy Ci, co i dlaczego robi w celu zwiększenia widoczności firmy w Google
 • przedstawi Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokaże postępy prac i efekty prowadzonych działań
Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo Bielsko-Białadomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Bielsko-Biała

H1:
Skuteczna agencja SEO w Bielsko-Biała
pozycjonowanie Bielsko-Biała
pozycjonowanie stron Bielsko-Biała
pozycjonowanie stron www Bielsko-Biała
pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-Bielsko-Biała/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Bielsko-Biała

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www w Bielsko-Biała
pozycjonowanie sklepów internetowych Bielsko-Biała
pozycjonowanie sklepów Bielsko-Biała
optymalizacja sklepów Bielsko-Biała
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych/Title:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Bielsko-Biała

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Bielsko-Biała
audyt SEO Bielsko-Białadomena.pl/oferta/audyt-seoTitle:
Audyt SEO – Bielsko-Biała

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Bielsko-Biała
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu?

Oczywiście, że można, ale czas, który poświęciłbyś na pozycjonowanie lepiej poświęcić na rozwój firmy. Jeśli mimo wszystko chcesz zostać specjalistą SEO do spraw własnej strony internetowej, skorzystaj z darmowego kursu SEO, który pomoże Ci zdobyć wiedzę na temat pozycjonowania i pomoże Ci pozyskiwać klientów z wyszukiwarek.

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Szukasz dobrze poukładanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Zobacz mój darmowy kurs SEO oraz stacjonarne szkolenie SEO.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics