Pozycjonowanie stron samemu - krok po kroku

Ten E-book to praktyczny podręcznik samodzielnego pozycjonowania w Google.

Krok po kroku opisuję w nim kompletny proces działania, który sprawdził się już na dziesiątkach stron. Teraz możesz go zastosować u siebie. Naucz się, jak samodzielnie pozycjonować stronę w Google.

Kupuję e-booka →
Pozycjonowanie stron samemu - e-book

Jeżeli trafiłeś tutaj, to szukasz sposobu na samodzielne pozycjonowanie oraz:

❌ Twoja strona nie jest wystarczająco widoczna w Google.

❌ Ciągle czytasz o pozycjonowaniu, ale nadal nie wiesz, jak zacząć.

❌ Próbujesz się edukować z SEO, ale zdobywasz tylko teorię.

❌ Płacisz agencji pieniądze, ale nie wiesz, co tak naprawdę robią.

❌ Nie masz zapytań, telefonów, sprzedaży i tylko czekasz na klientów, którzy mogliby trafić do Ciebie z Google ...


Jeśli przynajmniej jedno z powyższych stwierdzeń jest o Tobie, to czytaj dalej i zacznij samodzilenie pozycjonować swoją stronę.

Nie potrzebujesz zaawansowanej wiedzy, aby samodzielnie pozycjonować swoją stronę. W tym e-booku pokażę Ci, że to jest proste i każdy może pozyskiwać klientów z Google.

Tym e-bookiem o pozycjonowaniu samemu, mam zamiar udowodnić Ci, że każdy jest w stanie samemu pozycjonować swoją stronę i że to wcale nie jest takie trudne... Wystarczy 20% wiedzy o SEO. Serio, tylko tyle.

Znasz zasadę Pareto?
Mówi ona, że 20% nakładów, daje 80% rezultatów:

 • 20% ubrań nosisz przez 80% czasu
 • 20% klientów daje Ci 80% przychodu
 • 20% zapytań powoduje 80% sprzedaży, itd.

Podobnie jest w SEO. 20% wiedzy odpowiada za 80% wyników. Te 20% wiedzy wystarczy, aby mały czy średni biznes pozyskiwał potrzebną ilość klientów. Twój problem polega na tym, że nie wiesz, które 20% jest ważne. Na szczęście, już niedługo się to zmieni. Wystarczy przerobić ten e-book o pozycjonowaniu samemu.

Dlaczego warto się tym zainteresować?

Pewnie doskonale wiesz, że Twoi klienci używają Google i że ta wyszukiwarka jest idealnym miejscem do ich pozyskiwania.

Niestety darmowa wiedza na temat pozycjonowania jest bardzo chaotyczna, zawiera wiele mitów, a do tego bardzo często podawane informacje wykluczają się nawzajem.

Większość wiedzy o SEO, to tylko teoria i po jej przeczytaniu dalej nie wiesz, od czego zacząć.

Darmowe treści skupiają się na chaotycznych skrawkach wiedzy, która nie jest spójna.

Sporo informacji skupia się na technikaliach, które są mało ważne jeśli nie znasz podstaw.

90% firm nie ma widoczności w Google przez podstawowe błędy.

Skupianie się na bardzo szczegółowych elementach zasłyszanych w różnych miejscach mija się z celem, gdy nie masz ogarniętych podstaw. Bez wiedzy z fundamentów nie zbudujesz pozycji w Google i żadne techniki najlepszych specjalistów Ci nie pomogą.

To tak jak w sportach zespołowych. Technika się liczy na niskim poziomie, ale to bez strategii na dany mecz nie ma mowy o zwycięstwie. W SEO też liczy się strategia. Poszczególne techniki i sposoby działania zależą od tego co zaplanujesz. Bez planu to tylko chaotyczne kopanie piłki.

Poznaj zupełnie inne podejście. Pokażę Ci jak samodzielnie pozycjonować stronę, aby krok po kroku poznasz na czym się skupić, aby budować pozycje w Google i zamieniać je na klientów.

Skupimy się na podstawach

Większość informacji dostępnych w internecie to chaotyczne informacje związane z technicznymi elementami na stronie. W tym e-booku poznasz podstawowy proces, który zawsze działa, trzeba tylko dostosować go do swojej branży.

Zaplanujemy Twoją stronę pod Google

W tym e-booku, podpowiem Ci jak zaplanować stronę, aby nie tylko była widoczna w Google na najważniejsze frazy, ale także jak sprawić by odwiedzający trafiali w odpowiednie miejsca na stronie i zamieniali się w klientów.

Przygotujemy strategię działania

Pokaże Ci jak zaplanować kompleksową strategię działania, która uwzględni wszystkie najważniejsze aspekty widoczności w Google. Dzięki długofalowemu planowi jego realizacja będzie o wiele łatwiejsza i skuteczniejsza.

Zaczniemy realizację planu

Z e-booka o samodzielnym pozycjonowaniu, dowiesz się też, jak realizować przygotowany plan, aby maksymalnie rozwijać ruch z darmowych wyników wyszukiwania. Poznasz nasze procedury oraz rozwiązania najczęstszych wyzwań, które zawsze się pojawiają.

Jeśli chcesz nauczyć się takiego podejścia, to w tym e-booku o pozycjonowaniu samemu pokażę Ci swój proces oraz udostępnię moje materiały i narzędzia.

Czego się dowiesz z tego e-booka o pozycjonowaniu samemu?

Pozycjonowanie samemu: podstawy

 • Jak działa Google w kontekście Twojego biznesu?
 • Jakie trzy podstawowe warunki musisz spełnić, by Twoja strona pojawiała się w Google i zdobywała dobrych klientów?
 • Jak błędne myślenie o obecności w Google prowadzi do straty potencjalnych klientów i jak zmienić tę sytuację?
 • Kiedy warto inwestować w SEO, a kiedy nie warto?
 • Od jakich elementów Twojej strony zależy kolejność wyników w Google?
 • Czym jest zaufanie Google do Twojej strony i jaki ma ono wpływ na ruch?
 • Jak analizować widoczność własnej strony?
 • Jakich narzędzi używać i nie stracić za dużo pieniędzy?

Pozycjonowanie samemu: Strategia

 • Jak krok po kroku zaplanować stronę pod Google?
 • Jak powinien wyglądać proces budowy optymalnej dla Gogole strony?
 • Kiedy zacząć działania związane z SEO?
 • Jak analizować jakość ruchu z Google?
 • Jak szukać właściwych słów kluczowych?
 • Z jakich narzędzi korzystać podczas analizy słów?
 • Jak „zabrać” słowa konkurencji?
 • Jak patrzeć na konkurencyjność i sezonowość słów kluczowych.
 • Jak zbudować poprawną strukturę strony?
 • Jakie są najważniejsze elementy struktury?
 • Jakie są podstawowe zasady budowania dobrej struktury?
 • Na jakie frazy optymalizować poszczególne elementy struktury?

Pozycjonowanie samemu: Treści

 • Dlaczego treści są ważne i co możesz dzięki nim zyskać?
 • Gdzie umieszczać treści, aby wpływały na ruch?
 • Jakie są sposoby na tworzenie treści?
 • Jakie są najważniejsze techniki redagowania treści?
 • Jak pisać na stronach firmowych, a jak w sklepach internetowych?
 • Jak optymalizować tytuły i nagłówki?
 • Po co i jak prowadzić bloga firmowego?
 • Skąd brać inspiracje na blog?
 • Jak planować i pisać treści na stronę pod kątem SEO?

Pozycjonowanie samemu: Strona

 • Jakie elementy są ważne z punktu widzenia technicznego SEO?
 • Jakie znaczenie dla SEO ma szybkość strony?
 • Jakiego CMS użyć, aby łatwo optymalizować stronę?
 • Jak poprawnie wdrożyć techniczne elementy związane z SEO?
 • Czym jest crawlowanie i indeksowanie w Google?
 • Dlaczego musisz zarządzać indeksowaniem strony przez Google?
 • Jak używać pliki robots.txt i sitemap.xml

Kim jest autor tego poradnika o samodzielnym pozycjonowaniu?

Nazywam się Maciej Cherubin i jestem współzałożycielem OCTAMEDIA. Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie w branży SEO, a ostatnie lata mojej pracy to pomaganie małym i średnim firmom w zwiększaniu ilości klientów przy użyciu Google.

Przeprowadziłem już setki audytów i doszedłem do wniosku, że prawie 90% firm popełnia te same błędy. Teraz staram się edukować firmy z różnych branż, aby unikały tych błędów i rozwijały swoją widoczność w Google.

Maciej Cherubin

W tym e-booku o pozycjonowaniu samemu pokaże Ci krok po kroku jak zaplanować i wdrożyć stronę internetową pod kątem pozyskiwania klientów z Google.

Oto 4 najważniejsze powody, dla których warto spróbować

✅ Po pierwsze, oszczędzisz mnóstwo czasu na czytanie i selekcjonowanie informacji. Dostaniesz na tacy tylko niezbędną wiedzę. Bez zbędnych szczegółów, które niewiele wnoszą.

✅ Po drugie, poznasz konkretny proces, który sprawdził się już na dziesiątkach stron. Twoim zadaniem będzie zastosowanie go w swojej branży.

✅ Po trzecie, otrzymasz solidną dawkę strategicznej wiedzy. Tę wiedzę możesz zastosować w każdym projekcie, każdym systemem CMS czy silniku sklepowym. Skupia się ona na pozyskiwaniu klientów, nie tylko ruchu.

✅ Po czwarte będziesz działać krok po kroku. Unikniesz więc sytuacji, w której nie wiesz, co robić dalej. Ten e-book to maksymalnie praktyczna wiedza. Zastosowanie jej oznacza znaczne poprawienie widoczności w Google.

Czy możesz do tego dojść samodzielnie?

Oczywiście możesz dojść do tego wszystkiego samodzielnie. SEO to nie jest żadna tajemna wiedza, której nie da się zdobyć. W zasadzie jedyne co potrzebujesz to czas: na czytanie, na szukanie, na testowanie i wyciąganie wniosków.

To będzie trudne, ale jest możliwe. Pytanie tylko, czy warto poświęcać miesiące, a może nawet lata, jeśli przed nosem masz skrót. Gotowy proces, który został sprawdzony już wiele razy. Moim zdaniem warto skorzystać z takiego skrótu.

Zwłaszcza że ten e-book w pierwszej kolejności miał być instrukcją dla nowych pracowników mojej agencji. Na początku został napisany, aby łatwiej wdrażać nowych specjalistów. Przystosowaliśmy go do potrzeb osób, które nie są zaawansowane i teraz stanowi doskonały podręcznik dla początkujących.

Dostajesz więc mega wartościową i praktyczną wiedzę. Wątpię, aby jakakolwiek agencja miała odwagę pokazać swój proces. Ja robię to dlatego, że i tak nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich klientów. Za dosłownie symboliczną kwotę oddajemy sporą część naszego doświadczenia.

Jak wygląda ten e-book o pozycjonowaniu samemu?

Ten o samodzielnym pozycjonowaniu to dosłownie „przepis” na widoczność strony w Google. Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie etapy. Wiele osób pomija pierwsze kroki z wiązane z planowaniem, a one są najważniejsze.

W 90% przypadków małych i średnich firm rozwiązanie tego problemu sprawia, że wszystko zaczyna się zmieniać na lepsze. Ruch się poprawia, a po pewnym czasie pojawiają się właściwi klienci.

Dlatego opisałem wszystkie działania niezbędne, aby storna zaczęła pozyskiwać klientów z Google. Znajdziesz tam tylko najważniejszą wiedzę oraz proces, który działa.

Pracy będzie sporo, ale tutaj nie ma drogi na skróty. Najważniejsze, żeby nie błądzić. Pójdziesz optymalną drogą, która realnie doprowadzi Cię do celu.

To nie jest kolejny zlepek teorii o SEO. To przedstawienie konkretnego procesu, w ramach którego:

 1. Wybierzesz właściwe słowa kluczowe.
 2. Zaplanujesz właściwą strukturę strony.
 3. Wdrożysz najważniejsze optymalizacje.
 4. Poprawisz obecną stronę (lub zbudujesz nową).
 5. Przygotujesz właściwe treści.
 6. Zaczniesz powtarzalny proces optymalizacji.
 7. Pozyskasz właściwe linki.
 8. Będziesz w stanie analizować swoje wyniki.
 9. Unikniesz najważniejszych błędów, które powodują brak efektów.

Ten proces jest prosty. Jest logiczny. Jest uporządkowany. Prowadzi Cię za rękę od A do Z. Dosłownie krok po kroku.

Do tego wszystkiego otrzymasz dostęp do plików wzorcowych, na których codziennie pracuję. Same wzorce są warte więcej, niż wynosi cena tego e-booka.

Dobra, to ile kosztuje ten e-book o samodzielnym pozycjonowaniu?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że SEO nie jest tanie. Co więcej, będzie coraz droższe. Zlecenie tego rzetelnej i skutecznej agencji to koszty rzędu kilku tys. miesięcznie.

Gdybym miał przeprowadzić program szkoleniowy z zakresu wiedzy znajdującej się w tym e-booku, to wyceniłbym go na przynajmniej 4000 zł za osobę. Nie martw się, Ty nie zapłacisz aż tyle. Cena będzie ułamkiem tej kwoty.

Ty już dziś dostajesz prostą, ale kompleksową instrukcję działania. Wszystko krok po kroku. Oszczędzisz masę czasu na czytanie, testowanie i szukanie rozwiązań.

Ten e-book jest dostępny za 79 zł!

Ta cena jest dosłownie absurdalna. Gwarantuję Ci, że nauczysz się absolutnie wszystkiego, czego potrzebujesz do pozyskiwania klientów z Google. Wystarczy ten e-book o pozycjonowaniu samemu i trochę Twojego czasu.

Już teraz mogę Cię zapewnić, że tak przemyślanego, logicznego i uporządkowanego procesu, który sprawi, że Twoja strona będzie pozyskiwać odpowiednich klienta, nie znajdziesz prawdopodobnie nigdzie indziej.

Muszę Cię też poinformować, że cena tego e-booka o samodzielnym pozycjonowaniu będzie rosła. Kupując go teraz, dostajesz wszystkie przyszłe aktualizacje w obecnej cenie. Inni będą niedługo płacić więcej za tą samą wiedzę. To kolejny powód, aby kupić go już teraz.

Gwarancja Twojej satysfakcji

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji jeszcze mogą targać Tobą delikatne wątpliwości. Kupić czy nie? Czy to się zwróci? No to teraz uwaga: całe ryzyko biorę na siebie!

Masz 14 dni na sprawdzenie, czy ten e-book jest dla Ciebie. Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań — zwrócę Ci wszystkie pieniądze. To chyba uczciwy deal, nie uważasz?

Jestem przekonany, że ten e-book oszczędzi Ci ogromną ilość czasu i pieniędzy. Ryzyko jest praktycznie zerowe, a ja i tak biorę je na siebie. Ty nic nie ryzykujesz, bo możesz go oddać.

.

Samodzielne pozycjonowanie - e-book

Ten e-book o pozycjonowaniu to kompleksowy poradnik krok po kroku, który przeprowadzi Cię "za rękę" w procesie pozycjonowania Twojej strony w Google.

 • Poznasz 20% wiedzy o SEO, która przyniesie Ci 80% efektów.
 • Wspólnie zaplanujemy Twoją stronę pod kątem SEO.
 • Pokaże Ci strategię działania, która zawsze działa.
 • Dam Ci dostęp do przykładów i gotowych plików.
 • Dostęp do naszej społeczności i bonusowych materiałów.
Samodzielne pozycjonowanie - e-book

Zobacz opinie osób, które już kupiły ten e-book o pozycjonowaniu samemu

Arkadiusz Kurasz

Graphic Designer | Full Stack Developer

E-book 'SEO BEZ TAJEMNIC' to doskonałe i potężne źródło wiedzy na temat optymalizacji stron internetowych. Autor w jasny i przystępny sposób wyjaśnia kwestie dotyczące kluczowych aspektów SEO. Praktyczne wskazówki i liczne przykłady pomagają w zrozumieniu i zastosowaniu tych informacji w praktyce. Jest to niezastąpiony przewodnik dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć lepsze pozycje w wyszukiwarkach i skutecznie rozwijać swoją stronę internetową. Gorąco polecam ten e-book wszystkim webmasterom i właścicielom stron.

Anna Waberska

Dora Decora Rzemiosło Artystyczne

doradecora.eu

Książka zapowiada się bardzo interesująco, same konkrety. Przeczytałam już część i chcę przeczytać do końca, żeby uzyskać pełny obraz tego co jest do zrobienia. A później od początku krok po kroku już z konkretnym działaniem. Widzę już, że będę wiedziała co robić. Oczywiście nasuwa się też wiele pytań, bo mój przypadek sklepu z rękodziełem dość różni się do przedstawionego przykładu, ale mam nadzieję że wszystko stopniowo uda się wyjaśnić.

Weronika Potocka

Książka jest świetna. To pierwszy poradnik, który jest prawdziwym poradnikiem, a nie udaje, że nim jest. Naprawdę mogę wykonać z nim konkretną i miarodajną pracę.

Piotr Skrzypek

Bardzo fajnie przedstawiona wiedza dot. kluczowych aspektów wpływających na budowę widoczności strony. Wszystko jak najbardziej merytoryczne i napisane przystępnym językiem.

Oliwia Michalak

Jestem bardzo zadowolona z e-booka. Masa wiedzy przedstawiona w czytelny i zrozumiały sposób. Polecam każdemu, kto chce ruszyć swój biznes do przodu.

Sławek

Całkiem niezły podręcznik. Polecam

Nadal Cię nie przekonałem do tego e-booka o pozycjonowaniu samemu?

To może chcesz zerknąć do środka tego e-booka o samodzielnym pozycjonowaniu? Możesz pobrać spis treści oraz dwa pierwsze rozdziały. To ponad 40 stron mojej wiedzy dostępnej za darmo. Więcej nie pokażę ;)

Pozycjonowanie stron samemu — FAQ

Oto najczęstsze pytania dotyczące e-booka o samodzielnym pozycjonowaniu stron.

Czy pozycjonowanie strony samemu jest możliwe?

Tak, w większości biznesów konkurencja korzysta z agencji. Przewagą samodzielnego pozycjonowania jest znajomość własnej branży oraz znacznie większa ilość czasu, jaką możesz poświęcić na proces. Otrzymując instrukcję krok po kroku — możesz pokonać konkurencję.

Czy pozycjonowanie samemu jest ryzykowne?

Jedyne co możesz stracić to parę złotych za e-booka oraz swój czas. To nie jest wielkie ryzyko, zwłaszcza że samodzielne pozycjonowanie może przynieść wielu klientów!

W tym e-booku o pozycjonowaniu stron samemu pokaże Ci krok po kroku jak zaplanować i wdrożyć stronę internetową pod kątem pozyskiwania klientów z Google.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics