Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Pomożemy Ci zdobyć klientów z Google

Nasze kompleksowe działania pomagają małym i średnim firmom zwiększać zyski dzięki promocji w wyszukiwarce Google.

Chcę więcej klientów →

Budujemy strategie realizujące Twój cel

Nasza rola polega na profesjonalnym doradztwie oraz planowaniu strategii pozyskiwania wartościowego ruchu z wyszukiwarek internetowych. Dzięki odpowiednim narzędziom pomożemy Ci dotrzeć do Twoich potencjlanych klientów, którzy szukają Cię w Google!

Jak możesz zyskać więcej klientów?

Większość naszych strategii opiera się o trzy najważniejsze filary:

SEO

Dzięki odpowiedniej optymalizacji technicznej oraz wartościowej treści zyskasz większą widoczność w darmowych wynikach wyszukiwania.

Google Ads

Reklamy Google to dodatkowa możliwość pozyskiwania płatnego ruchu, który może precyzyjnie dotrzeć do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Optymalizacja konwersji

Ruch to nie wszystko, dlatego optymalizujemy Twoją stronę by odwiedzających realizowali Twoje cele np. zamawiali usługi czy kupowali produkty.

Większa sprzedaż!

Pokaż się wszędzie tam gdzie szukają Cię Twoi klienci

Bądź widoczny na każde słowo związane z Twoim biznesem. Przedstawimy Ci cały zakres fraz kluczowych wpisywanych w Google przez Twoich potencjlanych klientów oraz zaproponujemy strategię dotarcia do nich z Twoją ofertą.

Zwiększenie ruchu z wyszukiwarek

Zadbaj o swój wizerunek

Pokaż swoją firmą w Google z jak najlepszej strony. Zadbaj by osoby szukający Cię bezpośrednio mogli od razu zapoznać się z Twoją ofertą.

Wyniki wysuzkiwania - po

Jak wygląda współpraca?

Ustalenie celów biznesowych

Zaczniemy od ustalenia celów jakie chesz osiągnąć. Wnikliwa analiza dotychczasowych działań oraz planów na przyszłość pozowli na dobranie odpowiedniech narzędzi promocji Twojej firmy w wyszukiwarkach takich jak Google.

Strategia pozyskiwania klientów

Na podstawie zebranych danych przygotujemy Ci optymlaną strategię pozyskiwania klientów z wyszukiwarki Google. Strategia będzie zawierać obszerną analizę słów kluczowych oraz rekomendację budowy strony.

Działania wg ustalonego planu

Zrealizujemy działania zaplanowane w strategii według wspólnie ustalonego budzetu. Zajmiemy się m.in. optymalizacją SEO i publikacją treści czy też kampaniami Google Ads i budowaniem stron docelowych na które będa trafiać klienci.

Analiza efektywności

W czasie naszych działań będziemy cyklicznie analizować sytuację Twojej firmy w Google. W razie potrzby będziemy dokonywać zmian, które zoptymalizują proces, co przełoży się na jeszcze lepsze wyniki.

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji to dostosowanie Twojej strony tak, aby jak najlepiej wykorzystywała potencjał ruchu z wyszukiwarek. Poprawimy ją tak, by maksymalnie zwiększyć sprzedaż czy ilość zapytań.

Efekty działań u naszych klientów

Na podstawie uśrednionych danych z 2018 roku.

326%
więcej pozyskiwanych leadów
143%
więcej sprzedaży u klientów e-commerce
120%
więcej ruchu z wyszukiwarek
162%
większy współczynnik konwersji
26%
mniejszy współczynnik odrzuceń

Chcesz żeby Twoja strona zdobywała więcej klientów?

Napisz do nas, a Twoja strona zacznie przynosić zyski!