Octamedia · Aleja Kraśnicka 109 · 20-400 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Zwiększ rozpoznawalność marki poprzez media społecznościowe

Każda okazja, aby pokazywać swoje treści i zwiększyć widoczność, jest cenna. Sieci społecznościowe to nowe kanały głosu dla Twojej marki. Jest to ważne, ponieważ jednocześnie sprawia, że stajesz się dostępniejszy dla potencjalnych nowych klientów, a także jesteś bardziej znany, rozpoznawalny oraz umacniasz swój autorytet w oczach obecnych klientów.

Reklama w mediach społecznościowych jako najszybszy sposób dotarcia do klientów

Reklama w mediach społecznościowych jako najszybszy sposób dotarcia do klientów

Dzięki reklamom w mediach społecznościowych możesz zacząć działać konsekwentnie od pierwszego dnia działania swojej witryny. Nie musisz czekać, aż ktoś wyszuka docelowe słowa kluczowe.

Jeśli chcesz dotrzeć do 1000 osób w ciągu jednego dnia, możesz to zrobić dzięki reklamie w mediach społecznościowych. Social media posiadają na nasz temat bardzo dużo informacji, co daje Ci możliwość dotarcia do osób, które będą zainteresowane Twoją ofertą.

Social Selling

Social Selling

Czy media społecznościowe sprzedają? Zapewne często słyszałeś takie pytanie. Social selling polega na polega na tworzeniu relacji z klientami w mediach społecznościowych przy użyciu odpowiednich serwisów i treści dobranych do potencjalnego klienta.

Większość kanałów wymaga znacznego czasu, aby uzyskać zwrot z inwestycji. Ta technika sprzedaży umożliwia lepsze generowanie leadów sprzedażowych i proces poszukiwania sprzedaży.

Zdobywanie leadów

Zdobywanie leadów

Media społecznościowe mogą być niesamowitym sposobem generowania ruchu internetowego i potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Kanały społecznościowe stają się niezbędne do budowania relacji z potencjalnymi klientami. Osoby, które są połączone z marką są skłonniejsze do pozostawienia kontaktu, a ostatecznie do zakupu lub skorzystania z usług Twojej firmy.

Zamów darmową wycenę!

Chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poświęć kilka chwil: wypełnij formularz i przekonaj się, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz.

Wypełnij formularz →

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy partnerem a nie usługodawcą

Twój sukces biznesowy jest naszym najważniejszym celem. Dlatego stawiamy na transparentne i partnerskie warunki współpracy – z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje win-win.

Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie

Marketing internetowy znamy od podszewki. Nieustannie się rozwijamy, by naszym Klientom oferować niezawodne i innowacyjne narzędzia e-marketingu, które dają mierzalne efekty.

Profesjonalnie podchodzimy do zadania

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i przygotowujemy dopiętą na ostatni guzik strategię działania. To konieczne, ponieważ wiemy, że Ty nie oczekujesz obietnic, ale rezultatów.

Jesteśmy nastawieni na Twój sukces

Twoje zwycięstwo jest również naszą wygraną. Właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by skutecznie wesprzeć Cię w przestrzeni Internetu. Z nami łatwiej zbudujesz silną pozycję, także offline.

Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb

Dla nas to więcej niż utarty slogan. Naprawdę rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy: ma określone cele, oczekiwania i funkcjonuje w specyficznych warunkach rynkowych. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę.

Doradzamy na każdym etapie projektu

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji. Chcemy się z Tobą dzielić naszą wiedzą i informacjami o przebiegu kampanii reklamowej. Nie bój się więc pytać, prosić o uszczegółowienie, konkretne wyliczenia… Nasi doradcy są z Tobą na każdym kroku.

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w tym mieście lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i przy kawie omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Co nowego na blogu?

Mobilne i responsywne strony internetowe – dlaczego warto?

Mobilne i responsywne strony internetowe – dlaczego warto?

Nie wiele osób z poza branży zdaje sobie sprawę że strona mobilna i responsywna to zupełnie dwa inne pojęcia. Obie wersje mają takie same zadanie, ale cel ten osiągany jest w różny sposób w zależności od wersji.

Darmowa strona internetowa – czy na pewno warto?

Darmowa strona internetowa – czy na pewno warto?

Wielu właścicieli firm, zazwyczaj tych początkujących, zadaje sobie pytanie – Jak założyć stronę internetową za darmo? Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że start biznesu wymaga sporych nakładów finansowych, a nowi przedsiębiorcy szukają oszczędności wszędzie gdzie to tylko możliwe.

Ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Wiele osób nie wie jak skomplikowany jest proces tworzenia strony www, oraz co tak naprawdę wpływa na jej cenę. Koszt zaprojektowania nowoczesnej wizytówki różni sie od zbudowania dużego serwisu, na cenę wpływają też inne czynniki.