Pozycjonowanie Rzeszów - Skuteczna Agencja SEO

Szukasz oferty pozycjonowanie stron www? Samo pozycjonowanie to za mało, by zdobywać klientów z darmowych wyników wyszukiwania

Co z tego, że Twoja strona będzie wysoko skoro i tak nikt na nią nie wejdzie? A jeśli już wejdzie, to czy na pewno kupi właśnie od Ciebie? SEO to trochę bardziej skomplikowany proces. Istnieje wiele stron, które mimo wysokich pozycji, nie mają z tego zupełnie nic.

Chcesz być tylko na wysokich pozycjach, które nie gwarantują nowych klientów? Czy jednak wolisz sprzedawać swoje produkty lub usługi za pośrednictwem darmowych wyników wyszukiwania?

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii pozycjonowania w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz może pracować również dla Ciebie.

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Mamy tylko jeden cel: dowozić wyniki

Spojrzymy na Twój biznes z lotu ptaka i przeanalizujemy całą ścieżkę, którą pokonuje Twój klient od problemu do zakupu. Następnie pozbywamy się słabych punktów, które obniżają szansę na pozyskanie klienta dzięki pozycjonowaniu.

Największy nacisk kładziemy na pomoc w przygotowaniu skutecznej pod względem SEO strony internetowej. Dzięki pozycjonowaniu stanie się ona Twoim pracownikiem, który...

 • jest skuteczny w zamienianiu użytkowników na klientów,
 • nigdy nie choruje,
 • nigdy nie bierze urlopu,
 • i działa przez całą dobę, nawet gdy śpisz.

Nie, strona internetowa nie odbierze telefonu. Ale dzięki jej pozycjonwaniu telefon będzie dzwonił. Dobrze wykonane działania SEO przekierują klientów do Twojej witryny i umieszczą ich oczy tuż przed Twoimi produktami, usługami i marką.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Jak pomagamy?

Optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO / pozycjonowanie)

Zwiększ widoczność swojej witryny i nawiąż kontakt z ludźmi, którzy szukają tego, co oferujesz.

Płatna reklama w systemie Google Ads

Jedna z najbardziej opłacalnych form marketingu cyfrowego. Zapewnij sobie natychmiastowy ruch i klientów w Twojej witrynie.

Optymalizacja strony pod realizację celów

Skutecznie przekształć odwiedzających Twoją witrynę w płacących klientów dzięki strategicznym zmianom na stronie.

Jak wygląda proces współpracy:

1
1

Wstępna rozmowa

Krótka rozmowa, podczas której będziemy mówić o Twoich oczekiwaniach oraz celach biznesowych, a także o naszej propozycji ich osiągnięcia.

2
2

Dedykowana oferta

Otrzymasz dedykowaną ofertę skrojoną na potrzeby Twojej firmy. Zaproponujemy rozwiązania, które przybliżą Cię do Twoich celów biznesowych.

3
3

Opracowanie strategii

Na początku współpracy przygotujemy strategię działania dostosowaną do Twojej firmy oraz najważniejszych celów biznesowych

4
4

Wdrożenie strategii

Z zatwierdzoną strategią zabierzemy się do pracy. Jej wdrożenie jest w bezpiecznych rękach naszych doświadczonych specjalistów.

5
5

Edukacja

Uważamy, że jeśli klient chce, powinien rozumieć Google. Nie chcemy robić w Twoim imieniu niczego, czego nie rozumiesz. Wytłumaczymy Ci, co i dlaczego robimy w celu zwiększenia widoczności Twojej firmy w internecie.

6
6

Analityka i raportowanie o wynikach

Przedstawimy Ci łatwe do przyswojenia raporty, w których szczegółowo pokazujemy postępy prac i efekty prowadzonych działań.

Dołącz do elitarnego grona naszych klientów

Zapewnienie wyjątkowej obsługi i dynamicznego rozwoju oznacza ograniczenie liczby firm, z którymi współpracujemy.

Nasi klienci są naszymi partnerami: wdrażamy im strategię, gwarantujemy transparentność i poważnie traktujemy ich cele, aby mogli zdominować wyniki wyszukiwania, a w efekcie swoją niszę.

Możemy przyjąć do współpracy maksymalnie 1 firmę w miesiącu. Jeśli więc potrzebujesz przewidywalnego strumienia nowych klientów i jesteś gotów zainwestować we współpracę przynajmniej miesięcznie, to umów się na reozmo wideo, a otrzymasz dedykowaną i solidnie przygotowaną propozycję współpracy.

Sprawdź, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości zapytań

Umówimy się na rozmowę wideo, podczas której ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Współpracuj z nami →
Footer CTA

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Sądzisz, że masz na tyle wiedzy, żeby samodzielnie wypromować swoją nową stronę internetową? Uważasz, że pozycjonowanie stron to proces szczegółowo opisany i przeanalizowany, bez problemu będziesz więc w stanie samodzielnie stworzyć strategię SEO i szybko ulokować swoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania? Jeżeli nie będziesz zajmował się niczym innym, odpowiedź może brzmieć – tak. Zapomnisz więc o sprawach związanych z Twoim biznesem, o kontrahentach, umowach, zakupach, poszukiwaniu nowych towarów czy projektowaniu nowych usług. Będziesz jedynie specjalistą SEO do spraw własnej strony www. Nie podoba Ci się ta wizja? Słusznie!

Pozycjonowanie strony oraz nieustanne dbanie o widoczność firmy w Google to praca na cały etat. Pozwól nam robić to za Ciebie i dla Ciebie. Jako doświadczona agencja SEO przeprowadzimy audyt SEO, opracujemy strategię SEO i zadbamy zarówno o pozycjonowanie lokalne Twojego biznesu, jak i pozycjonowanie go w całej Polsce.

Co jest celem pozycjonowania w Rzeszowie?

Celem pozycjonowania, jak wiesz, jest wypromowanie Twojej firmy najpierw w Rzeszowie, a w dalszej kolejności na terenie całego kraju. Po pierwsze, trzeba więc skupić się na wygenerowaniu ruchu, który przełoży się na cele biznesowe. Właściwie każda firma potrzebuje pozycjonowania, żeby zdobywać klientów z Google. Przed problemem tym nie stają jedynie biznesy krótkoterminowe i niektóre biznesy niszowe. 

Potrzebna Ci strategia SEO, w ramach której krok po kroku zaplanowane zostaną działania optymalizacyjne, pomagające skierować strumień klientów z Google wprost do Twojej witryny. Klienci staną oko w oko z Twoimi produktami, usługami i marką. My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty zajmiesz się rozwijaniem swojego biznesu. To najlepszy możliwy podział zadań, nie sądzisz?

Od czego zależy pozycja strony w Google? 

Pozycja strony internetowej w Google zależy od wielu czynników. Żeby Twoja strona pojawiała się w Google muszą być spełnione 3 warunki:  

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

Krótka lista, prawda? Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się proste. Kiedy jednak uświadomisz sobie, że słynny algorytm Google to ponad 200 zmiennych, których działanie wspiera sztuczna inteligencja, a dodatkowo różne zmienne są mniej lub bardziej brane pod uwagę w zależności od branży, proste być przestaje. 

Więcej możesz dowiedzieć się w trakcie konsultacji SEO, gdzie dokładnie omówimy cały proces pozycjonowania Twojej strony.

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Zwróć uwagę: nie pytamy jak POZYSKAĆ klientów z Google, a jak ich POZYSKIWAĆ. Musisz mieć świadomość, że strona www nie może być WYPOZYCJONOWANA raz na zawsze. Trzeba ją stale POZYCJONOWAĆ. Zależy Ci na tym, żeby Twoja strona POJAWIAŁA się w Google tak długo, jak tego chcesz, a nie POJAWIŁA się i przepadła w czeluściach sieci.

