Szkolenie SEO w Warszawie - Naucz się skutecznie pozyskiwać klientów z Google

Szukasz dobrze poukładanej i ustrukturyzowanej wiedzy na temat pozyskiwania klientów z Google? Dzięki mojemu szkoleniu SEO zrozumiesz podstawy pozycjonowania, a Twoja strona zacznie systematycznie zwiększać liczbę klientów.

Uwaga, aktualnie nie prowadzimy stacjonarnych szkoleń SEO. Możesz pobrać nasze szkolenie SEO w wersji online.
Do końca dnia dostępne jest za darmo.

Pobierz darmowe szkolenie SEO →
Maciej Cherubin

Dla kogo jest to Szkolenie SEO?

  • dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających w Warszawie, którzy sami zajmują się marketingiem swojej firmy
  • dla działów marketingu firm działających w Warszawie, które mają styczność z SEO
  • dla zlecających działania SEO na zewnątrz, działających w Warszawie chcących poprawnie oceniać pracę agencji

Co zyskasz dzięki szkoleniu

Dowiesz się, jak Twoja firma może zdobywać klientów z Google

Nauczysz się podejścia do SEO, dzięki któremu będziesz w stanie zdobywać klientów, zamiast skupiać się tylko na ruchu. Wysokie pozycje są potrzebne, ale w większości branż to za mało, żeby sprzedawać produkty czy usługi.

Pokażę Ci, jak analizować sytuację Twojej strony w Google

Zanim zaczniesz działania, musisz wiedzieć, jaka jest Twoja obecna sytuacja. Dzięki szkoleniu SEO dowiesz się, jak analizować widoczność domeny na bazie danych z darmowego Google Search Console. Ta wiedza może Ci się przydać, nawet jeśli zlecasz SEO na zewnątrz.

Będziesz w stanie wybrać właściwe słowa kluczowe

Twoja strona powinna pojawiać się na wszystkie słowa kluczowe związane z Twoim biznesem — bezpośrednio i pośrednio. Szkolenie SEO, pomoże Ci znaleźć każde słowo, które może przyczynić się do sprzedaży.

Dowiesz się, jak zaplanować właściwą strategię SEO

Większość mojego szkolenia SEO, mówi o tym jak zbudować i wdrożyć właściwą strategię. Dzięki dokładnemu planowi i regularnym działaniom będziesz w stanie stopniowo zwiększać widoczność swojego biznesu.

Nauczysz się budować treści, które przyciągną właściwych klientów

Treści w SEO to absolutna podstawa. Dzięki temu szkoleniu SEO dowiesz się jak planować oraz pisać treści, które generują ruch przekładający się na wyniki sprzedażowe.

Poznasz błedy, które mogą blokować wzrost ruchu

Wykonaliśmy już bardzo dużo audytów stron naszych klientów. Większość z nich zawierała te same lub podobne błędy, które blokowały ich biznesy przez wzrostem widoczności i większą sprzedażą. Po szkoleniu SEO, będziesz znał te wszystkie błędy.

Czego dowiesz się z mojego szkolenia SEO?

Niech zgadnę: trafiłeś tutaj, ponieważ Twoja strona nie ma wysokich pozycji ani wartościowego ruchu? Albo masz już pozycje i ruch, ale nie przekłada się to na zadowalającą ilość nowych klientów.

Problem z brakiem klientów to nie tylko obecność na pierwszej pozycji w Google. To zdecydowanie za mało, żeby mówić o zarabiającej stronie. Twoja strona musi być dokładnie zaplanowana pod kątem pozyskiwania zapytań.

Większość biznesów buduje swoje strony, nie przywiązując uwagi do architektury informacji istotnych dla klienta. Budowanie strony z punktu widzenia organizacji, a nie nastawionej na klienta kończy się tym, że nawet najlepsza agencja SEO czy Google Ads nie jest w stanie pomóc.

Wiele problemów związanych z widocznością w Google popełnianych jest jeszcze przed stworzeniem strony lub samym procesie jej budowania. Nie da się później tego naprawić i wiele firm zostaje z pięknymi stronami, które nie nadają się do budowania wartościowej obecności w Google.

Wykonanie wielu audytów doprowadziło mnie do smutnych wniosków związanych z firmami usługowymi. W większości przypadków firmy popełniają te same błędy. I nie chodzi mi tutaj o błędy techniczne związane z budową strony, bo tego rodzaju błędy pomijam. Tutaj chodzi o błędy fundamentalne na poziomie strategicznym. Na moim szkoleniu SEO w Warszawie, dowiesz się, jak uniknąć tych błędów.

Te błędy pomijane są nawet przez wiele agencji, które skupiają się na drobnych szczegółach. To jak naprawiać dach w budynku, który ma wątpliwej jakości fundamenty i niestabilne ściany — niby można, ale ostatecznie i tak skończy się to katastrofą…

Mogę się założyć, że popełniasz przynajmniej kilka błędów, o których dowiesz się z mojego szkolenia SEO w Warszawie. I nie chodzi mi tutaj o techniczne problemy z witryną. Błędy, o których mówię, powstają już na etapie planowania i są to błędy strategiczno-biznesowe blokujące pozyskiwanie klientów.

Stronę internetową zawsze można zmienić, ale jeśli nie zmienisz podejścia, to będziesz mieć po prostu kolejną stronę, która nadal nie jest widoczna w Google i nie pozyskuje klientów. Gwarantuje Ci, że naprawienie wszystkich błędów zamieni Twoją stronę w maszynę do pozyskiwania klientów.

Tu chodzi o to, jak strukturalnie zbudujesz stronę, jaka będzie jej architektura informacji, jaki przekaz i wreszcie jakie treści się na niej będą znajdować. Musisz wiedzieć, że zaprojektowanie graficzne strony, a dopiero późniejsze dodawanie do niej treści, to niewłaściwa kolejność. W zasadzie sam wygląd strony ma marginalne znaczenie. Ważniejsze są inne elementy, które są niedoceniane.

Myślisz, że Twoja strona nie popełnia błędów, bo agencja robiąca stronę zapewniała Cię, że jest ona dostosowana pod Google? Agencje interaktywne chwalą się dostosowaniem do SEO jedynie pod względem technicznym, a to powinno być standardem. Niestety, dostosowanie techniczne to tylko dobrze przygotowany silnik, do którego trzeba ciągle lać odpowiednie paliwo. A do tego auto musi mieć poprawne układy zawieszenia, hamowania itd.

Dobrze przygotowana techniczne strona nie sprawi, że będziesz wysoko w Google. Codziennie konsultuje różnego rodzaju projekty i dostaje wiele pytań, których rozwiązania nie mają szans na poprawieniu ilości klientów. Z jakiegoś powodu ludzie wolą skupiać się na mało istotnych problemach i stosować szybkie sztuczki, zamiast poprawić fundamentalne błędy. 

Dlatego, zapraszam Cię na moje szkolenie SEO w Warszawie, z którego dowiesz się, jak zaplanować oraz wdrożyć wartościową stronę internetową.

Zobacz też nasz Kurs SEO!

Szkolenia SEO nie tylko w Warszawie

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics