Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Szkolenia z marketingu internetowego

Potrzebujesz szkolenia z zakresu marketingu internetowego? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i nauczymy Cię podstaw e-marketingu, które pozwolą sprawnie poruszać się w marketingowym świecie. Dzięki naszym kursom dowiesz się, jak działa reklama w internecie i dlaczego, tak ważne jest właściwe zrozumienia mechanizmów promocji Twojej firmy. Pokażemy Ci sposoby dotarcia do odpowiednich klientów, dowiesz się też jak analizować dane, dzięki którym będziesz podejmować ważne decyzje biznesowe.

Lista szkoleń:

SEO dla biznesu

Brakuje Ci klientów, którzy trafiają do Ciebie z Google? Poprawa tej sytuacji przez firmy zewnętrzne wydaje się nierealna lub zbyt kosztowna? Daj nam jeden dzień, a pokażemy Ci jak podejść do efektywnego zdobywania klientów. Wszystko dzięki obecności w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Podstawy reklamy w małej firmie

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo i chcesz pozyskiwać więcej klientów? Zapisz się na szkolenie z podstaw reklamy internetowej w małej firmie i naucz się jak pozyskiwać wartościowych klientów!

Podstawy reklamy na Facebooku

Facebook to największy portal społecznościowy zrzeszający miliony ludzi. Są tam tez Twoi klienci dlatego warto znać możliwości jakie daje nam reklama na tym portalu.