Chcesz stale pozyskiwać klientów z Google? Musisz pamiętać, że wyszukiwarka ta odpowiada na pytania swoich użytkowników. Innymi słowy: internauta zadaje pytanie (wpisuje w wyszukiwarkę słowa kluczowe, które mają zaprowadzić go do celu) a Google odpowiada (kieruje internautę na Twoją stronę). Ale Google nie działa charytatywnie: nie skieruje nikogo na Twoją stron, jeśli nie zostaną spełnione wymienione wyżej warunki.

Po stworzeniu ruchu na stronie generowanego przez wyszukiwarkę Google zaczyna się proces lead generation, jest to jednak kolejny proces lejka sprzedażowego, na który przychodzi czas po stworzeniu ruchu na naszej stronie.

Czy audyt SEO jest potrzebny? 

Bez względu na to, czy dopiero ruszasz ze swoją pierwszą stroną www, czy strona działa już od dłuższego czasu – audyt SEO jest potrzebny. Łatwiej zacząć od zlecenia profesjonalnego audytu i od razu zaplanować (lub zlecić zaplanowanie) działania optymalizacyjne jeszcze na etapie planowania i projektowania strony, unikając błędów, niż te błędy naprawiać. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie przeprowadzić jednorazowy audyt SEO. Wśród darmowych narzędzi znajdziesz:

Możesz także zlecić taki audyt profesjonalnej agencji SEO.

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Rzeszowa?

Decydując się na zlecenie lokalnego pozycjonowania, które z czasem ma ewoluować w pozycjonowanie na terenie całej Polski, należy wybrać agencję SEO, która:

 • zrobi wszystko, żeby zrozumieć specyfikę Twojej działalności
 • opracuje adekwatną strategię pozycjonowania
 • nie poprzestanie na zdiagnozowaniu błędów technicznych oraz ich usunięciu, ale zadba też o content marketing w oparciu o właściwie dobrane słowa kluczowe

O tym jak wybrać najlepszą agencję SEO z Rzeszowa, pisaliśmy już w naszym artykule poświęconemu wyborze agencji SEO.

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo Rzeszówdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Rzeszów

H1:
Skuteczna agencja SEO w Rzeszów
pozycjonowanie Rzeszów
pozycjonowanie stron Rzeszów
pozycjonowanie stron www Rzeszów
pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-Rzeszów/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Rzeszów

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www w Rzeszów
pozycjonowanie sklepów internetowych Rzeszów
pozycjonowanie sklepów Rzeszów
optymalizacja sklepów Rzeszów
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych/Title:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Rzeszów

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Rzeszów
audyt SEO Rzeszówdomena.pl/oferta/audyt-seoTitle:
Audyt SEO – Rzeszów

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Rzeszów
itditditd

 Czy można pozycjonować się samemu? 

Już wiesz, że możesz i wiesz, że pozycjonowanie strony oraz nieustanne dbanie o widoczność firmy w Google to praca na cały etat. Jeżeli mimo to chcesz spróbować, polecamy Ci skorzystanie z darmowego kursu SEO, który pomoże Ci zdobyć szerszą wiedzę na temat pozycjonowania i pozyskiwania klientów z wyszukiwarek. O wiele lepszy wydaje się jednak układ: profesjonalna agencja SEO zajmuje się pozycjonowaniem, a Ty zajmujesz się rozwijaniem swojego biznesu.

Dla kogo jest nasza oferta?

 • dla biznesów chcących zwiększyć swoją widoczność w Google oraz innych wyszukiwarkach
 • dla firm usługowych, które chcą zwiększyć ilość kontaktów od potencjalnych klientów
 • dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć sprzedaż swoich produktów

Szukasz dobrze poukładanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Zobacz mój darmowy kurs SEO oraz stacjonarne szkolenie SEO.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics