Sprzedawaj więcej dzięki reklamie w Google

Pomożemy wypromować twój biznes w Google oraz przygotujemy twoją stronę na generowanie zysków.

Reklama w Google

Zamień reklamę w Google na realne zyski

Dostarczamy wartościowy ruch ze starannie dobranych słów kluczowych. Pokażemy twoją firmę zarówno w darmowych, jak i płatnych wynikach wyszukiwania.

Następnie zoptymalizujemy twoją stronę, by skłonić jak najwięcej użytkowników do wykonania właściwej akcji: wypełnienia formularza, telefonu czy bezpośredniego zakupu.

Co wpływa na skuteczną reklamę w Google?

Ruch z SEO

Dzięki odpowiedniej optymalizacji technicznej oraz wartościowej treści zyskasz większą widoczność w darmowych wynikach wyszukiwania.

Ruch z Google Ads

Reklamy Google to dodatkowa możliwość pozyskiwania płatnego ruchu, który może precyzyjnie dotrzeć do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Optymalizacja konwersji

Ruch to nie wszystko, dlatego optymalizujemy Twoją stronę by odwiedzających realizowali Twoje cele np. zamawiali usługi czy kupowali produkty.

Pokaż się wszędzie tam gdzie szukają Cię Twoi klienci

Bądź widoczny na każde słowo związane z Twoim biznesem. Przedstawimy Ci cały zakres fraz kluczowych wpisywanych w Google przez Twoich potencjalnych klientów oraz zaproponujemy strategię dotarcia do nich z Twoją ofertą.

Zwiększenie ruchu z wyszukiwarek

Przygotuj stronę na realizacje celów biznesowych

Spraw by twoja storna zamieniała zwykłych odwiedzających w klientów w jak największym stopniu. Ludzie, którzy na nią wchodzą i nie kupują od ciebie to strata, na którą nie możesz sobie pozwolić.

Zwiększenie ruchu z wyszukiwarek

Jak wygląda współpraca?

1
1

Ustalenie celów biznesowych

Zaczniemy od ustalenia celów, jakie chcesz osiągnąć. Wnikliwa analiza dotychczasowych działań oraz planów na przyszłość pozwoli na dobranie odpowiednich narzędzi promocji Twojej firmy w wyszukiwarkach takich jak Google.

2
2

Strategia pozyskiwania klientów

Na podstawie zebranych danych przygotujemy Ci optymalną strategię pozyskiwania klientów z wyszukiwarki Google. Strategia będzie zawierać obszerną analizę słów kluczowych oraz rekomendację budowy strony.

3
3

Działania wg ustalonego planu

Zrealizujemy działania zaplanowane w strategii według wspólnie ustalonego budżetu. Zajmiemy się m.in. optymalizacją SEO i publikacją treści czy też kampaniami Google Ads i budowaniem stron docelowych, na które będą trafiać klienci.

4
4

Analiza efektywności

W czasie naszych działań będziemy cyklicznie analizować sytuację Twojej firmy w Google. W razie potrzeby będziemy dokonywać zmian, które zoptymalizują proces, co przełoży się na jeszcze lepsze wyniki.

5
5

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji to dostosowanie Twojej strony tak, aby, jak najlepiej wykorzystywała potencjał ruchu z wyszukiwarek. Poprawimy ją tak, by maksymalnie zwiększyć sprzedaż czy ilość zapytań.

Zacznijmy od krótkiej rozmowy o twoim biznesie

Podpowiemy ci jak wykorzystać Google do realizacji twoich celów biznesowych. Zostaw numer, odzwonimy do ciebie.

Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics