Zaprojektujemy Ci stronę internetową, która będzie zdobywać dla Ciebie klientów!

Nie każdy wie, że projektowanie serwisów internetowych to bardzo złożony proces wymagający zaangażowania także od Ciebie. Strona, którą chcesz zaprojektować zawsze ma jakiś cel, w 99% przypadków celem tym jest generowanie zysku.

Własna strona internetowa to podstawa

Własna strona internetowa to podstawa

Nie masz jeszcze własnej strony www? Napraw szybko ten błąd, bo może Cię to sporo kosztować. Potencjalni klienci zaczynają od internetu poszukiwania usług czy towarów, nawet gdy prowadzisz lokalny biznes. Dobrze przygotowana witryna to Twój najlepszy sprzedawca, wykorzystaj to.

System CMS - Używamy Wordpress'a

System CMS - Używamy Wordpress'a

Do zarządzania treścią używamy najpopularniejszego systemu CMS jakim jest Wordpress. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla Ciebie – Wordpress jest bardzo prosty i intuicyjny, pozwala też na szybką rozbudowę serwisu, czy nawet zmianę layoutu bez konieczności zmian treści.

Zamów darmową wycenę!

Chcesz wiedzieć, ile to będzie kosztowało? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poświęć kilka chwil: wypełnij formularz i przekonaj się, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz.

Wypełnij formularz →

Jak wygląda proces projektowania strony?

Każda strona internetowa jest tak naprawdę inna, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Istnieje jednak kilka kroków, które muszą zostać wykonane przy projektowaniu strony, aby Twój serwis spełniał swoją rolę.

Zawsze zaczynamy od celów biznesowych

Proces projektowania zawsze zaczynamy od wyznaczenia celów biznesowych. Informacja o tym jaką rolę ma spełniać strona www w Twojej działalności jest dla nas bardzo istotna. Dzięki pełnej wiedzy o Twoich celach biznesowych jesteśmy w stanie zaprojektować nie tylko samą witrynę, ale także efektywne procesy i interakcje użytkowników serwisu. To na tym etapie wspólnie ustalimy grupę docelową, czyli po prostu osoby, do których pragniesz dotrzeć i chciałbyś, aby zostali Twoimi klientami.

Projektowanie architektury informacji

Ustalenie odpowiedniej hierarchii informacji, zarówno na poziomie całego serwisu, jak i pojedynczej podstrony, pozwoli Twoim klientom zobaczyć to czego oczekują w odpowiednim miejscu i czasie. Zanim przystąpimy do jakiegokolwiek ustalania wizualnego, powinniśmy poznać lub wytworzyć przekazy, które chcemy, aby trafiały do Twoich potencjalnych klientów. Na tym etapie o wiele łatwiej jest ustalić priorytety i kolejność informacji jakie chcemy przekazać odbiorcom.

Zarys layoutu

Gdy poznamy Twoje założenia i informacje jakie ma przekazywać strona, wspólnie zastanowimy się jak ma ona wyglądać i jakie rozwiązania przyniosą najlepsze rezultaty. Powstanie zarys układu strony, który da ogólną wizję jej wyglądu. Na tym etapie uwzględnimy Twoje wskazówki i życzenia.

Prototypowanie

Prototyp strony to “żywa” wersja, która pokazuje poszczególne funkcjonalności witryny i jej działanie. Nie ma ona jeszcze docelowego wyglądu, ale możesz już sprawdzić wszystkie mechanizmy jakie będą w niej funkcjonować. W tym kroku zweryfikujesz: czytelność przekazów informacyjnych, układ oraz poprawność działania.

Właściwy wygląd

Dopiero pod koniec procesu projektowania skupiamy się na aspekcie graficznym. Na tym etapie nadajemy witrynie odpowiedni wygląd. Zawsze dążymy do tego, aby grafika wyróżniała Cię na tle konkurencji, ale zarazem nie przysłaniała głównego przekazu płynącego do Twoich klientów. Ważne aby Twoja strona w jasny i przystępny sposób przekazywała informacje użytkownikom i dążyła do osiągania celów biznesowych.


Ile to będzie kosztować Twoją firmę?

Kto pyta, nie błądzi i… nie przepłaca. Kilka chwil wystarczy, by wypełnić nasz formularz wyceny. Wykonamy ją gratis i bez zobowiązań. Kliknij i sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić i za ile.

Wypełnij formularz →

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy partnerem a nie usługodawcą

Twój sukces biznesowy jest naszym najważniejszym celem. Dlatego stawiamy na transparentne i partnerskie warunki współpracy – z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje win-win.

Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie

Marketing internetowy znamy od podszewki. Nieustannie się rozwijamy, by naszym Klientom oferować niezawodne i innowacyjne narzędzia e-marketingu, które dają mierzalne efekty.

Profesjonalnie podchodzimy do zadania

Dokładnie analizujemy sytuację wyjściową, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i przygotowujemy dopiętą na ostatni guzik strategię działania. To konieczne, ponieważ wiemy, że Ty nie oczekujesz obietnic, ale rezultatów.

Jesteśmy nastawieni na Twój sukces

Twoje zwycięstwo jest również naszą wygraną. Właśnie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by skutecznie wesprzeć Cię w przestrzeni Internetu. Z nami łatwiej zbudujesz silną pozycję, także offline.

Ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb

Dla nas to więcej niż utarty slogan. Naprawdę rozumiemy, że każdy nasz Klient jest wyjątkowy: ma określone cele, oczekiwania i funkcjonuje w specyficznych warunkach rynkowych. Dlatego przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę.

Doradzamy na każdym etapie projektu

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji. Chcemy się z Tobą dzielić naszą wiedzą i informacjami o przebiegu kampanii reklamowej. Nie bój się więc pytać, prosić o uszczegółowienie, konkretne wyliczenia… Nasi doradcy są z Tobą na każdym kroku.

Masz firmę w Lublinie? - Spotkajmy się!

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, ale to Lublin jest naszą siedzibą. Jeśli prowadzisz swoją firmę w tym mieście lub w okolicy – z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście i przy kawie omówimy szczegóły. Skontaktuj się i wskaż dogodny dla Ciebie termin.

Co nowego na blogu?

Strony mobilne i responsywne (RWD)

Mobilne i responsywne strony internetowe – dlaczego warto?

Nie wiele osób z poza branży zdaje sobie sprawę że strona mobilna i responsywna to zupełnie dwa inne pojęcia. Obie wersje mają takie same zadanie, ale cel ten osiągany jest w różny sposób w zależności od wersji.

strona internetowa za darmo

Darmowa strona internetowa – czy na pewno warto?

Wielu właścicieli firm, zazwyczaj tych początkujących, zadaje sobie pytanie – Jak założyć stronę internetową za darmo? Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że start biznesu wymaga sporych nakładów finansowych, a nowi przedsiębiorcy szukają oszczędności wszędzie gdzie to tylko możliwe.

ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa?

Wiele osób nie wie jak skomplikowany jest proces tworzenia strony www, oraz co tak naprawdę wpływa na jej cenę. Koszt zaprojektowania nowoczesnej wizytówki różni sie od zbudowania dużego serwisu, na cenę wpływają też inne czynniki.