Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl
Reklama na Facebooku
Prowadzenie profili
Szkolenie

Zwiększ rozpoznawalność marki poprzez media społecznościowe

Każda okazja, aby pokazywać swoje treści i zwiększyć widoczność, jest cenna. Sieci społecznościowe to nowe kanały głosu dla Twojej marki. Jest to ważne, ponieważ jednocześnie sprawia, że stajesz się dostępniejszy dla potencjalnych nowych klientów, a także jesteś bardziej znany, rozpoznawalny oraz umacniasz swój autorytet w oczach obecnych klientów.

Reklama w mediach społecznościowych jako najszybszy sposób dotarcia do klientów

Reklama w mediach społecznościowych jako najszybszy sposób dotarcia do klientów

Dzięki reklamom w mediach społecznościowych możesz zacząć działać konsekwentnie od pierwszego dnia działania swojej witryny. Nie musisz czekać, aż ktoś wyszuka docelowe słowa kluczowe.

Jeśli chcesz dotrzeć do 1000 osób w ciągu jednego dnia, możesz to zrobić dzięki reklamie w mediach społecznościowych. Social media posiadają na nasz temat bardzo dużo informacji, co daje Ci możliwość dotarcia do osób, które będą zainteresowane Twoją ofertą.

Social Selling

Social Selling

Czy media społecznościowe sprzedają? Zapewne często słyszałeś takie pytanie. Social selling polega na polega na tworzeniu relacji z klientami w mediach społecznościowych przy użyciu odpowiednich serwisów i treści dobranych do potencjalnego klienta.

Większość kanałów wymaga znacznego czasu, aby uzyskać zwrot z inwestycji. Ta technika sprzedaży umożliwia lepsze generowanie leadów sprzedażowych i proces poszukiwania sprzedaży.

Zdobywanie leadów

Zdobywanie leadów

Media społecznościowe mogą być niesamowitym sposobem generowania ruchu internetowego i potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Kanały społecznościowe stają się niezbędne do budowania relacji z potencjalnymi klientami. Osoby, które są połączone z marką są skłonniejsze do pozostawienia kontaktu, a ostatecznie do zakupu lub skorzystania z usług Twojej firmy.


Oferta Social Media

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku

Skutecznie prowadzona kampania w systemie Facebook Ads skutecznie zwiększy zainteresowanie Twoimi usługami lub produktami. Zyskaj dodatkowy ruch, który odpowiednio zoptymalizowany przyniesie zyski Twojej firmie.

Zobacz więcej →
Obsługa profili

Obsługa profili

Chcesz wzmocnić wizerunek swojej marki, a może zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży? Zarówno jedno i drugie osiągniesz dzięki social mediom.

Zobacz więcej →

Zamów darmową wycenę!

Chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poświęć kilka chwil: wypełnij formularz i przekonaj się, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz.

Wypełnij formularz →

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy partnerem a nie usługodawcą

Twój sukces biznesowy jest naszym najważniejszym celem. Dlatego stawiamy na transparentne i partnerskie warunki współpracy – z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje win-win.

Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie

Marketing internetowy znamy od podszewki. Nieustannie się rozwijamy, by naszym Klientom oferować niezawodne i innowacyjne narzędzia e-marketingu, które dają mierzalne efekty.

Profesjonalnie podchodzimy do zadania

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i przygotowujemy dopiętą na ostatni guzik strategię działania. To konieczne, ponieważ wiemy, że Ty nie oczekujesz obietnic, ale rezultatów.

Jesteśmy nastawieni na Twój sukces

Twoje zwycięstwo jest również naszą wygraną. Właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by skutecznie wesprzeć Cię w przestrzeni Internetu. Z nami łatwiej zbudujesz silną pozycję, także offline.

Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb

Dla nas to więcej niż utarty slogan. Naprawdę rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy: ma określone cele, oczekiwania i funkcjonuje w specyficznych warunkach rynkowych. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę.

Doradzamy na każdym etapie projektu

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji. Chcemy się z Tobą dzielić naszą wiedzą i informacjami o przebiegu kampanii reklamowej. Nie bój się więc pytać, prosić o uszczegółowienie, konkretne wyliczenia… Nasi doradcy są z Tobą na każdym kroku.

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w Lublinie lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Co nowego na blogu?

Strategia SEO – czyli jak zdobywać wartościowy ruch z wyszukiwarek

Strategia SEO – czyli jak zdobywać wartościowy ruch z wyszukiwarek

Pozycjonowanie to przede wszystkim długoterminowe działania, które mają na celu zwiększenie widoczności Twojego biznesu w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google. Warto takie działania dobrze zaplanować, bo w SEO dobry plan to połowa sukcesu. Zobacz czym jest strategia i dowiedz się jak ją zaplanować.

Jak dobrać słowa kluczowe do SEO, które przyniosą klientów?

Jak dobrać słowa kluczowe do SEO, które przyniosą klientów?

Dobór słów kluczowych do kampani SEO oraz ich dokładne rozplanowanie na przestrzeni strony to jeden z najważniejszych elementów, które zadecydują o sukcesie Twojej strony w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Dane strukturalne w SEO – Poznaj tajemnice rich snipets

Dane strukturalne w SEO – Poznaj tajemnice rich snipets

Poznaj tajniki danych strukturalnych i zdobywaj więcej ruchu dzięki rozbudowanym wynikom wyszukiwania.

Kanibalizacja słów kluczowych, czyli dlaczego pozycje skaczą

Kanibalizacja słów kluczowych, czyli dlaczego pozycje skaczą

Kanibalizacja to sytuacja w której Google widzi w na Twojej stronie przynajmniej dwa adresy URL, które, pasują do zapytania na dane słowo kluczowe. Powoduje to problem z wyborem adresu, który powinien pojawić się jako wynik wyszukiwania. Skąd się bierze kanibalizacja? Wynikiem wyszukiwania prezentowanym w Google zawsze jest jakaś podstrona Twojego serwisu (konkretniej właśnie adres URL). […]

Adres URL a SEO – Jak budować URL’e dla Google?

Adres URL a SEO – Jak budować URL’e dla Google?

Adresy URL to jedna z najistotniejszych kwestii związanych z indeksowaniem stron internetowych w Google. Panowanie nad budową i strukturą adresów URL pozwala na uniknięcie wielu błędów związanych z obecnością firmy w Google. Zobacz jak tworzyć przyjazne adresy URL dla Google.

Co powinieneś wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie?

Co powinieneś wiedzieć zanim zlecisz pozycjonowanie?

Zastanawiasz się nad zleceniem pozycjonowania zewnętrznej firmie? Obecność firmy w Google to istotny element zdobywania klientów, niestety jako nieświadomy klient możesz nie wiedzieć na co konkretnie zwrócić uwagę podczas rozmów z potencjalnymi wykonawcami usługi