Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Szkolenie: Podstawy reklamy w małej firmie

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo i chcesz pozyskiwać więcej klientów? Zapisz się na szkolenie z podstaw reklamy internetowej w małej firmie i naucz się jak pozyskiwać wartościowych klientów!


Brak ustalonych terminów. Skontaktuj się z nami by zapytać o to szkolenie.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla właścicieli małych firm oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które stawiają pierwsze kroki w promocji własnego biznesu. Sporą dawkę wiedzy otrzymają też firmy, które prowadzą działania reklamowe, ale chciałyby uporządkować swoją wiedzę na temat marketingu, zwłaszcza internetowego. Prowadzisz restauracje, pensjonat, lokalny sklep czy inną firmę usługową? Ten kurs jest dla Ciebie!

Opis szkolenia

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo i chcesz pozyskiwać więcej klientów? Zapisz się na szkolenie z podstaw reklamy internetowej w małej firmie i naucz się jak pozyskiwać wartościowych klientów! Ten jednodniowy kurs pozwoli Ci zrozumieć jak działa marketing internetowy, dowiesz się co jest ważne w relacjach z klientami obecnymi w internecie. Pokażemy Ci też jak mierzyć efekty działań promujących Twój biznes.

Agenda

Godzina Temat
9:00 Dlaczego w ogóle warto promować się w sieci?
9:50 Najważniejsze narzędzie promocji Twojej firmy - strona internetowa
Przerwa
11:00 Pokaż się w Google czyli słów kilka o SEO
11:50 Kiedy warto inwestować w linki sponsorowane
Przerwa
14:00 Content marketing i jego znaczenie dla firmy
14:50 Twoja firma w Social Mediach
Przerwa
16:00 Jak mierzyć efekty działań marketingowych?
16:50 Podsumowanie, sesja pytań