Octamedia · Aleja Kraśnicka 109 · 20-400 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl
Reklama na Facebooku
Prowadzenie profili

Zwiększ rozpoznawalność marki poprzez media społecznościowe

Każda okazja, aby pokazywać swoje treści i zwiększyć widoczność, jest cenna. Sieci społecznościowe to nowe kanały głosu dla Twojej marki. Jest to ważne, ponieważ jednocześnie sprawia, że stajesz się dostępniejszy dla potencjalnych nowych klientów, a także jesteś bardziej znany, rozpoznawalny oraz umacniasz swój autorytet w oczach obecnych klientów.

Reklama w mediach społecznościowych jako najszybszy sposób dotarcia do klientów

Reklama w mediach społecznościowych jako najszybszy sposób dotarcia do klientów

Dzięki reklamom w mediach społecznościowych możesz zacząć działać konsekwentnie od pierwszego dnia działania swojej witryny. Nie musisz czekać, aż ktoś wyszuka docelowe słowa kluczowe.

Jeśli chcesz dotrzeć do 1000 osób w ciągu jednego dnia, możesz to zrobić dzięki reklamie w mediach społecznościowych. Social media posiadają na nasz temat bardzo dużo informacji, co daje Ci możliwość dotarcia do osób, które będą zainteresowane Twoją ofertą.

Social Selling

Social Selling

Czy media społecznościowe sprzedają? Zapewne często słyszałeś takie pytanie. Social selling polega na polega na tworzeniu relacji z klientami w mediach społecznościowych przy użyciu odpowiednich serwisów i treści dobranych do potencjalnego klienta.

Większość kanałów wymaga znacznego czasu, aby uzyskać zwrot z inwestycji. Ta technika sprzedaży umożliwia lepsze generowanie leadów sprzedażowych i proces poszukiwania sprzedaży.

Zdobywanie leadów

Zdobywanie leadów

Media społecznościowe mogą być niesamowitym sposobem generowania ruchu internetowego i potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Kanały społecznościowe stają się niezbędne do budowania relacji z potencjalnymi klientami. Osoby, które są połączone z marką są skłonniejsze do pozostawienia kontaktu, a ostatecznie do zakupu lub skorzystania z usług Twojej firmy.


Oferta Social Media

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku

Skutecznie prowadzona kampania w systemie Facebook Ads skutecznie zwiększy zainteresowanie Twoimi usługami lub produktami. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie.

Zobacz więcej →
Obsługa profili

Obsługa profili

Chcesz wzmocnić wizerunek swojej marki, a może zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży? Zarówno jedno i drugie osiągniesz dzięki social mediom.

Zobacz więcej →

Zamów darmową wycenę!

Chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poświęć kilka chwil: wypełnij formularz i przekonaj się, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz.

Wypełnij formularz →

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy partnerem a nie usługodawcą

Twój sukces biznesowy jest naszym najważniejszym celem. Dlatego stawiamy na transparentne i partnerskie warunki współpracy – z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje win-win.

Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie

Marketing internetowy znamy od podszewki. Nieustannie się rozwijamy, by naszym Klientom oferować niezawodne i innowacyjne narzędzia e-marketingu, które dają mierzalne efekty.

Profesjonalnie podchodzimy do zadania

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i przygotowujemy dopiętą na ostatni guzik strategię działania. To konieczne, ponieważ wiemy, że Ty nie oczekujesz obietnic, ale rezultatów.

Jesteśmy nastawieni na Twój sukces

Twoje zwycięstwo jest również naszą wygraną. Właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by skutecznie wesprzeć Cię w przestrzeni Internetu. Z nami łatwiej zbudujesz silną pozycję, także offline.

Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb

Dla nas to więcej niż utarty slogan. Naprawdę rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy: ma określone cele, oczekiwania i funkcjonuje w specyficznych warunkach rynkowych. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę.

Doradzamy na każdym etapie projektu

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji. Chcemy się z Tobą dzielić naszą wiedzą i informacjami o przebiegu kampanii reklamowej. Nie bój się więc pytać, prosić o uszczegółowienie, konkretne wyliczenia… Nasi doradcy są z Tobą na każdym kroku.

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w Lublinie lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Co nowego na blogu?

Jak sprawdzić sytuację Twojej strony w Google?

Jak sprawdzić sytuację Twojej strony w Google?

Internet jest miejscem w którym znajdują się Twoi klienci, warto wiedzieć gdzie na tle konkurencji znajduję się Twoja strona firmowa czy sklep internetowy. Z tego artykułu dowiesz się z jakich narzędzi warto korzystać , aby pozyskać dane, które określą Twoją sytuację w wyszukiwarkach internetowych.

Jak dobrać słowa kluczowe, które przyniosą klientów?

Jak dobrać słowa kluczowe, które przyniosą klientów?

Dobór słów kluczowych do kampani SEO oraz ich dokładne rozplanowanie na przestrzeni strony to jeden z najważniejszych elementów, które zadecydują o sukcesie Twojej strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o SEO – poradnik dla początkujących

Wszystko co powinieneś wiedzieć o SEO – poradnik dla początkujących

Poznaj podstawy, które pomogą Ci zrozumieć cały proces optymalizacji strony internetowej w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Google bez tajemnic wyjaśnione w prosty sposób!