Twoja strona może pozyskiwać klientów z Google!

Wystarczy strategiczne podejście, które pozwoli na realizację Twoich celów biznesowych. W naszej pracy nie skupiamy się na pozycjach słów kluczowych czy ruchu. Skupiamy się na kontaktach ze strony Twoich klientów. Wykorzystując Google, zwiększamy ilość zapytań czy sprzedaż.

Prowadzimy skuteczne kampanie w darmowych wynikach wyszukiwania (SEO / pozycjonowanie) oraz w płatnych reklamach (Google Ads). Firmy z którymi współpracujemy, cenią sobie nasze partnerskie podejście oraz przełożenie na wyniki finansowe.

Chcesz porozmawiać na ten temat? Wypełnij prosty formularz →

Jak wygląda procedura podjęcia współpracy?

1. Wypełnij formularz

Wypełnij prosty formularz podając podstawowe informacje potrzebne na start.

2. Rozmowa wideo

Umówimy się na rozmowę, podczas której ustalimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

3. Dedykowana oferta

Otrzymasz szczegółową i konkretną propozycję współpracy dedykowaną Twojej firmie.

4. Formalności

Załatwimy wszelkie formalności zwiazane z organizacją współpracy.

5. Przygotowanie strategii

Przygotujemy kompleksową strategię oraz dokładny plan działania.

6. Uruchomienie kampanii

Zajmiemy się wdrożeniem kampanii według wspólnie ustalonego harmonogramu.

Umówmy się na rozmowę o Twojej firmie

Trwa ładowanie formularza...

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Administratorem danych osobowych jest OCMD sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Willowa 18/21, KRS 0000941320. Administrator przetwarza dane osobowe w celu umówienia terminu rozmowy dotyczącej ewentualnej współpracy - podstawą przetwarzania jest podjęcie działań na żądanie użytkownika Strony, przed zawarciem umowy, a także ewentualnie w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi – podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od wysłania wiadomości, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Skorzystanie z formularza wymaga podania imienia, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Podanie danych osobowych wymaganych jest dobrowolne, tym niemniej brak ich podania uniemożliwia kontakt z Administratorem. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi, a jeśli dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody – również do jej wycofania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności oraz plików cookies.