Dlaczego Twoja firma musi mieć profesjonalną stronę internetową?

Nie ma Cię w sieci? To znaczy, że nie istniejesz, ponieważ dziś biznesu nie da się prowadzić tylko offline. Klienci poszukują usługodawców, producentów oraz kontrahentów właśnie za pośrednictwem Internetu. To on jest głównym źródłem informacji oraz miejscem, w którym decydują się Twoje losy.

Zaprezentowałeś się umiejętnie? Istnieje szansa, że potencjalny klient czy kontrahent nawiąże z Tobą kontakt, a nawet sfinalizuje transakcję. Aby jednak tak się stało, musi gdzieś Cię znaleźć. Właśnie dlatego absolutną podstawą jest strona internetowa. Potrzebujesz jej, podobnie jak siedziby dla swojej firmy czy nieprzerwanych dostaw prądu.

Tylko nad własną stronę masz pełną władzę

Swoim potencjalnym i obecnym klientom oraz kontrahentom chcesz się zaprezentować z dobrej strony. Pokazać im wszystko, co masz do zaoferowania, opowiedzieć o swoich atutach oraz powodach, dla których warto współpracować właśnie z Tobą. Jasne, możesz to zrobić, korzystając z social media czy reklamy. Ale jeśli chcesz zachować pełną władzę zarówno nad formą, jak i nad treścią komunikatu, wybór jest tylko jeden. To własna strona www.

Aktualizujesz ją jak chcesz i kiedy chcesz. To Ty decydujesz, które zdjęcia pojawią się na stronie głównej oraz jak wygląda strategia komunikacyjna. I, co najważniejsze, za publikację nowych treści nie ponosisz dodatkowych kosztów. Pamiętaj: nie stać Cię na to, by jej nie mieć.

Jakie są korzyści z posiadania strony?

To inwestycja na lata – zarówno w budowanie wizerunku firmy, jak też w prowadzenie działań informacyjnych i sprzedażowych. Cel wyznaczasz Ty, a specjaliści od projektowania stron, tacy jak my, realizują go tak jak oczekujesz.

Budujesz wizerunek swojej marki

Przemyślany layout oraz odpowiednio dobrane treści na www to podstawa Twojego sukcesu biznesowego. Eksperci dobiorą odpowiednią kolorystykę serwisu, jego układ, styl graficzny oraz sposób działania – tak, byś zaprezentował się rynkowi z jak najlepszej strony. Pamiętaj: nie ma jednego dobrego rozwiązania dla wszystkich. Oczekuj więc, że serwis www dla Twojej marki powstanie na indywidualne zamówienie.

Zyskujesz nowych klientów

Proste, nakierowane na sprzedaż serwisy czy profesjonalne sklepy internetowe – oto miejsca, które są nastawione na pozyskiwanie nowych klientów. Odpowiednia konstrukcja takiego portalu to gwarancja, że potencjalnego kupującego od finalizacji transakcji dzieli zaledwie kilka kliknięć.
Ale na standardowej stronie www także walczysz o klienta. Czasem o tego indywidualnego, niekiedy o kontrahenta, który zechce z Tobą współpracować, podpisując kontrakt na wysoką sumę. Im bardziej atrakcyjny i przemyślany jest serwis, tym więcej zyskujesz.

Masz nieograniczony zasięg

Sky is the limit – zwłaszcza przy zoptymalizowanej pod SEO stronie, która jest we właściwy sposób pozycjonowana. Dobry serwis pozwala Ci też budować zasięg organiczny. Wystarczy ciekawy dla Twojej grupy docelowej content, podany w przyjemnej dla oka formie, by stworzyć ruch w serwisie – tak podczas intensywnych kampanii, jak i w długofalowej perspektywie.

Zwiększasz sprzedaż usług i produktów

Strona www ma wartość informacyjną, ale przede wszystkim – sprzedażową. Serwis www pozwoli Ci poszerzyć wachlarz kanałów sprzedażowych o te dostępne online. Prosto, wygodnie i niemal automatycznie. A nawet jeśli nie chcesz prowadzić sprzedaży w sieci, możesz tu w atrakcyjny dla odbiorcy sposób zaprezentować towary i usługi oferowane przez Twoją firmę oraz zachęcić do skorzystania z nich.

Pokaż swoją ofertę już dziś!

Nie zwlekaj. Każdy dzień, w którym jesteś pozbawiony dobrej strony internetowej powoduje, że tracisz. Skontaktuj się więc z nami i już dzisiaj opowiedz, o jakim serwisie marzysz. My Twój pomysł połączymy z naszymi kompetencjami i kreatywnością. Dzięki temu stworzymy projekt serwisu: responsywny, nowoczesny i w pełni interaktywny. Taki, w którym użytkownicy będą chcieli spędzić więcej niż kilka sekund.