Octamedia · Willowa 18/21 · 20-819 Lublin
697 617 182
kontakt@ocmd.pl

Konsultacje: SEO / Pozycjonowanie

Zyskaj pomoc w zakresie konsultacji SEO. Pomożemy Ci rozwiać wątpliwości związane z obecnością Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Nie musisz uczyć się SEO, żeby odpowiedzieć sobie na nurtujące Cię pytania. Skorzystaj z naszej wiedzy!

Zamów profesjonalne konsultacje ze specjalistą SEO.

Chcę skorzystać →

Jak możemy Ci pomóc?

Doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z obecnością Twojej firmy w darmowych wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek.

Nakreślimy sytuację Twojej firmy w Google

W czasie konsultacji dowiesz się na jakie słowa kluczowe wyświetla się Twoja witryna w darmowych wynikach wyszukiwania i czy jest to optymalna sytuacja. Porównamy Twoją stronę do konkurentów i na podstawie zebranych danych zaproponujemy kierunek rozwoju Twojej firmy w Google, tak aby zdobywać jak najwięcej klientów.

Wskażemy Ci błędy jakie popełniasz

Nasze doświadczenie w optymalizacji wielu stron internetowych pod kątem SEO, pozwala na szybkie wyłapanie błędów, których Ty możesz nie zauważać. W wielu przypadkach poprawa kilku niedoskonałości może zadziałać pozytywnie na poprawę widoczności w Google, dzięki czemu więcej osób odnajdzie Twoją ofertę.

Pokażemy Ci, co wpisują Twoi klienci w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google

Twoi potencjalni klienci używają wielu fraz szukając Twoich produktów czy usług. Doradzimy Ci jak znaleźć te właściwe słowa kluczowe i jak zoptymalizować stronę, by pojawiać się w Google nie tylko na jedno czy dwa słowa, ale na ich bardzo dużo ilość ściśle związaną z Twoim biznesem.

Opracujemy optymalną strategię pozyskiwania klientów z wyszukiwarek

Doradzimy Ci, jak wybrać najlepsza drogę do zdobywania większej ilości klientów z wyszukiwarek internetowych. Wspólnie z Tobą, opracujemy strategię dotarcia do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jakie są efekty konsultacji?

Klienci, którzy zaufali naszej wiedzy z zakresu SEO lub skorzystali z naszej pomocy z zadowoleniem obserwują wzrosty ruchu z darmowych wyników wyszukiwania:

Wzrost darmowego ruchu
Wzrost darmowego ruchu po konsultacjach SEO

Jeżeli chcesz zobaczyć opis współpracy z naszymi klientami oraz efekty naszych działań to zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi kampaniami.

Jak wyglądają konsultacje SEO?

Konsultacje odbywają się we wspólnie ustalonym czasie i w najwygodniejszej dla Ciebie formie kontaktu. Wstępnie ustalimy liczbę godzin potrzebnych, by pomóc Ci w zdobyciu większej ilości klientów.

Najczęstsze formy konsultacji jakich udzielamy to:

  • spotkania osobiste w siedzibie naszej firmy (Lublin)
  • wideochat (Skype, Google Hangouts itp.)
  • rozmowa telefoniczna
  • odpowiedzi na pytania zawarte w wiadomości e-mail
  • rozmowa na chacie (Messenger, Slack itp.)

Jaka jest cena doradztwa?

Koszt konsultacji to 100 PLN netto za godzinę. Za konsultację otrzymasz fakturę VAT.

Przydało się? Oceń!
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 7 opinii.
Loading...

Zamów konsultację