Myślisz, że sama obecność w Google wystarczy, aby zdobywać dobrych klientów?

Co z tego, że Twoja strona będzie wysoko skoro i tak nikt na nią nie wejdzie? A jeśli już wejdzie to, czy na pewno kupi właśnie od Ciebie? SEO to trochę bardziej skomplikowany proces. Istnieje wiele stron, które mimo wysokich pozycji nie mają z tego zupełnie nic.

Chcesz być tylko na wysokich pozycjach, które nie gwarantują nowych klientów? Czy jednak wolisz sprzedawać swoje produkty, czy usługi za pośrednictwem darmowych wyników wyszukiwania?

Wiesz dlaczego mówi się, że SEO nie działa?

Większość osób uważa, że jak już będą na pierwszych miejscach w Gogole, to klienci będą ciągle od nich kupować. Prawda jest taka, że obecność w Google to dopiero początek. Wysokie pozycje nie dadzą nic bez odpowiedniego przygotowania strony.

 1. Musisz być wysoko, ale na odpowiednie frazy używane przez klientów, którzy będą kupować.
 2. Już na poziomie wyników wyszukiwania musisz pokazywać, że warto wejść na Twoją stronę.
 3. Sam wynik wyszukiwania musi kierować do strony, która zrealizuje Twój cel biznesowy.
 4. Strona docelowa musi być zoptymalizowana w taki sposób, by pomóc klientowi wykonać właściwą akcję.

Bez takiego podejścia trudno mówić o większych sukcesach. A jeśli jesteś dość wysoko i masz jakąkolwiek sprzedaż — pomyśl jak mogłaby się ona zwiększyć po wdrożeniu SEO nastawionego na zdobywanie klientów!

Tym się właśnie zajmujemy. Pomagamy firmom takim jak Twoja zwiększać sprzedaż za pośrednictwem darmowych wyników wyszukiwania.

Jak wygląda współpraca?

1

Konsultacje SEO oraz analiza sytuacji strony w Google

Zaczynamy od konsultacji, by poznać Twój biznes i ocenić obecną sytuację. Tutaj odpowiemy na wszystkie pytania związane z SEO. Mamy sporą wiedzę i doświadczenie w SEO, chętnie się nimi podzielimy.

2

Analiza słów i konkurencji

Znalezienie wszystkich wartościowych słów, które przyniosą klientów jest trudne i czasochłonne. Jednak jest to najważniejszy element budowy strategii, do którego często wracamy. Na podstawie znalezionych fraz oraz działań konkurencji powstanie plan budowania Twojego sukcesu.

3

Przygotowanie strategii

Strategia SEO to kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. Otrzymasz polecaną strukturę strony dedykowaną Twojejfirmie oraz listę podstawowych optymalizacji treściowych całego serwisu.

4

Audyt SEO

Przygotowujemy kompleksowy audyt SEO, który sprawdzi stronę pod kątem indeksowania, struktury i Będów technicznych. Otrzymasz szczegółowe instrukcje zmian na stronie, które są niezbędne, by zdobywać wartościowy ruch przekładający się na sprzedaż.

5

Audyt powdrożeniowy

Zarówno po wykonaniu audytu, jak i po stworzeniu nowej strony należy sprawdzić poprawność wdrożenia. Bez dobrze przygotowanej strony ciężko jest generować wartościowy ruch.

6

Treść i linki

Gdy strona spełnia wymagania optymalizacyjne, przystępujemy do realizacji strategii tworzenia treści oraz publikacji linków. Działamy cyklicznie w ramach comiesięcznego abonamentu.

Cennik profesjonalnej kampanii SEO

Kampania SEO to budowanie treści oraz zdobywanie linków do Twojejstorny. Przed jej rozpoczęciem należy wdrożyć zalecenia rekomendowane w Audycie SEO lub Strategii SEO. Ceny oraz zakresy działań podane w poniższym cenniku są orientacyjne i moga ulegać zmianie w zalezności od ustaleń z klientem.

Pakiet 3K
2997
+ VAT, miesięcznie

 • Realizacja zaplanowanej strategii
 • 800 zł budżetu na budowę treści
 • 900 zł budżetu na zdobywanie linków
 • 900 zł budżetu na optymalizację strony
 • Pomoc techniczna związana z SEO
 • Comiesięczne raporty wykonywanych działań oraz efektów pracy
 • Pełna transparentność
 • Pomoc w optymalizacji konwersji
 • Bezpośredni kontakt ze specjalistą
Pakiet 4K
3997
+ VAT, miesięcznie

 • Realizacja zaplanowanej strategii
 • 1000 zł budżetu na budowę treści
 • 1200 zł budżetu na zdobywanie linków
 • 1200 zł budżetu na optymalizację strony
 • Pomoc techniczna związana z SEO
 • Comiesięczne raporty wykonywanych działań oraz efektów pracy
 • Pełna transparentność
 • Podstawowa pomoc w optymalizacji konwersji
 • Bezpośredni kontakt ze specjalistą
Pakiet 6K
5997
+ VAT, miesięcznie

 • Realizacja zaplanowanej strategii
 • 1500 zł budżetu na budowę treści
 • 1800 zł budżetu na zdobywanie linków
 • 1800 zł budżetu na optymalizację strony
 • Pomoc techniczna związana z SEO
 • Comiesięczne raporty wykonywanych działań oraz efektów pracy
 • Pełna transparentność
 • Zaawansowana pomoc w optymalizacji konwersji
 • Bezpośredni kontakt ze specjalistą

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Pełną transparentność

Współpraca z nami jest klarowna, a wszystkie nasze działania są jawne — chętnie dzielimy się naszym know-how z klientami. Będziesz mieć nieograniczony dostęp do wiedzy o SEO oraz o tym, co dzieje się z Twoją domeną.

Bezpośredni kontakt ze specjalistą

Będziesz mięć bezpośredni kontakt do osoby, która zajmuje się Twoim biznesem. Działamy tak, ponieważ opiekunowie klienta czy inni pośrednicy utrudniają komunikację. Nawet podczas wstępnych rozmów czy konsultacji będziesz rozmawiać z doświadczonym specjalistą SEO, nie z handlowcem.

Usługi adekwatne do potrzeb

Początek współpracy to usługi, za które płacisz tylko raz. Są to konsultacje czy przygotowanie audytu SEO. Dopiero gdy Twoja storna jest gotowa na realizacje wcześniej ustalonej strategii, zaczynamy działania abonamentowe.

Przejrzyste zasady abonamentowe

W ramach działań abonamentowych dostarczamy treści na stronę, publikujemy artykuły sponsorowane oraz dbamy o stronę pod kątem SEO. Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem — możesz zrezygnować w każdej chwili.

Teksty oraz linki, które zostaną z Tobą

Wszystkie treści, które opublikujemy na Twojejstronie oraz artykuły sponsorowane zostają z Tobą nawet po zakończeniu współpracy. Nie płacisz za niezrozumiałą usługę, tylko za coś, co zwiększa wartość Twojego biznesu

Proste raporty

Po każdym miesiącu otrzymujesz raport, z którego dowiesz się jakie konkretne działania zostały wykonane oraz jak wygląda wzrost ruchu.

Zakres naszych usług SEO

01

Konsultacje SEO

Współpracę zawsze zaczynamy od konsultacji, które określają problemy i jego strony. Na tym etapie poznamy Twój biznes i zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania związane z SEO.

02

Analiza sytuacji strony w Google

Pomożemy Ci przeanalizować widoczność Twojejdomeny w wynikach wyszukiwania Google — poznasz konkretne frazy, pozycje i adresy URL. Dowiesz się też, jak Twoja strona wygląda na tle najważniejszych konkurentów.

03

Keyword Research

Znajdziemy wszystkie możliwe frazy kluczowe związane z Twoim biznesem, na jakie warto pojawiać się w Google. Dowiesz się czego i w jakich miesiącach szukają Twoi potencjalni klienci. Na podstawie tych danych możesz zaplanować rozwój firmy.

04

Przygotowanie strategii SEO

Strategia SEO to przygotowanie planu struktury oraz treści strony. Rekomendacja budowy strony i jej zawartości powstaje na bazie analizy wszystkich możliwych słów kluczowych wpisywanych przez Twoich potencjalnych klientów oraz na bazie działań Twojej konkurencji.

05

Audyt SEO

Audyt SEO to analiza budowy strony pod kątem wyświetlania jej w wynikach wyszukiwania na możliwie najwięcej fraz kluczowych związanych z Twoim biznesem.

06

Przygotowanie specyfikacji

Na podstawie analizy słów kluczowych i strategię przygotujemy wytyczne do budowy nowej strony. Otrzymasz pełną instrukcję zbudowania nowej strony pod kątem SEO.

07

Audyt powdrożeniowy

Audyt powdrożeniowy to analiza strony pod kątem wprowadzenia zalecanych wcześniej zmian. Sprawdzimy, czy Twoi Twoja strona jest już gotowa na podbijanie wyników wyszukiwania.

08

Rozwój treści

Zajmiemy się jednym z najważniejszych elementów skutecznej strategii SEO, czyli budową wartościowej dla użytkownika treści. To dzięki tej treści, Google będzie wysoko wyświetlać Twoją stronę.

09

Szkolenie SEO

Przeszkolimy Ciebie i Twój zespół z wszystkich zagadnień związanych z SEO. Dzięki naszej wiedzy nie popełnisz największych błędów, które hamują rozwój biznesu.

Potrzebujesz jednorazowych konsultacji? Zapisz się.

Konsultacje SEO

Napisz do nas

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.
Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin roboczych.

* Nigdy nie wykorzystamy Twojego adresu do celów marketingowych.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics