Szkolenie SEO dla Twojego zespołu - Naucz się skutecznie pozyskiwać klientów z Google

Szukasz dobrze poukładanej i ustrukturyzowanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Dzięki mojemu szkoleniu SEO zrozumiesz podstawy pozycjonowania, a Twoja strona zacznie systematycznie zwiększać liczbę klientów.

Uwaga, aktualnie nie prowadzimy stacjonarnych szkoleń SEO. Możesz pobrać nasze szkolenie SEO w wersji online.
Do końca dnia dostępne jest za darmo.

Pobierz darmowe szkolenie SEO →
Maciej Cherubin

Dla kogo jest to Szkolenie SEO?

 • dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy sami zajmują się marketingiem swojej firmy
 • dla działów marketingu firm, które mają styczność z SEO
 • dla zlecających działania SEO na zewnątrz, chcących poprawnie oceniać pracę agencji
>

Co zyskasz dzięki szkoleniu

Dowiesz się, jak Twoja firma może zdobywać klientów z Google

Nauczysz się podejścia do SEO, dzięki któremu będziesz w stanie zdobywać klientów, zamiast skupiać się tylko na ruchu. Wysokie pozycje są potrzebne, ale w większości branż to za mało, żeby sprzedawać produkty czy usługi.

Pokażę Ci, jak analizować sytuację Twojej strony w Google

Zanim zaczniesz działania, musisz wiedzieć, jaka jest Twoja obecna sytuacja. Dzięki szkoleniu SEO dowiesz się, jak analizować widoczność domeny na bazie danych z darmowego Google Search Console. Ta wiedza może Ci się przydać, nawet jeśli zlecasz SEO na zewnątrz.

Będziesz w stanie wybrać właściwe słowa kluczowe

Twoja strona powinna pojawiać się na wszystkie słowa kluczowe związane z Twoim biznesem — bezpośrednio i pośrednio. Szkolenie SEO, pomoże Ci znaleźć każde słowo, które może przyczynić się do sprzedaży.

Dowiesz się, jak zaplanować właściwą strategię SEO

Większość mojego szkolenia SEO, mówi o tym jak zbudować i wdrożyć właściwą strategię. Dzięki dokładnemu planowi i regularnym działaniom będziesz w stanie stopniowo zwiększać widoczność swojego biznesu.

Nauczysz się budować treści, które przyciągną właściwych klientów

Treści w SEO to absolutna podstawa. Dzięki temu szkoleniu SEO dowiesz się jak planować oraz pisać treści, które generują ruch przekładający się na wyniki sprzedażowe.

Poznasz błedy, które mogą blokować wzrost ruchu

Wykonaliśmy już bardzo dużo audytów stron naszych klientów. Większość z nich zawierała te same lub podobne błędy, które blokowały ich biznesy przez wzrostem widoczności i większą sprzedażą. Po szkoleniu SEO, będziesz znał te wszystkie błędy.

Szkolenie SEO – Zobacz jak stale pozyskiwać klientów z Google i sprzedawać o wiele więcej…

Zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było, gdyby to klienci uganiali się za Tobą? Chciałbyś zostać zasypany zapytaniami o Twoje usługi albo powiadomieniami o realizowanych sprzedażach w sklepie?

Jeśli tak, to czytaj dalej. To, co za chwilę zobaczysz, może dosłownie odmienić Twój biznes. Dzięki naszemu szkoleniu SEO / PPC zmienisz podejście do obecności w Google, a Twoja firma zacznie systematycznie pozyskiwać nowych klientów pochodzących właśnie z wyszukiwarki. Wierzę, że masz już doskonały produkt, teraz pokażę Ci, jak dotrzeć z nim do właściwych osób, które zaczną od Ciebie kupować.

Chciałbyś mieć pracownika doskonałego, który ciągle zdobywa dla Ciebie nowych klientów?

Musisz zdać sobie sprawę, że masz już takiego. Twoja strona internetowa do dosłownie Twój najlepszy sprzedawca. Działa w systemie 24/7, nie bierze urlopu czy L4, nie miewa ciężkich dni — pracownik doskonały. Jednak posiadanie samej strony to o wiele za mało.

Żeby z sukcesem pozyskiwać klientów z Google, potrzebujesz kilku rzeczy:

 1. Musisz generować dobrej jakości ruch z darmowych wyników wyszukiwania (czyli tzw. SEO/pozycjonowanie).
 2. Czasami niezbędne będzie wsparcie płatnych reklam — Gogole Ads.
 3. Twoja strona musi być odpowiednio przygotowana pod kątem realizowania celów biznesowych.

Zdecydowana większość biznesów skupia się tylko na pozyskiwaniu ruchu, a następnie nic nie robi w kierunku zamienienia tego ruchu na klientów. Wielu mówiło nam, że Google nie działa. Później, te same osoby, widzą z niedowierzaniem, jak coraz więcej klientów wysyła zapytania i dzwoni, czy składa zamówienia.

Dlatego, nawet jeśli będziesz na pierwszym miejscu na każde możliwe słowo kluczowe związane z Twoją działalnością, to nie oznacza jeszcze sukcesu. To w zasadzie dopiero połowa drogi. To jak z wynajęciem lokalu w najlepszej możliwej lokalizacji w centrum miasta. Jeśli w środku będzie brudno, a obsługa niemiła — nie zbudujesz na tym biznesu.

Moje Szkolenie SEO do praktyczna wiedza, która pomoże Ci zaistnieć w Google. Po szkoleniu będziesz w stanie zaplanować właściwą strategię obecności w Google, a następnie wcielić ją w życie. To nie jest wcale takie trudne, jak się wydaje, zwłaszcza jeśli poprowadzę Cię za rękę.

W Google to klienci przychodzą do Ciebie, wystarczy być na to przygotowanym

Wyszukiwarki internetowe są jednym z najlepszych źródeł pozyskiwania klientów. Sam ekosystem Google to ogromny potencjał sprzedażowy. Codziennie miliony ludzi na świecie korzysta z tej wyszukiwarki, wpisując do niej konkretnie to, czego potrzebuje.

Jakie inne źródło marketingowe jest w stanie dostarczyć Ci klientów, którzy sami mówią, czego potrzebują? Google to dosłownie kopalnia nowych klientów — wystarczy mieć dobry sprzęt do kopania, który dostarczę Ci na moim szkoleniu SEO / PPC.

Pewnie myślisz sobie teraz, że to niemożliwe. Może nawet, korzystasz już z reklamy w Google lub SEO/pozycjonowania i nie daje Ci ona odpowiednich efektów…

Niestety większość firm działa po omacku, bez żadnej strategii, licząc po prostu, że klienci sami zaczną się pojawiać. To są prawdziwe powody braku efektów.

Żeby zamienić stronę w maszynę do generowania klientów, musisz mieć solidną strategię, którą właściwie wdrożysz. To tak jak z budową domu, bez projektu trudno jest zbudować bezpieczny budynek, który przetrwa lata.

Dlaczego Google?

 • Twoi klienci na pewno używają Google do szukania produktów, porad związanych z Twoimi usługami, czy opinii.
 • Google to jedna z najtańszych form pozyskiwania klienta w dłuższej perspektywie czasowej.
 • Dobrze poprowadzona kampania to stały i przewidywalny dopływ nowych klientów z wyszukiwarek internetowych.

Jak zamienić stronę w maszynę do generowania klientów? - Szkolenie SEO

Na pewno nie powinieneś skupiać się samej obecności w Google. Co z tego, że Twoja strona będzie wysoko skoro i tak nikt na nią nie wejdzie? A jeśli już wejdzie to, czy na pewno kupi właśnie od Ciebie? Zdobywanie klientów z Google to trochę bardziej skomplikowany proces. Istnieje wiele stron, które mimo wysokich pozycji nie mają z tego zupełnie nic, a szkoda. Na Twoje szczęście, nie każdy trafił na to Szkolenie SEO.

W Google nie chodzi o to, żeby być jak najwyżej. Zdecydowanie ważniejsze jest, aby dotrzeć do jak największej ilości właściwych osób i dać im to, czego naprawdę potrzebują. To, że ktoś trafi na Twoją stronę, to dopiero połowa sukcesu — trzeba jeszcze zachęcić daną osobę do wykonania właściwej akcji.

 1. Musisz być wysoko, ale na odpowiednie frazy kluczowe używane przez kupujących klientów, którzy są w stanie Ci zapłacić.
 2. Już na poziomie wyników wyszukiwania musisz pokazywać, że warto wejść na Twoją stronę i że użytkownik dostanie to, czego szuka.
 3. Sam wynik wyszukiwania musi kierować do właściwej podstrony, która zrealizuje Twój cel biznesowy.
 4. Strona docelowa musi być zoptymalizowana w taki sposób, by pomóc klientowi wykonać właściwą akcję.

Nie wystarczy domyślna treść wyniku wyszukiwania, czy losowa strona docelowa. Musisz mieć wszystko zaplanowane, wtedy na pewno wygrasz, nie ma innej możliwości.

No dobra, ale jak to wszystko zrobić?

Plan działania wygląda podobnie w większości przypadków i sprowadza się do poniższego schematu:

 1. Analiza słów kluczowych, konkurencji i rynku, które pokazują, czego szukają Twoi potencjalni klienci w odniesieniu do Twojej oferty.
 2. Przygotowanie struktury kampanii oraz strategii działania na najbliższe miesiące współpracy.
 3. Wykonanie audytu w celu oceny obecnej sytuacji.
 4. Dokładne rozplanowanie treści strony, która ma generować wartościowy ruch z wcześniej wybranych fraz.
 5. Cykliczna praca nad optymalizacją kampanii, dotyczy to zarówno SEO jak i reklamy w Google Ads.
 6. Przygotowanie strony, tak aby wyciągnąć maksymalną ilość klientów z dostarczanego ruchu.

Mamy za sobą wiele kampanii przeprowadzonych w ten sposób. Każda z nich generuje sprzedaż o wiele większej wartości niż inwestycja w te kampanie.

Oto przykład wyników kampanii dla klienta z branży szkoleń językowych, którą prowadzimy od ponad roku:

Ruch organiczny zwiększył się tutaj kilkakrotnie, co oczywiście przełożyło się na wielokrotny wzrost sprzedaż. Firma zanotowała wielokrotny wzrost sprzedaży szkoleń. Twoja firma też może osiągnąć takie wyniki, wystarczy wiedza z mojego Szkolenia SEO.

Tutaj nie ma drogi na skróty

Zapewne, Twoje biznesowe doświadczenie nauczyło Cię, że droga na skróty zazwyczaj okazuje się tą najdłuższą. W dzisiejszych czasach nie da się tanio i szybko rozkręcić biznesu. Tak samo jest ze zdobywaniem klientów z Google. Przecież to niemożliwe, żeby w kilka tygodni zdobyć dobre pozycje, które przełożą się jeszcze na nowych klientów. Gdyby tak było, to co kilka tygodni nowa firma byłaby na szczycie…

A jednak tak nie jest. Najlepsze efekty mają zazwyczaj te same firmy, które długo trzymają się na szczycie i są liderami rynku. Ci najlepsi wiedzą, że mądra inwestycja i długoterminowe patrzenie na widoczność w Google to po prostu czysty zysk…

Nauczę Cię wszystkiego, co wiem o SEO i PPC

Wieloletnie doświadczenie oraz konkretna wiedza, którą posiadam, może pomóc Ci rozwinąć biznes. Zdaje sobie sprawę, że nie każda firma potrzebuje naszych usług. Zresztą, nasze ograniczone moce przerobowe nie pozwalają nam na współpracę z dużą ilością klientów. Stawiamy na jakość. Nie znaczy to, że musimy trzymać naszą wiedzę tylko dla siebie – z chęcią pokażę Ci nasze podejście do zdobywania klientów z Google.

Moje Szkolenie SEO nie jest czysto techniczne i nie zawiera zbędnych szczegółów. Nie pokażę C,i jak działa panel Google Search Console czy z którego miejsca pozyskiwać linki. Istnieje wiele dobrych szkoleń na ten temat. Ja pokażę Ci jak holistyczne podejść do całego procesu pozyskiwania klientów z wykorzystaniem wyszukiwarki Google.

To idealne szkolenie, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z SEO i chciałbyś samodzielnie rozwijać swój biznes lub dział w tym kierunku. Nawet jeśli współpracujesz z agencją SEM, ta wiedza pozwoli Ci zweryfikować ich pracę!

W jakich miastach prowadzimy Szkolenie SEO

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics