Młodszy specjalista SEO

Co oferujemy?

  • Indywidualne szkolenia przygotowujące do pracy.
  • Intensywną pomoc w rozwoju zawodowym.
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas.
  • Przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrażanie wcześniej zaplanowanych optymalizacji stron .
  • Dodawanie treści na stronach klientów.
  • Pilnowanie wewnętrznego systemu do raportowania.
  • Podstawową opiekę nad stronami klientów.

Czego się nauczysz?

  • Działania wyszukiwarki Google w kontekście prowadzenia biznesu.
  • Wykonywania analiz słów kluczowych.
  • Planowania i wdrażania optymalizacji stron internetowych pod SEO.
  • Tworzenia audytów SEO.
  • Obsługi narzędzi z ekosystemu Google (Search Console, Keyword Planner, Analytics, Tag Manager).
  • Obsługi WordPress’a od strony technicznej.

Czego oczekujemy?

  • Realnej chęci rozwoju w SEM.
  • Podstawowej znajomości HTML i CSS.
  • Ogólnej wiedzy na temat działania wyszukiwarek internetowych.

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość jakichkolwiek narzędzi od Google.
  • Znajomość WordPressa od strony technicznej.

Rekrutacja na to stanowisko jest w tej chwili zamknięta, ale jeśli chcesz zostawić nam swoje CV — napisz na praca@ocmd.pl — odezwiemy się, gdy wznowimy rekrutację.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics