Konsultacje SEO

Zastanawiasz się jak ugryźć to całe SEO? Nie wiesz od jakich działań zacząć, by wreszcie ruszyć z tym tematem do przodu? Klienci szukający Twoich usług czy produktów nie trafiają na na Twoją stronę?

Chce klientów z Google

Problemów związanych z SEO może być wiele, rozwiązań jeszcze więcej. Zamiast marnować czas na naukę tego wszystkiego, możesz skorzystać z konsultacji, które pomogą obrać dobry kierunek dla Twojego biznesu. Dzięki konsultacjom SEO otrzymasz dużą dawkę wiedzy i doświadczenia, które wykorzystasz od razu! Pomożemy Ci rozwiać wątpliwości związane z obecnością Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych.

Czego się dowiesz w ramach konsultacji SEO?

Doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z obecnością Twojej firmy w darmowych wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek.

Nakreślimy sytuację Twojej firmy w Google

W czasie konsultacji dowiesz się, na jakie słowa kluczowe wyświetla się Twoja witryna w darmowych wynikach wyszukiwania i czy jest to optymalna sytuacja. Porównamy Twoją stronę do konkurentów i na podstawie zebranych danych zaproponujemy kierunek rozwoju Twojej firmy w Google, tak aby zdobywać najwięcej klientów.

Wskażemy błędy jakie popełniasz

Nasze doświadczenie w optymalizacji wielu stron internetowych pod kątem SEO pozwala na szybkie wyłapanie błędów, których Ty możesz nie zauważać. W wielu przypadkach poprawa kilku niedoskonałości może zadziałać pozytywnie na poprawę widoczności w Google, dzięki czemu więcej osób odnajdzie Twoją ofertę.

Pokażemy, jak szukają cię Twoi klienci

Twoi potencjalni klienci używają wielu fraz, szukając Twoich produktów czy usług. Doradzimy Ci jak znaleźć te właściwe słowa kluczowe i jak zoptymalizować stronę, by pojawiać się w Google nie tylko na jedno czy dwa słowa, ale na ich bardzo dużo ilość ściśle związaną z Twoim biznesem.

Doradzimy optymalną strategię pozyskiwania klientów z wyszukiwarek

Doradzimy Ci, jak wybrać najlepsza drogę do zdobywania większej ilości klientów z wyszukiwarek internetowych. Wspólnie z Tobą, opracujemy strategię dotarcia do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jak wyglądają konsultacje SEO?

Konsultacje odbywają się we wspólnie ustalonym czasie i w najwygodniejszej dla Ciebie formie kontaktu. Wstępnie ustalimy liczbę godzin potrzebnych, by pomóc Ci w zdobyciu większej ilości klientów. Najczęstsze formy konsultacji jakich udzielamy to:

  • spotkania osobiste w naszym biurze (Lublin)
  • wideochat (Skype, Google Hangouts itp.)
  • rozmowa telefoniczna
  • odpowiedzi na pytania zawarte w wiadomości e-mail
  • rozmowa na chacie (Messenger, Slack itp.)

Jaka jest cena doradztwa?

Cena konsultacji SEO zależy od ilości godzin, jakie wykupisz. Koszt jednej godziny konsultacji to 100 PLN netto za godzinę. Istnieje też możliwość wykupienia pakietów godzin w niższej cenie:

  • Pakiet 4 godzin – 360 zł + vat
  • Pakiet 8 godzin – 640 zł + vat

Pakiety godzin można wykorzystać w ciągu 30 dni od dnia pierwszej konsultacji. 

Konsultacje są płatne z góry na podstawie wysłanej FVAT.

Przydało się? Oceń!
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 2 opinii.
Loading...

Zacznijmy od krótkiej rozmowy o twoim biznesie

Podpowiemy ci jak wykorzystać Google do realizacji twoich celów biznesowych. Zostaw numer, odzwonimy do ciebie.