Praca: Młodszy specjalista SEO

Jesteśmy młodą firmą, która oferuje usługi związane ze zwiększaniem widoczności oraz reklamą w Google. Szukamy osoby, która na początek wesprze nas we wdrażaniu strategii SEO dla naszych klientów, a następnie, po serii szkoleń, zacznie samodzielną pracę.

Co oferujemy?

  • Indywidualne szkolenia przygotowujące do pracy
  • Intensywną pomoc w rozwoju zawodowym
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • Przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrażanie wcześniej zaplanowanych optymalizacji stron
  • Dodawanie treści na stronach klientów
  • Pilnowanie wewnętrznego systemu do raportowania
  • Podstawową opiekę nad stronami klientów

Czego się nauczysz?

  • Działania wyszukiwarki Google w kontekście prowadzenia biznesu
  • Wykonywania analiz słów kluczowych
  • Planowania i wdrażania optymalizacji stron internetowych pod SEO
  • Tworzenia audytów SEO
  • Obsługi narzędzi z ekosystemu Google (Search Console, Keyword Planner, Analytics, Tag Manager)
  • Obsługi WordPress’a od strony technicznej

Czego oczekujemy?

  • Realnej chęci rozwoju w SEM
  • Podstawowej znajomości HTML i CSS,
  • Ogólnej wiedzy na temat działania wyszukiwarek internetowych,

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość jakichkolwiek narzędzi od Google
  • Znajomość WordPressa od strony technicznej

Jak aplikować?

W tej chwili rekrutacja jest zamknięta.