Pozycjonowanie Katowice - Skuteczna Agencja SEO

Szukasz oferty pozycjonowanie stron www? Samo pozycjonowanie to za mało, by zdobywać klientów z darmowych wyników wyszukiwania

Co z tego, że Twoja strona będzie wysoko skoro i tak nikt na nią nie wejdzie? A jeśli już wejdzie, to czy na pewno kupi właśnie od Ciebie? SEO to trochę bardziej skomplikowany proces. Istnieje wiele stron, które mimo wysokich pozycji, nie mają z tego zupełnie nic.

Chcesz być tylko na wysokich pozycjach, które nie gwarantują nowych klientów? Czy jednak wolisz sprzedawać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem darmowych wyników wyszukiwania?

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii pozycjonowania w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz może pracować również dla Ciebie.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Mamy tylko jeden cel: dowozić wyniki

Spojrzymy na Twój biznes z lotu ptaka i przeanalizujemy całą ścieżkę, którą pokonuje Twój klient od problemu do zakupu. Następnie pozbywamy się słabych punktów, które obniżają szansę na pozyskanie klienta dzięki pozycjonowaniu.

Największy nacisk kładziemy na pomoc w przygotowaniu skutecznej pod względem SEO strony internetowej. Dzięki pozycjonowaniu stanie się ona Twoim pracownikiem, który...

 • jest skuteczny w zamienianiu użytkowników na klientów,
 • nigdy nie choruje,
 • nigdy nie bierze urlopu,
 • i działa przez całą dobę, nawet gdy śpisz.

Nie, strona internetowa nie odbierze telefonu. Ale dzięki jej pozycjonwaniu telefon będzie dzwonił. Dobrze wykonane działania SEO przekierują klientów do Twojej witryny i umieszczą ich oczy tuż przed Twoimi produktami, usługami i marką.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Jak pomagamy?

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO / pozycjonowanie)

Zwiększ widoczność swojej witryny i nawiąż kontakt z ludźmi, którzy szukają tego, co oferujesz.

Płatna reklama w systemie Google Ads

Jedna z najbardziej opłacalnych form marketingu cyfrowego. Zapewnij sobie natychmiastowy ruch i klientów w Twojej witrynie.

Optymalizacja strony pod realizację celów

Skutecznie przekształć odwiedzających Twoją witrynę w płacących klientów dzięki strategicznym zmianom na stronie.

Jak wygląda proces współpracy:

1
1

Wstępna rozmowa

Krótka rozmowa, podczas której będziemy mówić o Twoich oczekiwaniach oraz celach biznesowych, a także o naszej propozycji ich osiągnięcia.

2
2

Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną ofertę skrojoną na potrzeby Twojej firmy. Zaproponujemy rozwiązania, które przybliżą Cię do Twoich celów biznesowych.

3
3

Opracowanie strategii

Na początku współpracy przygotujemy strategię działania dostosowaną do Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych

4
4

Wdrożenie strategii

Z zatwierdzoną strategią zabierzemy się do pracy. Jej wdrożenie jest w bezpiecznych rękach naszych doświadczonych specjalistów.

5
5

Edukacja

Uważamy, że jeśli klient chce, powinien rozumieć Google. Nie chcemy robić w Twoim imieniu niczego, czego nie rozumiesz. Wytłumaczymy Ci, co i dlaczego robimy w celu zwiększenia widoczności Twojej firmy w internecie.

6
6

Analityka i raportowanie o wynikach

Przedstawimy Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokazujemy postępy prac i efekty prowadzonych działań.

Dołącz do elitarnego grona naszych klientów

Zapewnienie wyjątkowej obsługi i dynamicznego rozwoju oznacza ograniczenie liczby firm, z którymi współpracujemy.

Nasi klienci są naszymi partnerami: wdrażamy im strategię, gwarantujemy transparentność i poważnie traktujemy ich cele, aby mogli zdominować wyniki wyszukiwania, a w efekcie swoją niszę.

Możemy przyjąć do współpracy maksymalnie 1 firmę w miesiącu. Jeśli więc potrzebujesz przewidywalnego strumienia nowych klientów i jesteś gotów zainwestować we współpracę przynajmniej miesięcznie, to umów się na reozmo wideo, a otrzymasz dedykowaną i solidnie przygotowaną propozycję współpracy.

Sprawdź, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości zapytań

Umówimy się na rozmowę wideo, podczas której ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Współpracuj z nami →
Footer CTA

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Twój biznes ma mocne, śląskie korzenie? Działasz w Katowicach lub okolicach? Chcesz poprawić swoją widoczność w sieci lub dopiero rozkręcasz internetową stronę swojej firmy? Doskonale trafiłeś! Z przyjemnością, w maksymalnie przystępny sposób, pokażemy Ci jak działa Google i na czym polega to całe pozycjonowanie. Zaprojektujemy dla Twojej firmy strategię SEO, która pozwoli Ci skutecznie przebić się przez konkurencję i zajść naprawdę wysoko, nie tylko w wynikach wyszukiwania Google! 

Co jest celem pozycjonowania?

Głównym celem pozycjonowania jest zawsze podniesienie widoczności danej strony internetowej i zagwarantowanie jej ja najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w Google. Celem naszej strategii SEO dla Twojego biznesu będzie wypromowanie firmy w Katowicach i okolicach lub szerzej – tutaj wszystko zależy od Ciebie, Twoich oczekiwań oraz planów biznesowych.

W ramach strategii SEO zaplanujemy i przeprowadzimy szereg prac, zarówno w obrębie Twojej strony www, jak i poza nią, koncentrując się na generowaniu ruchu i pozyskiwaniu zainteresowania potencjalnych Klientów. Będziemy dążyć do tego, żeby Twoja firma pojawiała się, jak najczęściej i jak najwyżej, jako odpowiedź na frazy i pytania wpisywane w wyszukiwarce Google. Musisz mieć świadomość, że pozycjonowanie jest procesem rozłożonym w czasie, a na jego efekty trzeba z reguły poczekać minimum kilka miesięcy. Warto? Zdecydowanie tak! 

Jak działa Google?

Wyszukiwarka Google to najpopularniejsze narzędzie do wyszukiwania informacji oraz interesujących nas produktów i usług. W Polsce z Google korzysta ponad 90% internautów. Jesteś jednym z nich, prawda? I choć zdecydowana większość z nas pyta Wujka Google o rozmaite sprawy, to najczęściej nie mamy pojęcia, jak działa ten flagowy produkt amerykańskiego potentata informatycznego i dlaczego wyświetla nam te, a nie inne strony. 

Musisz wiedzieć, że Google nie działa w czasie rzeczywistym. Co to oznacza? Nawet jeśli na Twojej stronie www znajdują się odpowiedzi na pytania zadane przez internautów, ale roboty Google (tzw. spidery) nie sprawdziły jej wcześniej, to nie pojawi się ona w wynikach wyszukiwania. Google po prostu nie wie o jej istnieniu lub nie zaufał jej na tyle, by pokazać ją internautom. 

Roboty Google skanują strony internetowe nieustannie, zapisując i porządkując informacje. Musimy sprawić, żeby spidery chciały i mogły dokładnie przeskanować Twoją stronę (łącznie z wszystkimi podstronami) oraz musimy… zasłużyć na ich zaufanie (oferując rzetelne i unikatowe treści). Tutaj warto podkreślić, że Google działa lokalnie, co jest bardzo ważne w kontekście promowania Twojego biznesu w Katowicach i okolicach. 

Czym jest algorytm Google?

Algorytm to po prostu przepis, określający dokładnie sposób realizacji konkretnego zadania. Algorytm Google jest przepisem na tworzenie wartościowych systemów rankingowych, które skutecznie i bardzo precyzyjnie porządkują informacje znajdujące się w Internecie, w oparciu o szczegółowe analizy stron www. Żeby jednak nie było zbyt łatwo, składowe tego przepisu, czyli zasady i zależności rządzące algorytmem Google, wymykają się wszelkim próbom ich określenia i zdefiniowania. Dodatkowo Google, raz na jakiś czas, wprowadza do sposobu działania algorytmów zmiany, które dodatkowo komplikują sprawę. No i nie waha się przed sięganiem po sztuczną inteligencję, która efektywnie wspiera tworzenie rankingów. 

Dla nas i dla Ciebie najważniejsze jest to, że wiemy, co algorytmy Google sprawdzają i analizują. To z jednej strony m.in. treści zapytań internautów, ich lokalizacja oraz spersonalizowane ustawienia, a z drugiej: trafność i przydatność stron internetowych oraz ich wiarygodność. Wiemy jak powinna być skonstruowana Twoja strona i jakie treści powinny się na niej znaleźć, żebyś mógł zdobyć wysokie noty w rankingach Google. 

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Pozycja Twojej strony www w wynikach wyszukiwania Google zależy od ponad 200 różnych czynników, wśród których znajdują się zarówno czynniki o charakterze ogólnym, jak i czynniki specyficzne, dotyczące wyłącznie Twojej branży.  Co ważne, poszczególne czynniki nie są równoważne. Co to znaczy? Dla różnych stron internetowych i różnych firm / rodzajów działalności biznesowej, waga poszczególnych czynników może się znacząco różnić. Właśnie dlatego nie ma jednego, uniwersalnego przepisu na skuteczne pozycjonowania, a strategia SEO powinna być każdorazowo konstruowana dla konkretnego Klienta. My tak właśnie działamy!

Próba przedstawienia i przeanalizowania tutaj wszystkich czynników SEO byłoby zadaniem karkołomnym. Dlatego prezentujemy Ci kilka najważniejszych czynników ogólnych, które w większości przypadków mają kluczowy wpływ na pozycjonowanie.

Czynniki związane z treścią na stronie i jej działaniem

Aby móc w ogóle myśleć o pozycjonowaniu strony www, konieczne jest wypełnienie jej treścią. Ważna jest zarówno jakość, jak i ilość unikatowych treści znajdujących się na stronie internetowej. Mówiąc o unikatowości treści, mamy na myśli autorskie, oryginalne teksty, które nie zostały skopiowane z innych źródeł. Istotna jest także ilość zawartych w treści strony słów kluczowych i słów wspierających (zarówno w tekstach, jak i w nagłówkach) oraz częstotliwość dodawania nowych tekstów (wpisów blogowych, artykułów specjalistycznych). 

Nie da się wypromować samego adresu lub pustego szablonu witryny! Każdy produkt lub usługa powinny być profesjonalnie opisane, a wszystkie podstrony (adresy URL) powinny posiadać oryginalne tytuły oraz teksty, w którym maksymalnie rzetelnie zostanie zaprezentowana ich zawartość – w większości przypadków to właśnie fragmenty tych tekstów będą się pojawiać w wynikach wyszukiwania! 

Istotna w kontekście pozycjonowania jest również optymalizacja kodu HTML Twojej strony internetowej i szybkość ładowania strony, a także dobra nazwa i świetnej jakości grafika. Budowa / struktura strony i wszystkich jej podstron powinna być nie tylko czytelna i intuicyjna w obsłudze dla internautów, ale również umożliwiać płynne poruszanie się po witrynie robotom Google. Maksymalne ułatwienie skanowania zawartości strony www spiderom to pierwszy krok do zdobycia zaufania Google, które, o czym wspominaliśmy już wcześniej, jest kolejnym czynnikiem wpływającym na skuteczność strategii SEO. 

Tutaj warto podkreślić, że na zaufanie Google naprawdę trzeba sobie zasłużyć, a jego zdobycie zazwyczaj zajmuje trochę czasu. Gra jest jednak warta przysłowiowej świeczki! Strona, do której Google ma zaufanie, będzie osiągała zdecydowanie wyższe pozycje w naturalnych / organicznych wynikach wyszukiwania i coraz częściej będzie się pojawiać jako odpowiedź na różnego rodzaju pytania internautów. Kluczem do sukcesu jest konsekwentne dbanie o jakość i oryginalność tekstów, które najczęściej pojawiają się jako wpisy na specjalistycznym, firmowym blogu prowadzonym w ramach strony www. To najprostsza droga do zbudowania pozycji branżowego specjalisty i stania się godnym zaufania partnerem dla Google. 

Czynniki związane z popularnością strony internetowej 

Im popularniejsza jest Twoja strona www, tym łatwiej będzie zdobyć zaufanie Google. Popularność witryny mierzy się w tym przypadku przede wszystkim ilością i jakością linków / odnośników, które prowadzą do niej z innych stron w Internecie. Im więcej odnośników i im bardziej zaufane strony linkują do naszej witryny, wzmiankują o niej lub wskazują jako źródło treści, z którymi warto się zapoznać – tym lepiej dla nas! 

Strategia pozycjonowania dla Twojej firmy w Katowicach

Każda strategia SEO powinna mieć na celu: zwiększenie widoczności strony www w sieci, zwiększenie ruchu na stronie oraz zdobywanie zdecydowanych (a nie tylko potencjalnych!) Klientów z Google. W ramach strategii pozycjonowania, którą możemy przygotować dla Twojej witryny, oferujemy Ci kompletny plan, obejmujący wszelkie działania, krok po kroku: od analizy słów kluczowych, przez budowę strony, po zapełnienie jej najwyższej jakości treściami. Możesz liczyć na kompleksową i kompetentną obsługę na każdym etapie zlecenia! Sprawdź, jak wysoko możesz z nami zajść! 

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w Katowicach. Ta wrocławska agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

 • pozycjonowanie stron dla firm z Katowic
 • pozycjonowanie sklepów internetowych
 • pozycjonowanie zagraniczne
 • audyty SEO
 • itp

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo Katowicedomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Katowice

H1:
Skuteczna agencja SEO w Katowicach
pozycjonowanie Katowice
pozycjonowanie stron Katowice
pozycjonowanie stron www Katowice
pozycjonowanie stron internetowych Katowice
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-Katowice/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Katowice

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www w Katowicach
pozycjonowanie sklepów internetowych Katowice
pozycjonowanie sklepów Katowice
optymalizacja sklepów Katowice
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych/Title:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Katowice

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Katowicach
audyt SEO Katowicedomena.pl/oferta/audyt-seoTitle:
Audyt SEO – Katowice

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Katowicach
itditditd

Podsumowanie

Pozycjonowanie Twojej strony internetowej, przeprowadzone w oparciu o właściwie skonstruowaną strategię SEO, może w stosunkowo krótkim czasie przynieść spektakularne efekty biznesowe. Tutaj nic nie stanie się z dnia na dzień, ale w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy wytężonej współpracy i konsekwentnego realizowania kolejnych działań zauważysz ogromne zmiany: wysokie pozycje Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google, wzmożony ruch na stronie, zwiększoną liczbę Klientów przychodzących właśnie do Ciebie, prosto z Google. 

Jesteśmy przekonani, że skuteczne pozycjonowanie to klucz do sukcesu! 

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Szukasz dobrze poukładanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Zobacz mój darmowy kurs SEO oraz stacjonarne szkolenie SEO.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics