Pozycjonowanie Białystok

Twój biznes lub marka przestała przyciągać klientów? A może startujesz z nowym sklepem e-commerce i chcesz mieć pewność, że już na początku odniesie on sprzedażowy sukces na rynku? Jesteś w idealnym miejscu – poznaj sprawdzone strategie pozycjonowania stron www w Białymstoku i wyprzedź swoją konkurencję.

Białystok: Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Wybierz skuteczne pozycjonowanie stron www – Białystok jest centralnym punktem handlowym na mapie województwa podlaskiego, ale i w skali ogólnopolskiej. To prężnie rozwijające się miasto o olbrzymim potencjale biznesowym, który warto wykorzystać. Pomoże Ci w tym usługa pozycjonowania stron internetowych w Białymstoku.

Potrzebujesz oferty na pozycjonowanie? Wypełnij formularz.

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Pozycjonowanie Białystok: Stworzyliśmy proces, który realnie generuje klientów dzięki pozycjonowaniu. Wdrożymy ten proces u Ciebie i zwiększymy Twoją sprzedaż.

Jeśli martwią Cię wyniki sprzedażowe Twojego biznesu, a firmowy telefon od dłuższego czasu milczy, wybierz pozycjonowanie stron www Białystok. To świetny sposób na polepszenie widoczności Twojej witryny w sieci i szansa na przyciągnięcie morza klientów realnie zainteresowanych Twoja ofertą.

Działamy jako profesjonalna agencja SEO już od wielu lat, stosując autorskie metody i strategie pozycjonowania w Białymstoku i całej Polsce. Do każdego biznesu podchodzimy indywidualnie, skupiając się jego najważniejszych aspektach, założeniach i celach – nie na suchych liczbach. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zagwarantować wyniki, o których Twoi konkurenci mogą jedynie pomarzyć.

Nasze kampanie SEO składają się z kilku etapów – filarów, na których opieramy działania związane z pozycjonowaniem Twojej strony www. Jako pierwszy wykonujemy kompleksowy audyt SEO, który pozwala znaleźć błędy techniczne i optymalizacyjne Twojej witryny. Następnie skupiamy się na zaplanowaniu i wdrożeniu efektywnej strategii SEO, spersonalizowanej pod stronę konkretnego klienta.

Choć poszczególne kampanie SEO mogą się od siebie nieco różnić, ich cel jest zawsze taki sam – budowanie widoczności strony w wyszukiwarce Google i przyciągnięcie wartościowego ruchu organicznego. W dłuższej perspektywie zaczniesz sprzedawać więcej, a dochody Twojej firmy poszybują w górę. Wystarczy, że postawisz na pozycjonowanie stron Białystok.

Pozycjonowanie stron internetowych w Białymstoku to m.in.:

 • optymalizacja słów kluczowych,
 • działania content marketingowe,
 • optymalizacja profilu linkowego Twojej strony,
 • dodawanie nowych funkcjonalności w obrębie witryny, które zwiększają konwersję.

Zaufaj specjalistom ze sprawdzonej agencji SEO i postaw na pozycjonowanie stron w Białymstoku, które przyniesie Ci realne korzyści – a nie puste obietnice. Zapraszamy do kontaktu!

Każdy może Ci coś obiecać, my dajemy dowody…

517% więcej formularzy w SwissLaser po 3 miesiącach współpracy

648% więcej formularzy w EyeLaser po 2 miesiącach współpracy

754 zapytań miesięcznie (średnio) w firmie Synteza po roku współpracy

353% więcej sprzedaży w Sunprofi po 6 miesiącach współpracy

1094% więcej zapytań w firmie Erton po roku współpracy

3129% więcej zapytań w firmie DPOS po roku współpracy

Trafiłeś tutaj nieprzypadkowo

 • Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie?
 • Ruch w Twojej witrynie ostatnio jest mniejszy i nie wiesz dlaczego?
 • Zmniejszyła się liczba telefonów i zamówień lub nie masz ich wcale?
 • Uruchamiasz nowy biznes i chcesz od początku zadbać o strumień klientów z Google?

Nigdy więcej straconych okazji...

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kampanii zwiększającej liczbę potencjalnych klientów, czy chcesz wytworzyć popyt na nową linię produktów – jesteś we właściwym miejscu.

W OCTAMEDIA spędziliśmy ostatnie lata na doskonaleniu naszej strategii na pozycjonowanie stron w Google. To, co robimy, działa niezależnie od branży i profilu klientów. Teraz SEO może pracować również dla Ciebie.

Pozycjonowanie Białystok dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Najważniejsze korzyści ze współpracy z nami

Doświadczenie ma znaczenie

Od wielu lat pomagamy firmom z różnych branż pozycjonować ich strony w Google i generować większe przychody.

Stawiamy na relacje i wyniki

Działamy zgodnie z dwiema głównymi wartościami: relacje i wyniki. Ponad 99% klientów zostaje z nami na dłużej niż rok.

Dedykowany specjalista SEO i nielimitowane konsultacje

Twój osobisty ekspert SEO odpowie na każde pytanie – zarówno dotyczące prowadzonych działań, jak i wiedzy.

Z każdym dniem coraz lepsi

Google ciągle się zmienia. Dlatego nieustannie uczymy się nowych technik i jesteśmy na bieżąco, aby klienci wyprzedzali konkurencję.

Uczciwe podejście

Nie zasałaniamy się swoim know-how. Uczciwie mówimy co planujemy i co będziemy realizować w ramach pozycjonowania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przejrzyste raporty

Łatwo sprawdzisz, co konkretnie robimy oraz jak nasze wysiłki zwiększają Twoje przychody online.

Inne usługi w mieście Białystok

Jak działamy?

1
1

Planowanie strategii

Współpracę zaczynamy od zaplanowania kompleksowej strategii, która jest podstawą do dalszych działań.

2
2

Przygotowanie strony

Pomożemy Ci przystosować stronę do założeń strategii. Otrzymasz kompletny plan poprawy strukturalnej oraz technicznej.

3
3

Budowa treści

Analizujemy rynek pod kątem treści, które będą przynosić klientów. Teksty piszesz Ty lub nasi copywritterzy.

4
4

Cykliczna optymalizacja treści

Cyklicznie optymalizujemy treści pod kątem zwiększenia ruchu ogranicznego z maksymalnej ilości fraz.

5
5

Linkowanie

Uruchamiamy linkowanie, aby budować pozycje najważniejszych fraz kluczowych.

6
6

Optymalizacja konwersji

Optymalizujemy stronę tak, aby realizowała założone przez Ciebie cele biznesowe.

Pozycjonowanie Białystok dla Twojej strony internetowej

Wypełnij formularz, a umówimy się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiesz się, jak pomożemy Ci w zwiększeniu ilości klientów z Google.

Na bazie tej rozmowy otrzymasz dedykowaną ofertę, która będzie zawierała dokładny plan działania, przygotowany dla Twojego biznesu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin roboczych (pon-pt, 9-17).

Twoje dane są bezpieczne. Użyjemy ich wyłącznie do kontaktu w sprawie ewentualnej współpracy.

Jesteś na etapie planowania i „stawiania” swojej pierwszej strony internetowej? Tracisz pieniądze, bo klienci nie mogą znaleźć Twojej strony w internecie? A może ruch w Twojej witrynie jest ostatnio wyraźnie mniejszy i nie wiesz dlaczego? Potrzebna Ci strategia SEO, w ramach której krok po kroku zaplanowane zostaną działania optymalizacyjne, pomagające skierować strumień klientów z Google wprost do Twojej witryny. Klienci staną oko w oko z Twoimi produktami, usługami i marką. 

SEO (ang. Search Engine Optimization), bądź, jak wolisz: pozycjonowanie stron www to nie czarna magia. To działania dążące do tego, żeby Google zaufało Twojej stronie i prezentowało ją Twoim potencjalnym klientom możliwie wysoko w ICH wynikach wyszukiwania.

Od czego zależy pozycja strony w Google?

Pozycja strony w Google zależy od tak wieku czynników, że kłamie ten, kto mówi, że ma je wszystkie w małym palcu. Obrastający coraz większą liczbą mitów, słynny algorytm Google to ponad 200 zmiennych, których działanie wspiera sztuczna inteligencja. Dodatkowo różne czynniki są mniej lub bardziej brane pod uwagę w zależności od branży. Nie bez powodu można czasem usłyszeć narzekanie specjalistów od pozycjonowania, że już prawie rozgryźli jak działa algorytm Google i właśnie wtedy uległ on zmianie. Nie jest to oczywiście powód do przerwania działań pozycjonujących. Daje jednak jasną odpowiedź na pytanie, dlaczego strona internetowa nie może być wypozycjonowana raz na zawsze. 

Żeby Twoja strona pojawiała się w Google muszą być spełnione 3 warunki:  

 1. Google musi wiedzieć o tym, że Twoja strona w ogóle istnieje.
 2. Google musi też mieć możliwość zeskanowania wszystkich jej podstron.
 3. Google musi mieć zaufanie do Twojej strony.

Podkreślamy raz jeszcze: strona www nie może być WYPOZYCJONOWANA raz na zawsze. Trzeba ją stale pozycjonować. Zależy Ci na tym, żeby Twoja strona POJAWIAŁA się w Google tak długo, jak tego chcesz, a nie POJAWIŁA się i przepadła w czeluściach sieci. 

Jak pozyskiwać klientów dzięki Google?

Zasadę działania Google można sprowadzić do jednego prostego zdania: Google odpowiada na pytania swoich użytkowników. Albo: internauta zadaje pytanie (wpisuje w wyszukiwarkę słowa kluczowe, które mają zaprowadzić go do celu) a Google odpowiada (kieruje internautę na Twoją stronę). A jaka jest w tym łańcuszku Twoja rola? Musisz stworzyć lub zlecić stworzenie strony internetowej, której Google zaufa i podsunie ją internaucie jako odpowiedź na jego pytanie. Słowem: zależy Ci na internaucie, który pomyśli: tak, znalazłem to, czego szukałem. Zostaję na tej stronie. Przeglądam jej zasoby. Tak, tu kupię towar/zamówię usługę.

Czy audyt SEO jest potrzebny? 

Audyt SEO to precyzyjna analiza, którą przeprowadza się w celu określenia stopnia dostosowania strony www do wymogów wyszukiwarek – przede wszystkim Google. 

Pamiętaj: łatwiej zacząć od zlecenia profesjonalnego audytu i od razu zaplanować (lub zlecić zaplanowanie) działania optymalizacyjne jeszcze na etapie planowania i projektowania, unikając błędów, niż te błędy naprawiać. Dzięki audytowi SEO otrzymasz szczegółowe instrukcje działań/zmian na stronie, które są niezbędne, by zdobywać wartościowy ruch przekładający się na sprzedaż. Jeśli chcesz samodzielnie przeprowadzić jednorazowy audyt SEO, będziesz potrzebował pewnego zestawu narzędzi, z których część posiada darmowe okresy testowe. Wśród darmowych narzędzi znajdziesz:

 • Google Search Console (podstawowe, a zarazem najlepsze narzędzie do analizy widoczności strony w Google)
 • Google Analytics (narzędzie do analizy ruchu na stronie)
 • Google Keyword Planner (narzędzie przydatne w analizach słów kluczowych)

Jak wybrać dobrą agencję SEO z Białegostoku?

Wiesz już bardzo dużo o pozycjonowaniu Twojej strony internetowej. Pora na podjęcie decyzji: zajmiesz się tym sam, czy zlecisz pozycjonowanie dobrej firmie. Czy w Białymstoku można znaleźć dobrą agencję SEO? Tak! 

Dobra agencja SEO zrobi wszystko, żeby zrozumieć specyfikę Twojej działalności, bo jej pracownicy wiedzą, że nie uda im się przygotować dla Ciebie rekomendacji dotyczące treści strony, jeśli pominą ten etap przygotowań. Wiedzą też, że sama lista błędów technicznych wykrytych na Twojej stronie oraz naprawa tych błędów bez zoptymalizowania treści nie poskutkuje zwiększeniem widoczności strony. 

Jak wybrać najlepszą agencję SEO z Białegostoku? Podpowiadamy w naszym artykule o wyborze agencji SEO.

Jak dobrać właściwą strategię pozycjonowania?

Strategia pozycjonowania to nic innego jak dobór działań, które właściciel strony internetowej zamierza podjąć w celu zwiększenia jej widoczności w sieci oraz zwiększenia ruchu na stronie, co przełoży się na zdobywanie klientów z Google oraz zamianę klientów potencjalnych na klientów prawdziwych/realnych.

Przygotowanie strategii pozycjonowania to zatem kompletny plan budowy strony, pozwalający na jej maksymalną widoczność w Google. W ramach tworzenia strategii należy wziąć pod uwagę:

 • potrzeby biznesowe firmy
 • cel, jaki dana firma chce osiągnąć dzięki SEO
 • analizę konkurencji
 • określeni grupy odbiorców, do których firma chce dotrzeć ze swoją ofertą
 • stworzenie listy słów kluczowych

Załóżmy, że mamy do wypozycjonowania agencję SEO w mieście Białystok. Ta agencja SEO ma w ofercie kilka podstawowych usług:

Aby dobrze wypozycjonować wszystkie te usługi należy zaplanować jakie słowa kluczowe będą optymalizowane na konkretne adresy, najlepiej to zrobić w tabeli:

Słowa kluczowePodstronaOptymalizacja
agencja seo białystokdomena.pl (strona główna)Title:
Agencja SEO – Białystok

H1:
Skuteczna agencja SEO w Białystok
pozycjonowanie białystok
pozycjonowanie stron białystok
pozycjonowanie stron www białystok
pozycjonowanie stron internetowych białystok
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-bialystok/Title:
Pozycjonowanie stron internetowych – Białystok

H1: 
Skuteczne pozycjonowanie stron www - Białystok
pozycjonowanie sklepów internetowych białystok
pozycjonowanie sklepów białystok
optymalizacja sklepów białystok
domena.pl/oferta/pozycjonowanie-sklepow-interntowych-bialystokTitle:
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Białystok

H1:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Białystok
audyt SEO białystokdomena.pl/oferta/audyt-seo-bialystokTitle:
Audyt SEO – Białystok

H1:
Profesjonalny audyt SEO w Białystok
itditditd

Czy można pozycjonować się samemu?

Audyt SEO,  następnie pozycjonowanie własnej strony www możesz wykonać samodzielnie. Wystarczy, że poświęcisz na to trochę czasu i przejdziesz krok po kroku wszystkie etapy związane z analizą oraz planowaniem. Możesz także skorzystać z darmowego kursu SEO, który pomoże Ci pomoże Ci zdobyć wiedzę na temat pozycjonowania i pomoże Ci pozyskiwać klientów z wyszukiwarek. Pamiętaj: warto nauczyć się analizy i planowania, bo będziesz ponawiał swoje działania co jakiś czas – wiesz już przecież, że nie da się raz na zawsze wypozycjonować strony www tak, aby pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania i generowała wartościowy ruch z Google.

Możesz także skorzystać z konsultacji SEO, w których trakcie doświadczony specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Pozycjonowanie Białystok – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w mieście Białystok?

Cena pozycjonowania w mieście Białystok zależy od wielu czynników takich jak: obecny stan domeny, branża, działanie konkurencji czy stan techniczny strony. Przejdź na stronę i poznaj więcej szczegółów na ten temat.

Kiedy będą efekty pozycjonowania mojej strony w mieście Białystok?

Czas efektów pozycjonowania w mieście Białystok, zależy głównie od tego, jaki był stan początkowy strony. Im bardziej zaniedbana pod kątem SEO strona względem konkurencji (Białystok), tym dłużej trzeba będzie czekać na efekty.

Czy ten artykuł był pomocny?

Staramy się tworzyć pomocne i wartościowe treści, dlatego będziemy wdzięczni za ocenę tego artykułu.
Tak
Nie
Certyfikat Google Partners
Certyfikat Google PPC
Certyfikat Google Analytics
Certyfikat Google Analytics