Pozycjonowanie Częstochowa - Skuteczna Agencja SEO

Szukasz oferty pozycjonowanie stron www? Samo pozycjonowanie to za mało, by zdobywać klientów z darmowych wyników wyszukiwania

Co z tego, że Twoja strona będzie wysoko skoro i tak nikt na nią nie wejdzie? A jeśli już wejdzie, to czy na pewno kupi właśnie od Ciebie? SEO to trochę bardziej skomplikowany proces. Istnieje wiele stron, które mimo wysokich pozycji, nie mają z tego zupełnie nic.

Chcesz być tylko na wysokich pozycjach, które nie gwarantują nowych klientów? Czy jednak wolisz sprzedawać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem darmowych wyników wyszukiwania?

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii pozycjonowania w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz może pracować również dla Ciebie.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Mamy tylko jeden cel: dowozić wyniki

Spojrzymy na Twój biznes z lotu ptaka i przeanalizujemy całą ścieżkę, którą pokonuje Twój klient od problemu do zakupu. Następnie pozbywamy się słabych punktów, które obniżają szansę na pozyskanie klienta dzięki pozycjonowaniu.

Największy nacisk kładziemy na pomoc w przygotowaniu skutecznej pod względem SEO strony internetowej. Dzięki pozycjonowaniu stanie się ona Twoim pracownikiem, który...

 • jest skuteczny w zamienianiu użytkowników na klientów,
 • nigdy nie choruje,
 • nigdy nie bierze urlopu,
 • i działa przez całą dobę, nawet gdy śpisz.

Nie, strona internetowa nie odbierze telefonu. Ale dzięki jej pozycjonwaniu telefon będzie dzwonił. Dobrze wykonane działania SEO przekierują klientów do Twojej witryny i umieszczą ich oczy tuż przed Twoimi produktami, usługami i marką.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Jak pomagamy?

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO / pozycjonowanie)

Zwiększ widoczność swojej witryny i nawiąż kontakt z ludźmi, którzy szukają tego, co oferujesz.

Płatna reklama w systemie Google Ads

Jedna z najbardziej opłacalnych form marketingu cyfrowego. Zapewnij sobie natychmiastowy ruch i klientów w Twojej witrynie.

Optymalizacja strony pod realizację celów

Skutecznie przekształć odwiedzających Twoją witrynę w płacących klientów dzięki strategicznym zmianom na stronie.

Jak wygląda proces współpracy:

1
1

Wstępna rozmowa

Krótka rozmowa, podczas której będziemy mówić o Twoich oczekiwaniach oraz celach biznesowych, a także o naszej propozycji ich osiągnięcia.

2
2

Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną ofertę skrojoną na potrzeby Twojej firmy. Zaproponujemy rozwiązania, które przybliżą Cię do Twoich celów biznesowych.

3
3

Opracowanie strategii

Na początku współpracy przygotujemy strategię działania dostosowaną do Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych

4
4

Wdrożenie strategii

Z zatwierdzoną strategią zabierzemy się do pracy. Jej wdrożenie jest w bezpiecznych rękach naszych doświadczonych specjalistów.

5
5

Edukacja

Uważamy, że jeśli klient chce, powinien rozumieć Google. Nie chcemy robić w Twoim imieniu niczego, czego nie rozumiesz. Wytłumaczymy Ci, co i dlaczego robimy w celu zwiększenia widoczności Twojej firmy w internecie.

6
6

Analityka i raportowanie o wynikach

Przedstawimy Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokazujemy postępy prac i efekty prowadzonych działań.

Dołącz do elitarnego grona naszych klientów

Zapewnienie wyjątkowej obsługi i dynamicznego rozwoju oznacza ograniczenie liczby firm, z którymi współpracujemy.

Nasi klienci są naszymi partnerami: wdrażamy im strategię, gwarantujemy transparentność i poważnie traktujemy ich cele, aby mogli zdominować wyniki wyszukiwania, a w efekcie swoją niszę.

Możemy przyjąć do współpracy maksymalnie 1 firmę w miesiącu. Jeśli więc potrzebujesz przewidywalnego strumienia nowych klientów i jesteś gotów zainwestować we współpracę przynajmniej miesięcznie, to umów się na reozmo wideo, a otrzymasz dedykowaną i solidnie przygotowaną propozycję współpracy.

Sprawdź, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości zapytań

Umówimy się na rozmowę wideo, podczas której ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Współpracuj z nami →
Footer CTA

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Dobrze pozycjonowana strona internetowa to skuteczna strona internetowa. Można powiedzieć, że to Twój najbardziej wydajny… pracownik: nigdy nie choruje, nie bierze urlopów i działa przez całą dobę, nawet gdy śpisz. Dobrze wykonane działania optymalizacyjne pomogą przekierować klientów z wyszukiwarki do Twojej witryny i  sprawią, że staną oni oko w oko z Twoimi produktami, usługami i marką. 

Podejmując działania optymalizacyjne, czyli wdrażając SEO (ang. Search Engine Optimization), bądź, jak wolisz: pozycjonując swoją stronę www, dajesz sobie szansę na płynny rozwój wymarzonego biznesu w sieci. 

Co jest celem pozycjonowania w Częstochowie?

Celem pozycjonowania jest dążenie do tego, żeby Google zaufało Twojej stronie i prezentowało ją Twoim potencjalnym klientom możliwie wysoko w ICH wynikach wyszukiwania. To, rzec można, cel globalny, długoterminowy. Ale kiedy dopiero startujesz ze swoim biznesem, masz także cele lokalne, możliwe do osiągnięcia w krótszym czasie. Celem pozycjonowania lokalnego jest więc także wypromowanie danej firmy np. w Częstochowie. 

I w przypadku celu globalnego, i w przypadku celu lokalnego trzeba się skupić na wygenerowaniu ruchu, który przełoży się na cele biznesowe. Każda firma potrzebuje pozycjonowania, żeby zdobywać klientów z Google! 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Czynników wpływających na pozycję danej strony w wyszukiwarce jest bardzo dużo. Słynny algorytm Google uwzględnia ponad 200 zmiennych i jest po prostu skomplikowany. Żeby było jeszcze ciekawiej — różne czynniki są mniej lub bardziej brane pod uwagę w zależności od branży. Nie łudź się, że jakakolwiek agencja SEO zna wszystkie zmienne wpływające na widoczność strony w Google. Ale doświadczenie w branży robi swoje, a jest ważne, ponieważ Google coraz częściej używa sztucznej inteligencji, która uczy się poznawać zachowania użytkowników i prezentować im najlepsze możliwe wyniki wyszukiwania. To walka z nierównym przeciwnikiem, ale właśnie doświadczenie pozycjonera, jego wiedza oraz, co tu kryć, intuicja, pozwalają podjąć działania sprawiające, że Twoja strona pojawi się w Google.

Co zrobić, żeby Twoja strona pojawiał się w Google i zaczęła piąć w rankingu?

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google? 

Proces pozyskiwania klientów z Google można porównać do zaplanowania, zaprojektowania i wybudowania drogi, którą szedł będzie Twój potencjalny klient od chwili, w której wpisze słowo kluczowe do wyszukiwarki, do chwili, w której wykona pożądaną akcję (np. kupi produkt czy usługę) na Twojej stronie www. 

Pozyskiwanie klientów z Google, o czym już wiesz, nie jest proste, ale stanowczo jest warte zachodu. Google (oraz inne wyszukiwarki) to jedno z najlepszych źródeł ruchu. Jest tak, ponieważ tylko w wyszukiwarkach potencjalni klienci wpisują, konkretnie to, czego potrzebują. Jeśli ktoś czegoś szuka, to tego potrzebuje, proste! Twoja strona www powinna więc być tak zoptymalizowana pod kątem technicznym i tak atrakcyjna merytorycznie dla poszukującego, że potraktuje ją jako stronę docelową. Pomyśli: tak, znalazłem to, czego szukałem. Zostaję na tej stronie. Przeglądam jej zasoby. Tak, tu kupię towar/zamówię usługę.

Czy audyt SEO jest potrzebny?

Wszelkie działania optymalizacyjne, czyli pozycjonowanie strony www, powinny być poprzedzone audytem SEO. Audyt SEO to sprawdzenie strony pod kątem indeksowania, struktury i błędów technicznych. Może Cię to zaskoczy, ale audyt taki warto przeprowadzić jeszcze zanim „odpalisz” stronę w sieci. Doświadczony pozycjoner może wykonać nie tylko działania kontrolne w ramach funkcjonującej już strony, ale także sprawdzić, co jest nie tak, kiedy dopiero planujesz strukturę strony, jej treść oraz działania mające na celu zwiększenie widoczności domeny w Google.

Pamiętaj: łatwiej zacząć od zlecenia profesjonalnego audytu i od razu zaplanować (lub zlecić zaplanowanie) działania optymalizacyjne, unikając błędów, niż te błędy naprawiać. 

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Częstochowy?

Dobra agencja SEO planuje strategie i wdraża skuteczne kampanie SEO nastawione na generowanie konkretnych zapytań, efektywne kampanie Google Ads, których celem jest zdobywanie wartościowych klientów oraz skuteczne i długofalowe kampanie nastawione na pozyskiwanie leadów (lead generation) przy użyciu całego ekosystemu Google.

Czy w Częstochowie można znaleźć taką agencję? Oczywiście! Dobra agencja SEO działa zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Klienci podejmują z nią długoterminową współpracę, bo szybko widzą wymierne efekty biznesowe. 

Wybierz profesjonalną agencję SEO z Częstochowy, która oferuje:

 • bezpłatną konsultację (wstępny audyt, rozpoznanie potrzeb Klienta)
 • stworzenie strategii SEO dostosowanej do profilu Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych
 • wdroży stworzoną strategię
 • wytłumaczy Ci, co i dlaczego robi w celu zwiększenia widoczności Twojej firmy w internecie
 • przedstawi Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokaże postępy prac i efekty prowadzonych działań
Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo Częstochowadomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Częstochowa

H1:
Skuteczna agencja SEO w Częstochowa
pozycjonowanie Częstochowa
pozycjonowanie stron Częstochowa
pozycjonowanie stron www Częstochowa
pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-Częstochowa/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Częstochowa

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www w Częstochowa
pozycjonowanie sklepów internetowych Częstochowa
pozycjonowanie sklepów Częstochowa
optymalizacja sklepów Częstochowa
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych/Title:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Częstochowa

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Częstochowa
audyt SEO Częstochowadomena.pl/oferta/audyt-seoTitle:
Audyt SEO – Częstochowa

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Częstochowa
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu?

Tak, możesz zostać specjalistą SEO do spraw własnej strony internetowej. Wystarczy, że poświęcisz na to trochę czasu i przejdziesz krok po kroku wszystkie etapy związane z analizą oraz planowaniem. Darmowy kurs SEO pomoże Ci zdobyć wiedzę na temat pozycjonowania i pomoże Ci pozyskiwać klientów z wyszukiwarek.

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Szukasz dobrze poukładanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Zobacz mój darmowy kurs SEO oraz stacjonarne szkolenie SEO.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics