Octamedia · Aleja Kraśnicka 109 · 20-400 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Daj się odnaleźć na regionalnym rynku

Chcesz dotrzeć do klientów z Twojej okolicy? Większość z nich szuka Cię w Google - wyjdź im na przeciw i pokaż swoją lokalną firmę z jak najlepszej strony. Pozycjonowanie pozwoli Ci dotrzeć do klientów z Twojego regionu, miasta, dzielnicy czy nawet ulicy. Wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu.

Twoja firma w Google

Twoja firma w Google

Wyszukiwarki internetowe to jedno z największych źródeł pozyskiwania klientów. Dotarcie do odpowiedniego klienta na lokalnym rynku zwiększa szanse na jego pozyskanie oraz sprzedaż Twojego produktu czy usługi.

Pokaż się w mapach

Pokaż się w mapach

Coraz większa liczba osób szuka firm używając map Google. Odpowiednia optymalizacja Twojej wizytówki w Google Maps pozwoli nie tylko dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów ale także pomoże zbierać pozytywne opinie o Twojej firmie.

Zamów darmową wycenę!

Chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poświęć kilka chwil: wypełnij formularz i przekonaj się, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz.

Wypełnij formularz →

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy partnerem a nie usługodawcą

Twój sukces biznesowy jest naszym najważniejszym celem. Dlatego stawiamy na transparentne i partnerskie warunki współpracy – z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje win-win.

Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie

Marketing internetowy znamy od podszewki. Nieustannie się rozwijamy, by naszym Klientom oferować niezawodne i innowacyjne narzędzia e-marketingu, które dają mierzalne efekty.

Profesjonalnie podchodzimy do zadania

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i przygotowujemy dopiętą na ostatni guzik strategię działania. To konieczne, ponieważ wiemy, że Ty nie oczekujesz obietnic, ale rezultatów.

Jesteśmy nastawieni na Twój sukces

Twoje zwycięstwo jest również naszą wygraną. Właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by skutecznie wesprzeć Cię w przestrzeni Internetu. Z nami łatwiej zbudujesz silną pozycję, także offline.

Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb

Dla nas to więcej niż utarty slogan. Naprawdę rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy: ma określone cele, oczekiwania i funkcjonuje w specyficznych warunkach rynkowych. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę.

Doradzamy na każdym etapie projektu

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji. Chcemy się z Tobą dzielić naszą wiedzą i informacjami o przebiegu kampanii reklamowej. Nie bój się więc pytać, prosić o uszczegółowienie, konkretne wyliczenia… Nasi doradcy są z Tobą na każdym kroku.


Opinie naszych klientów

Ogólna ocena to 5/5 na podstawie 3 opinii naszych klientów.

Chłopaki spisali się na medal! Od początku do końca, cały proces projektowania strategii oraz budowy nowego wyglądu bloga przebiegał zgodnie z założeniami, zero opóźnień. I to co najważniejsze – wszystkie prace wykonywane zgodnie z wytycznymi Google dla Webmasterów oraz zgodnie ze sztuką SEO! Z całego serca, jako specjalista SEO polecam Octamedia!

Wojtek

Strona wykonana w nowoczesnym stylu, według mojego życzenia. Otrzymałem pomoc w kwestiach, o których nawet nie miałem pojęcia. Dodatkowo strona jest też dobrze widoczna w Google.

Artur

Specjaliści, są świetnie zorientowani w realiach rynku. Usługi reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.

Marcin

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w tym mieście lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i przy kawie omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Co nowego na blogu?

Mobilne i responsywne strony internetowe – dlaczego warto?

Mobilne i responsywne strony internetowe – dlaczego warto?

Nie wiele osób z poza branży zdaje sobie sprawę że strona mobilna i responsywna to zupełnie dwa inne pojęcia. Obie wersje mają takie same zadanie, ale cel ten osiągany jest w różny sposób w zależności od wersji.

Darmowa strona internetowa – czy na pewno warto?

Darmowa strona internetowa – czy na pewno warto?

Wielu właścicieli firm, zazwyczaj tych początkujących, zadaje sobie pytanie – Jak założyć stronę internetową za darmo? Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że start biznesu wymaga sporych nakładów finansowych, a nowi przedsiębiorcy szukają oszczędności wszędzie gdzie to tylko możliwe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Wiele osób nie wie jak skomplikowany jest proces tworzenia strony www, oraz co tak naprawdę wpływa na jej cenę. Koszt zaprojektowania nowoczesnej wizytówki różni sie od zbudowania dużego serwisu, na cenę wpływają też inne czynniki.